„2019 Germany Visa Expeters“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Blue34
    Dalyvis

    Pradedu šią temą mūsų draugams, kurie dalinsis savo idėjomis vizų klausimais nuo 2019 m., tikiuosi, kad viskas bus naudinga visiems...

    linkiu han
    Dalyvis

    :)


    Labas  :)
    Žinoma, aš tikiu, kad su Turkija yra labai kitaip, bet mes neturime nieko kito, kaip tik priprasti.
    Aš esu Aksaray mieste, kuriame tu esi

    Sveiki, Dilekas Hanas
    Mes oficialiai kalbame forume😂 bet kas čia buvo prieš kelis mėnesius. Šiomis dienomis ši vieta beveik pavirto uoga 🤣 Nieko nebėra 😲 Parašiau asmeninę žinutę. Manau, neatėjo 🙄. Parašiau iš Izmiro. 🙋🏻‍♀️

    linkiu han
    Dalyvis

    :)

    northyyy
    Dalyvis

    Sveiki, realiai ne visi gavo vizas, manau, jis tiesiog kantriai laukia, kaip ir as 😉

    northyyy
    Dalyvis

    Kreipiausi is Stambulo, lapkričio 4 d., gruodžio 5 d., buvo išsiųstas laiškas mano žmonai, reikalingų dokumentų buvo kiek per daug, priežastis ta, kad Stambule gyvenome 3,5 metų, todėl dėl sveikatos problemų pasirinkome Stambulą.

    northyyy
    Dalyvis

    Beje, buvo paprašyta susisiekti laiške.Data, kurią išsiuntėme sausio 13 d., reikalingi dokumentai
    6 mėnesių atlyginimo lapelį
    pajamų pažymą
    Dokumentai, rodantys išėjimo į pensiją statusą
    Darbo dokumentai už paskutinius 5 metus
    Būsto statuso nuomos sutartis
    sesijos dokumentas
    Verslo susitarimas

    northyyy
    Dalyvis

    Dar nesibaigė 😉
    Paaiškinkite, kodėl iki šiol laukėte prašymo
    Šiaip ar taip, paruošėme ir išsiuntėme tą dieną, kurią parašiau aukščiau.
    Sausio 24 d. vėl paprašyta dokumentų
    Aprašykite, kaip jums sekėsi praeitą kartą
    Ir atvykimo bei išvykimo į Vokietiją datos
    Pažiūrėkime, kas bus kitą savaitę

    „Cns24“
    Dalyvis

    Sveiki
    Kreipiausi dėl vizos gruodžio 5 d., man 55 diena, laukite 😔

    northyyy
    Dalyvis

    Sveiki, linkiu kantrybės
    Tikrai sunku laukti

    Kreipiausi is Stambulo, lapkričio 4 d., gruodžio 5 d., buvo išsiųstas laiškas mano žmonai, reikalingų dokumentų buvo kiek per daug, priežastis ta, kad Stambule gyvenome 3,5 metų, todėl dėl sveikatos problemų pasirinkome Stambulą.

    Visų pirma labai ačiū,
    Mūsų paraiškų pateikimo datos yra tos pačios. Skiriasi tik konsulatai. Kol nepamačiau tavo žinutės, maniau, kad visi, kurie kreipėsi į mano istoriją, dingo.Jūsų situacija atrodo gana sudėtinga. Tikiuosi, kad sulauksite pritarimo, kol pamatysite 4-tą laišką.

    northyyy
    Dalyvis

    Ačiū, taip, aš šiek tiek sutrikau
    Manau, kad yra daug žmonių, kurie gali kreiptis lapkričio mėnesį ir neiti, tad nenusiminkite.
    Nemanau, kad tai buvo paskutinis laiškas, daugiau nesiųs, jis arba patvirtintas, arba atmestas.

    northyyy
    Dalyvis

    Visų pirma labai ačiū,
    Mūsų paraiškų pateikimo datos yra tos pačios. Skiriasi tik konsulatai. Kol nepamačiau tavo žinutės, maniau, kad visi, kurie kreipėsi į mano istoriją, dingo.Jūsų situacija atrodo gana sudėtinga. Tikiuosi, kad sulauksite pritarimo, kol pamatysite 4-tą laišką.

    Kaip sakėte, jei nesusidūrėte su sudėtinga situacija, dažniausiai per dvi savaites gauni atsakymą iš užsienio filialo ir gauni patvirtinimą.
    Tikiuosi, kad gausite gerų naujienų ir susipažinsite su savo žmona.

    „Cns24“
    Dalyvis

    Sveiki, linkiu kantrybės
    Tikrai sunku laukti

    Sveiki, linkiu kantrybės
    Tikrai sunku laukti

    Teşekkür ederim inşallah sizinki de bir an önce olumlu sonuçlanır.

    „Cns24“
    Dalyvis

    Eşim iki kez yabancılar şubesini aradı kağıtlarım gitmemiş Türkiye de işlemler yavaş sürüyo evraklarıniz gelir gelmez size ulaşıcaz denmiş. Bende bir buçuk ay dolunca konsolosluğu mail attim geri dönüş yapılmadi. İnşallah en kısa zamanda onay alırız beklemek çok zor😒

    northyyy
    Dalyvis

    Ačiū, insha'Allah jūsų būsimas kuo greičiau bus teigiamas.

    Dėkoju
    Kad ir kas būtų gerai, manau, svarbu būti sveikiems ir ramiems, būti kartu su savo gyvenimo draugu, gyvenimas taip ir prabėga, pilnas kovos, laikas bėga.

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​511 iki 525 (iš viso 537)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.