„2019 Germany Visa Expeters“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Blue34
    Dalyvis

    Pradedu šią temą mūsų draugams, kurie dalinsis savo idėjomis vizų klausimais nuo 2019 m., tikiuosi, kad viskas bus naudinga visiems...

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Ponia Merve, per A1 egzaminą nurodžiau neteisingą adresą UPS kroviniams. Prieš pasirodant rezultatams paskambinau į UPS ir pakeičiau adresą į kitą adresą, kurį norėjau gauti. Manau, jūs galite padaryti tą patį, leiskite man žinok jei nori.

    Paso krovinyje kol kas nematau, idomu ar reiketu skambinti vos issiuntus, dabar jie adreso neturi. 

    MustafaD
    Dalyvis

    Sveiki draugai, turiu klausimą.

    Kreipiausi del seimos susijungimo pries 3 savaites,praeiti savaite gavo zmona laiska,taciau is žmonos pareikalauta dokumentai irgi yra 3men algos lapelis.Mano zmona is Turkijos pilietybes pereja i Vokietijos pilietybe pries 4 metus.Turime gyvenu Turkijoje 3 metus.Žmona šiuo metu dirba ten pagal neterminuotą darbo sutartį.Turime pirmo mėnesio algos lapelį.Jei dabar taip duosime dokumentus,ar priims?O gal dar 2 mėnesius palaukti ir duoti juos kas 3 menesius?Ar kas nors yra patyres toki atsitikima?

    Nereikia gyventi 5 metus ar visiškai mokytis šalies kalbos. Jau aišku, kas yra kas. Ilgą laiką gyvenau kitose šalyse. Taigi atidžiai perskaitykite, ką parašiau. Aš nekomentavau niekieno santuokos. Tik sakiau, kad nereikėtų atsižvelgti į draugų komentarus, kurie sako, kad Vokietija kalta, kai susituoki ir tai baigiasi blogai. Apskritai net tarp čia gimusių ir iš Turkijos atvykusių turkų yra didžiulis skirtumas. Tiesą sakant, su čia gimusiais turkais sugyventi daug sunkiau nei su vokiečiu. Visi tai žinome iš ankstesnių kelionių į Turkiją iš savo artimųjų. Tai yra „faktas“. Neturiu savyje neapykantos. Forume tiesiog per daug neigiamų komentarų. Dėl to ir aš pykstu. Jei jums nepatinka, grįžkite atgal. Arba niekada neateisi. Žiūrėk, net tu ateini čia. Aš pavargau nuo komentarų, kurie šmeižia Vokietiją. Suprasčiau, jei atvažiuotum čia iš Norvegijos ar Amerikos ir mane sukritikuotum. Mane erzina ir tie, kurie atvyksta iš Turkijos ir kritikuoja šią vietą. Lygiai taip, kaip tu mane erzini. ;)

    Pastebėsite, kad savo tonu ar sakiniais niekada nepareiškiau jokių neigiamų pareiškimų jūsų ar niekam kitam. Niekada to nedariau. Esu žmogus, kuris labai gerai išsimokslino šeimoje, kurioje augau, išsilavinimą, kurį gavau , mano profesija ir kalbos, kurias moku. Mane labai sutrikdė jūsų apibendrinimai ir žmonių skirstymas į kategorijas pagal kai kuriuos žmones, kuriuos matėte savo gyvenime, neskaitant vizos laukimo proceso, ir aš tiesiog tai išsakiau. Užuot pareiškę, kad neteisingai pristatėte save, ir atsiprašydami, bandote nukreipti problemą agresyviais pareiškimais.
    Čia niekam nesvarbu, kurioje šalyje gyveni ir kodėl.

    Bet patikėkite manimi, Vokietijoje taip pat yra daugiakultūrių žmonių, kurie labai gerai išsimokslino ir priima šalį, kurioje gyvena savo duoną. Viskas apie šeimą, aplinką, kurioje augote, kaip auginate save.

    Santuokos pagrindas ir tvirtumas šiuo atžvilgiu taip pat svarbus veiksnys.Tvirta santuoka, kurios pamatus deda su meile ir pagarba ir kuria patys išsilavinę žmonės, yra visos laimės ir kokybiško gyvenimo pradžia.😉

    atknemn
    Dalyvis

    Ne, dar nepraėjo, su smalsumu laukiame.! Manau, kad tokios situacijos priveda prie kryžminės apklausos.

    Šiandien mano žmonai buvo išsiųstas laiškas, bet labai prieštaringa situacija.Nori nuomos sutarties ir MMAS darbo užmokesčio.Mano susitikimas konsulate Turkijoje 09:30.Laiškas buvo išsiųstas žmonai į Vokietiją 08: 30, bet laiške mane vadino, kreipdamiesi į „herr“, neparašė žmonos vardo, tai keista situacija.

    8)

    atknemn
    Dalyvis

    Jie beveik iš visų prašo nuomos sutarties ir darbo užmokesčio. Aš tai parašiau aukščiau, bet jis susimaišė su kitomis problemomis. Paprastai jie klausia, nes informacija nėra naujausia. Tai nėra problema. Laiškas atitenka žmonai jūsų pavarde, nes pateikus prašymą pasikeičia žmonos pavardė užsienio filiale, todėl jų žmonos siunčia laiškus su jūsų pavarde. Tai nėra problema.
    Užsieniečiams filialas atsidaro 8.30, manau, kad visur taip. Aš nesu tikras.
    Tarp Vokietijos ir Turkijos yra 2 valandų skirtumas. Kai jūsų sutuoktinis atvyks 8.30, Turkijoje bus 10.30.

    Leiskite savo sutuoktiniui atsinešti visus jo prašomus dokumentus. Net jei su savimi turite vestuvių ar vestuvių nuotraukų, leiskite jas pasidaryti ir jiems. Jei jis nemoka vokiečių, turėtų su savimi pasiimti ką nors, kas puikiai kalba vokiškai.

    Mano draugui, kuriam šis susitikimas buvo labai svarbus, dėl vertimo buvo atsisakyta išduoti vizą, nes susitikime įvyko neatitikimas.
    Sėkmės, tikiuosi lengvai praeis.

    Dėkojame už informaciją.Adresas kuriuo buvo išsiųstas laiškas yra mano žmonos namų adresas ir jos pačios vardas parašytas su abiem pavardėmis.Laiško pradžioje ji adresuojama Herr (ponas) ir tik mano pavardė parašyta.Įdomu ar čia bus kryžminė apklausa ar prašys naujausių dokumentų visos smulkmenos vienas apie kita, neabejoju juo.Dievui leidus, as tuo klausimu neužstrigo, tiesiog laiškas nukeliavo mano žmonos adresu lyg man skambintų, šito negalėjau suprasti . Žinoma, mes nesužinosime, kas bus, kol nenueisime ir nepažiūrėsime. Spėju, kad tarp mano žmonos ir manęs yra 10 metų amžiaus skirtumas, todėl jie gali būti tarp mūsų! Bet kadangi mano žmona yra Vokietijos pilietė, nemanau, kad pagal įstatymus svarbu, koks jos atlyginimas. Teko matyti, kad net valstybės pagalbą gavę žmonės susituokė ir išsivežė savo sutuoktinius iš Turkijos, neparodydami pajamų.

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Vizos užsieniečiams paprastai išduodamos praėjus 1 ar 2 savaitėms po filialo patvirtinimo. Galite paskambinti į konsulatą ir paklausti. Bet aš nežinau, ar jie suteiks kokią nors informaciją prieš išsiunčiant.

    Nebus problemų, jei nebegyvensite tuo pačiu adresu. Stebėkite krovinį, kai tik gausite žinutę savo telefono numeriu. Galite ryte nuvykti į filialą ir pasiimti krovinį prieš jo pristatymą. Net jei ir išdalinta, paprašykite filialo vairuotojo numerio, turite galimybę tam tikroje vietoje pagauti ir pasiimti.

    Nuo ketvirtadienio jokio garso, deja, perskaiciau visus praeitu metu vizu procesus. Todėl nuo ketvirtadienio nuolatos klausinėju UPS. Tačiau naujienų vis dar nėra, paprastai tie, kurių vizos buvo patvirtintos, vizas gavo per labai trumpą laiką per savaitę. Dabar staiga susirūpinau. Išsiunčiau elektroninį laišką, tikiuosi, net ir numetus telefoną niekas jo nepakėlė. Tikiuosi, kad sausio 2018 dieną galėsiu grįžti į Vokietiją su žmona 😔

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Vaikinai pagaliau!!!!
    Mano siuntinys buvo gautas iš konsulato 3 !!!!
    Atrodo, kad Suanas yra topkapie!!

    Jei rytoj vos pabudęs spėsiu pagauti šaką, gausiu krovinį iš šakos.

    Lapkričio 20 d
    lapkričio 25 d. papildomų dokumentų prašymas
    lapkričio 27 d. vėl paprašyti papildomų dokumentų
    gruodžio 5 d. patvirtinta viza
    Vizą gausiu gruodžio 9 dieną kroviniu rytoj.

    Allah bekleyen herkese tez vakitte vizesine kavusmasını nasip etsin insallah

    Vaikinai pagaliau!!!!
    Mano siuntinys buvo gautas iš konsulato 3 !!!!
    Atrodo, kad Suanas yra topkapie!!

    Jei rytoj vos pabudęs spėsiu pagauti šaką, gausiu krovinį iš šakos.

    Lapkričio 20 d
    lapkričio 25 d. papildomų dokumentų prašymas
    lapkričio 27 d. vėl paprašyti papildomų dokumentų
    gruodžio 5 d. patvirtinta viza
    Vizą gausiu gruodžio 9 dieną kroviniu rytoj.

    Duok Dieve visiems, kurie laukia, kuo greičiau gauti vizą.

    Turbūt šiuo metu jautiesi nuostabiai 🙂👍 Sėkmės. labai jus sveikinu.
    Linkiu sėkmės ir laimės naujame gyvenime 🍀

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Sveikinu, 19 dienų yra labai geras laikotarpis. Jūsų darbas buvo atliktas labai greitai. Laimė.

    Taip, sakei, kad vieta, į kurią vyksi, gali būti maža ir greita. Tikrai greitai, ačiū už gražius palinkėjimus 🥰

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Turbūt šiuo metu jautiesi nuostabiai 🙂👍 Sėkmės. labai jus sveikinu.
    Linkiu sėkmės ir laimės naujame gyvenime 🍀

    O yükün üstünden kalkması duygusunu yaşıyorum gerçekten. Çok tesekkür ederim. Burada takipte olacağım sürekli inşallah en kısa sürede vizenize kavuşursunuz. Sabır dilemiyorum hiç sabır sabretmek zorunda kalmaya sebep olmasın diye. Sağ salim hayırlısıyla tez vakitte vizenize kavuşmanızı diliyorum inşallah. Hep birlikte sizinde güzel haberlerinizi kutlayacağız burada yakında 🥰

    selimqk57
    Dalyvis

    Vaikinai pagaliau!!!!
    Mano siuntinys buvo gautas iš konsulato 3 !!!!
    Atrodo, kad Suanas yra topkapie!!

    Jei rytoj vos pabudęs spėsiu pagauti šaką, gausiu krovinį iš šakos.

    Lapkričio 20 d
    lapkričio 25 d. papildomų dokumentų prašymas
    lapkričio 27 d. vėl paprašyti papildomų dokumentų
    gruodžio 5 d. patvirtinta viza
    Vizą gausiu gruodžio 9 dieną kroviniu rytoj.

    Duok Dieve visiems, kurie laukia, kuo greičiau gauti vizą.

    Į kurią Vokietijos dalį kreipėtės?

    Pateikiau paraišką 7 m. lapkričio 2019 d. Kreipiausi per savo žmoną, Vokietijos pilietę ir vaiką, kuris yra Vokietijos pilietis. Išsiuntėme elektroninį laišką užsieniečių padaliniui Vokietijos Kylio regione, tačiau dokumentai dar neatvyko. Išsiunčiau el. laišką čia esančiam konsulatui. Atsakymo dar negavau.

    Vieniems vizos gavimo procesas trunka 3 savaites, o kitiems - 3 mėnesius.Nesuprantu, kaip atliekamas vertinimas. Jei trūksta dokumento ar informacijos, jie turi su jumis susisiekti ir paspartinti problemas. Gyvenimas atskirai nuo žmonos ir vaiko prieštarauja šeimos sampratai.

    selimqk57
    Dalyvis

    Ankstesniuose puslapiuose kalbėjome apie priežastis, dėl kurių nedelsiant buvo patvirtinta viza asmeniui, vardu Mervewerhlin. Jei perskaitysite tuos puslapius, suprasite, kodėl procesas vyko taip greitai. Laukiuosi nuo lapkričio 4 d.. Žmona nuėjo į užsieniečių skyrių. Jie jokios informacijos nepateikė. Jie pasakė: „Palauk, jei ateisi čia ir mus paspaus, tai pailgins procesą“.
    Neturime teisės čia atlikti kratos konsulate nepasibaigus 90 dienų. Negalime nei atsiųsti el.pašto, nei susisiekti su jumis telefonu.Tiesiog laukiame.Sėkmės.

    Nuoširdžiai perskaičiau komentarus.

    Aš taip pat ištekėjau Vokietijoje. Kadangi turiu visas panašias problemas, pastebėjau, kaip atliekamas vertinimo klausimas ir kuo remiantis. Bandau tai suprasti.
    Ištekėjau Vokietijoje. Anksčiau turėjau vizą, nuėjau pas žmoną ir ten pasilikau. Šiuos laukus turiu pase. viduryje yra vaikas. Mano žmona yra Vokietijos pilietė. taip ir mano vaikas. Pateikiau visus norimus dokumentus, manau lauksiu šaltinio iš regiono. Prašymų skaičius gali būti didesnis nei Kylio gyventojų skaičius arba ten pateiktų prašymų skaičius. Ten užsieniečių biure mus prižiūrėjusi ponia informavo, kad dokumentai dar neatvyko, ir pasakė, kad susisieks su mumis vos tik atvyks ir paskambins, jei norės kokių nors dokumentų ar dar ko nors.

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Vizą gavau prieš 1 val.

    Gavau patvirtinimą iš Regensburgo.
    Užsieniečių biuras regione, kuriame aš gyvenu, yra labai didelis ir turi daug darbuotojų. Nepaisant to, tai visada tuščia šaka. Visada vykstate nesusitarę, o sandorius tvarkote nelaukdami.
    Be to, vyras, kuris rūpinosi mano viza, buvo tokio pat amžiaus kaip mano žmona, jie bendravo ir šnekučiavosi, nes tarp jų buvo geras ryšys.
    Kol vyras laukė mano dokumentų, jis išsiuntė elektroninį laišką konsulatui, kad greitai atsiųstų mano dokumentus. Gavęs sutikimą jis mus informavo telefonu. Po patvirtinimo jis pasakė mano žmonai, kad nelaukdamas išsiuntė elektroninį laišką konsulatui dėl vizos spausdinimo. Tada atėjo viza. Manau, kad jie turi poveikį.Žmona man dabar išsamiai papasakojo, 3 mėnesius mes to nepastebėjome, bet kalbėjome apie tai, ir ji pasakė, kad mano, kad tai mane paveikė. Suprantu, kad užsieniečių biuras gali asmeniškai daryti spaudimą ir daryti įtaką šioms situacijoms. Taigi aš nežinau, kiek tai tiesa, kai sakoma, kad tai ne mūsų rankos. Manau, tai visiškai susiję su tuo, kad vieta nėra perpildyta ir su pareigūno iniciatyva. Perpildytose vietose, laukiančiose vizos patvirtinimo, jų pasiaukojimo jausmas ir elgesys iš naujo nustatomi, ir aš manau, kad jie net nesugeba suteikti informacijos. Nes matėme, kad jie gali savimi pasirūpinti kada nori.

    Užsukome čia pasiteirauti ar galima kreiptis iš Vokietijos prieš kreipiantis dėl vizos. Jie mus išvežė ir mes peržiūrėjome daugybę dokumentų (beveik šeimos susijungimo dokumentus), bet jie pasakė, kad dėl to, kad santuoka buvo Danijoje, aš turėjau atlikti šeimos susijungimą iš Turkijos. Gal tame procese dokumentai, kuriuos jie apklausė apie mane, turi įrašą sistemoje ar ne, aš nežinau. Galbūt tai turėjo papildomą efektą, o gal turėjo.

    Be to, mano vyro tėvas yra išėjęs į pensiją iš labai aukšto rango valstybinės institucijos. Nežinau, ar tokie dalykai turi tiesioginės įtakos biurokratijai Vokietijoje. Apie veiksnius, turinčius įtakos procesui, spėlioju tik tada, kai galvoju apie tai, bet negaliu žinoti tikslumo. Suteikiu informaciją, kurią turiu, kad padėčiau jums šiame procese, tikėdamasis, kad net šiek tiek numanymas gali padėti.

    Mano asmeninė nuomonė, kad vizų išdavimo procesas yra susijęs su tuo, ar pareigūnas pasinaudoja savo iniciatyva.

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​346 iki 360 (iš viso 537)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.