„2019 Germany Visa Expeters“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Blue34
    Dalyvis

    Pradedu šią temą mūsų draugams, kurie dalinsis savo idėjomis vizų klausimais nuo 2019 m., tikiuosi, kad viskas bus naudinga visiems...

    northyyy
    Dalyvis

    Mano žmona du kartus skambino į užsieniečių filialą ir buvo pasakyta, kad mano popieriai nenukeliavo, Turkijoje sandoriai vyksta lėtai, o mes su jumis susisieksime, kai tik gausite dokumentus. Po pusantro mėnesio išsiunčiau elektroninį laišką į konsulatą ir jokio atsakymo nebuvo. Inshallah, kuo greičiau gausime patvirtinimą, sunku laukti 😒

    Patariu apsišarvuoti kantrybe, jei paskambinsite ir paspausite, sandoriai gali užtrukti, nes nežinote, su kokiu pareigūnu susidursite, svarbus pareigūnas.

    linkiu han
    Dalyvis

    Kaip sakėte, jei nesusidūrėte su sudėtinga situacija, dažniausiai per dvi savaites gauni atsakymą iš užsienio filialo ir gauni patvirtinimą.
    Tikiuosi, kad gausite gerų naujienų ir susipažinsite su savo žmona.

    sveikinimai
    Kreipiausi ir gruodį, praėjusią savaitę gavau laišką apie trūkstamus dokumentus, žmona jį paims rytoj.
    Ben aralik ayinda basvuru yapanlarin ocak ayinda onay aldiklarini duydum beklemedeyiz insallah hemen gelir cevaplarimiz

    northyyy
    Dalyvis

    sveikinimai
    Kreipiausi ir gruodį, praėjusią savaitę gavau laišką apie trūkstamus dokumentus, žmona jį paims rytoj.
    Girdėjau, kad tie, kurie kreipėsi gruodžio mėnesį, gavo patvirtinimą sausio mėnesį, mes laukiame, salia, mūsų atsakymai netrukus bus.

    Sveiki
    Büyük ihtimalle iki hafta sonra cvp gelir yabancı şubeden hayırlı haberler alırsınız inşallah

    ozzzyj
    Dalyvis

    sveikinimai
    Kreipiausi ir gruodį, praėjusią savaitę gavau laišką apie trūkstamus dokumentus, žmona jį paims rytoj.
    Girdėjau, kad tie, kurie kreipėsi gruodžio mėnesį, gavo patvirtinimą sausio mėnesį, mes laukiame, salia, mūsų atsakymai netrukus bus.

    Na, tas procesas labai įvairus, tiems, kurie važiuoja į mažus miestelius, yra kurie vizas gauna per 2 dienas, kai kurie per 1 savaitę, kiti laukia 6 mėnesius 🤷🏻‍♀️ Kreipiausi lapkričio 8 d. pvz mano viza atkeliavo tik praeitą savaitę, turiu daug kantrybės visiems besilaukiantiems, linkiu greitai būti namuose.

    Sveiki draugai

    Kreipiausi is Ankaros sausio 20 d., per vaika, dokumentai buvo sutvarkyti. Nebuvo nieko neigiamo, todėl jis vis tiek buvo trumpalaikis. Mano žmona gyvena Štutgarto centre. Ar kas nors kreipėsi iš Štutgarto?Kaip skaičiuojama, kiek laiko tai užtruks? Yra žmonių, kurie kreipiasi iš tokių miestų kaip Miunchenas ir Berlynas ir gauna vizą pusantro mėnesio laikotarpiui, o kreipiasi per sutuoktinį, o ne vaiką.

    MustafaD
    Dalyvis

    Draugai,manau vizos sąvoka labai reliatyvi sąvoka.Neverskite savęs išvykti anksti ar vėlai vien todėl,kad ši užtruko 1 mėnesį, kita atėjo po 2 savaičių, o tavo draugas užtruko 3 mėnesius. yra įsakymas, jūs kreipiatės, jūsų dokumentai iškeliauja į Vokietiją, jūsų sutuoktinis gauna laišką (arba ne) Atitinkamai, jei jūsų situacija po dokumentų pateikimo bus gera, vizą gausite per kelias savaites, todėl bet kokia arbatpinigiai, kuriuos gausite iš čia, nepaspartins jūsų darbo, jūsų darbas yra visiškai pareigūnų rankose, todėl nelieka nieko kito, kaip tikėtis geriausio ir laukti. Kai kurie mano draugai man sakė, kad iki 3 mėnesio nedirbčiau savo darbo, bet aš manau, kad tai neteisinga. Greičiau jei dokumentai atkeliavo į Vokietiją, ten yra policininkas, kuris prižiūri tavo žmoną.Galite paskambinti ir gauti informaciją iš tas pareigūnas.Tikiuosi visi greitai gaus vizą.

    MustafaD
    Dalyvis

    Šiandien atkeliavo mano viza, atsiprašau už laukiančius.

    : politika:

    „Cns24“
    Dalyvis

    Šiandien atkeliavo mano viza, atsiprašau už laukiančius.

    Būk geras  :)

Rodoma 12 atsakymų – nuo ​​526 iki 537 (iš viso 537)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.