„2019 Germany Visa Expeters“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Blue34
    Dalyvis

Pradedu šią temą mūsų draugams, kurie dalinsis savo idėjomis vizų klausimais nuo 2019 m., tikiuosi, kad viskas bus naudinga visiems...

talhaxnumx
    Dalyvis

Sveiki, kreipiausi 04-12-2018, praėjo apie 76 dienos, vis dar laukiuosi, einu sužadėtine, tai kodėl taip ilgai užtruko? Mano žmona nuėjo į užsieniečių skyrių prieš 2 savaites, ar man ko nors reikia? Ar atkeliavo dokumentai? paklausė ji.Pareigūnas pasakė, kad mano dokumentai yra Kelne ir yra tiriami. Beje, mano žmona yra Miunchene.Tada ji žmonai pasakė, kad kadangi esi Vokietijos pilietis, pirmenybė bus teikiama tau, bet tai gali užtrukti ilgai, gali užtrukti 5-6 mėnesius, o gal ir taip nutiks iš karto, tai priklauso nuo tankio. Tada pažiūrėjo į kompiuterį ir pasakė: „Jūsų byloje nematau nieko neigiamo. Nemanau, kad kils problemų“. Nežinau ar turėčiau džiaugtis, ar ne, pastaruosius 3 mėnesius nerimauju kasdien. Ar gali viršyti 90 dienų? Jei jis viršija, ar man reikia ką nors daryti?

Man dar tik 5 diena, todėl dar nieko nedarau, bet informacijos šaltinius galima gauti:
    konsulatas (skambinkite arba el. paštu)
    Ausländerbehörde (asmeniškai, skambinkite arba el. paštu)
    Bundesverwaltungsamt (paštas)

Štai kaip aš žinau. Ne kartą skaičiau, kad tie, kurie gauna informaciją, informaciją gauna šiais kanalais. Yra žmonių, kurie sako, kad skambinant į šias vietas ar bandant gauti informacijos gali pailgėti procesas, bet aš nežinau, aš kažkieno melagis.

į jūrą
    Dalyvis

Tepadeda ir padeda Dievas mums visiems. Pagal tai, ką sakėte, vizos, kurios turėtų atvykti per trumpą laiką, neatkeliauja. Aš nesuprantu, apie ką tai. Yra žmonių, kuriems vizos išduodamos per mėnesį. Praėjo 3 mėnesiai ir vis dar yra žmonių, kurie neturi vizų. Jei tai priklauso nuo veiksmą atliekančio pareigūno, tai yra didelė neteisybė. Esu Vokietijos pilietis. as irgi dirbu. Paraiškoje net nurodėme, kad mano žmonos darbas yra paruoštas. Kai žmogus sako „taip“, jis negali išeiti. Esate vedęs, bet neturite galimybės gyventi vedybinio gyvenimo. Žmonės bijo skambinti ir klausti, manydami, kad procesas užtruks ilgiau, o pareigūnas supyks ir lauks jūsų bylos. Ir iš jų taip pat nėra garso. Bent jau buvo sekimo sistema. Arba jei jie suteikia žmonėms tarpinę informaciją. Kartais žmonėms nuobodu. Įdomu kada bus išduota viza? Įdomu ar išeis? Įdomu, ar jie tai priims? Taip pat buvo žmonių, kurie laukė tris mėnesius ir buvo apklausti. Žmonės klausia, kodėl tada lauki tris mėnesius, jei ruošiesi kryžminei apklausai? Sukurti šeimą jau buvo sunku, o tiems, kurie tai daro, sunku dėl biurokratijos. Telaimina Dievas, tikiuosi, kad visiems bus suteikta viza ir visi greitai susijungs su savo artimaisiais ir sutuoktiniais.

Tegul Alachas būna mūsų draugas ir pagalbininkas. Pagal tai, ką sakėte, vizos, kurios turėtų atvykti per trumpą laiką, neatkeliauja. Aš nesuprantu, apie ką tai. Yra žmonių, kuriems vizos išduodamos per mėnesį. Praėjo 3 mėnesiai ir vis dar yra žmonių, kurie neturi vizų. Jei tai priklauso nuo veiksmą atliekančio pareigūno, tai yra didelė neteisybė. Esu Vokietijos pilietis. as irgi dirbu. Paraiškoje net nurodėme, kad mano žmonos darbas yra paruoštas. Kai žmogus sako „taip“, jis negali išeiti. Esate vedęs, bet neturite galimybės gyventi vedybinio gyvenimo. Žmonės bijo skambinti ir klausti, manydami, kad procesas užtruks ilgiau, o pareigūnas supyks ir lauks jūsų bylos. Ir iš jų taip pat nėra garso. Bent jau buvo sekimo sistema. Arba jei jie suteikia žmonėms tarpinę informaciją. Kartais žmonėms nuobodu. Įdomu kada bus išduota viza? Įdomu ar išeis? Įdomu, ar jie tai priims? Taip pat buvo žmonių, kurie laukė tris mėnesius ir buvo apklausti. Žmonės klausia, kodėl tada lauki tris mėnesius, jei ruošiesi kryžminei apklausai? Sukurti šeimą jau buvo sunku, o tiems, kurie tai daro, sunku dėl biurokratijos. Patikėk Dievu, linkiu, kad visiems būtų suteikta viza ir visi greitai susijungs su savo artimaisiais ir sutuoktiniais.

labai amen labai

Be baimės
    Dalyvis

Aš ten einu kaip sužadėtinė.Tarp mūsų yra 13 metų amžiaus skirtumas.Žmona už mane vyresnė,bet pažįstami jau 3metai.Visą susirašinėjimą ir t.t.,jei jie nori.Įdomu jei dėl to ji neateis.Tai bus apie 80 dienų. Bet štai kas: mano žmona asmeniškai nuėjo ir gavo informaciją. Moteris sakė, kad nieko neigiamo nematė. Ji viską apie mus matė. Tai skiriasi įvairiuose miestuose, įvairiose bylose. Tai gali atsitikti iš karto, bet gali užtrukti 6 mėnesius arba 1 metus. Jis negalėjo pasakyti teigiamų dalykų, kad jus nuramintų, tiesa? Laukiu su baime, kad ateis Raudonasis, dabar mano miego režimo nebėra.

talhaxnumx
    Dalyvis

Taip, draugai, 15 dienų nieko nebuvo parašyta. Ar nėra gerų naujienų? :) Tikiuosi, kad nauja savaitė bus naudinga mums visiems, InshaAllah. :)

Taip, draugai, 15 dienų nieko nebuvo parašyta. Ar nėra gerų naujienų? :) Tikiuosi, kad naujoji savaitė bus naudinga mums visiems, Insha'Allah. :)

Kreipiausi iš Vokietijos konsulato Ankaroje 23 m. sausio 2019 d. Prašymas vyko sklandžiai, mano dokumentai į Vokietiją atkeliavo vasario 11 d., žmona paskambino į užsieniečių skyrių. Mums buvo pasakyta, kad užsieniečių filialas buvo išsiųstas į kitą skyrių, kad išsiaiškintų, ar mūsų santuoka galioja Vokietijoje. Deja, mūsų dokumentus peržiūrėjusi moteris buvo 2 savaičių atostogų. Kaip bebūtų, kantriai laukėme dar 2 savaites. Šiandien mano žmona paskambino pareigūnui. Beje, mano žmona yra chemijos inžinierė, o aš – inžinierius mechanikas, mūsų amžius vienodas, tai pirmoji santuoka. Turime pakankamai atlyginimo ir būsto. Mano žmona yra Vokietijos pilietė. Šiaip ar taip. Moteris neįtikėtinai barė mano žmoną ir šaukė telefonu, vartodama tokius sakinius kaip „Tu turi palaukti“. Jis pasakė: „Turiu tūkstantį reikalų, neskambinkite“. Nesuprantu kodėl. Mano žmona labai naivus žmogus. Ir pirmoji jo paieška buvo tiesiog paklausti moters, kiek tai gali užtrukti. Žinoma, buvome demoralizuoti. Kalbama ne tik apie vėluojančią vizą. Mus sukrėtė jo stilius. Nesuprantu paprasto valstybės tarnautojo požiūrio. Jis net neprivertė mano žmonos kalbėti. Taigi aš nežinau. Duok Dieve kantrybės visiems laukiantiems. Tie, kas skaito, parašykite ką nors, kad atgaivintų forumą.

Ohne idealien
    Dalyvis

.

Ohne idealien
    Dalyvis

.

talhaxnumx
    Dalyvis

23 Ocak 2019 tarihinde Ankara Alman konsolosluğundan başvuru yaptım. Başvuru sorunsuz geçti evraklarım 11 Şubat tarihinde almanyaya ulaştı eşim yabancılar şubesini aradı. Yabancılar şubesinden evliliğimizin Almanya’da geçerli olup olmadığını öğrenmek için başka bir birime gönderildiği söylendi. Şanssızlık ki bizim belgeleri inceleyen kadın 2 haftalık tatil iznine ayrılmış. Neyse 2 hafta daha sabırla bekledik boş boş. Bugün eşim memur kadını aradı. Bu arada eşim kimya mühendisi ben de makine mühendisiyim yaslarımız aynı ilk evliliğimiz. Yeterli maaşa ve eve sahibiz. Eşim Alman vatandaşı. Her neyse. Kadın telefonda eşimi inanılmaz derecede azarlayarak ve bağırarak beklemek zorundasınız gibi cümleler kullanmış. Bin tane işim var beni aramayın falan demiş. Ne hakla anlamış değilim. Eşim çok naif biri. Ve sadece kadına ne kadar sürebilir diye soracaktı ilk arayışıydı. Moralimiz bozuldu tabi. Vizenin geç gelmesine de değil. Üslubuna bozuldu moralimiz. Altı üstü basit bir memurun girdiği havaları anlayamıyorum. Eşimi konuşturmamış bile. Bilemiyorum yani. Allah' tüm bekleyenlere sabır versin. Okuyanlar da lütfen bir seyler yazsın forum canlansın

Ben ve eşim Berlin Ausländerbehörde'ya gidip bir soru sormuştuk ben Türkiye'ye dönüp vize başvurusunda bulunmadan önce. Oradaki kadın da bizi azarlamıştı. Elimize numara verip dışarıda bekleyin demişti. Odanın dışına çıkıp beklemeye başlamıştık. Sonra orada değil bekleme salonunda bekleyeceksiniz diye azarlamıştı bu sefer de. Eminim aralarında iyi insanlar da vardır ama sanırım çoğu böyle :) Şu saatten sonra böyle bir muamele görmek hepimiz için onur kırıcı. Eşimin yanında kendimi küçük düşürülmüş hissetmeme sebep oldu.

Ben ve eşim Berlin Ausländerbehörde'ya gidip bir soru sormuştuk ben Türkiye'ye dönüp vize başvurusunda bulunmadan önce. Oradaki kadın da bizi azarlamıştı. Elimize numara verip dışarıda bekleyin demişti. Odanın dışına çıkıp beklemeye başlamıştık. Sonra orada değil bekleme salonunda bekleyeceksiniz diye azarlamıştı bu sefer de. Eminim aralarında iyi insanlar da vardır ama sanırım çoğu böyle :) Şu saatten sonra böyle bir muamele görmek hepimiz için onur kırıcı. Eşimin yanında kendimi küçük düşürülmüş hissetmeme sebep oldu.

Çok sinir bozucu bir durum. Çocuk değiliz artık karşıdaki bir insanı azarlamak insanlık değil. Kendi tembelliklerinin sinirini bizden çıkarıyorlar. Zaten düzgün çalışsalar aramayız ki. İşlemler hızlı ilerler. İnsanları bekletiyorlar sonra sizin aramaya hakkınız yok bekleyeceksiniz diyorlar. Şaka gibi. Sizi de çok iyi anlıyorum. Açıkcası sadece azarlamaları değil bu şekilde bekletip bizim onlara muhtaç olduğumuzu hissettirmeleri de gurur kırıcı. İnanın eşimi sevmeseydim onun Türkiye’deki hayatı yaşayabileceğine inansaydım asla gitmezdim almanyaya. Daha gitmeden insan üzerindeki baskılarını kuruyorlar. Farklı düşünceleri olanlar tabiki vardır saygı duyarım ama benim düşüncelerim bu yönde. Biz sığınmacı da değiliz eşlerimizden ayrı yasamak istemiyoruz aile birliği diye bir şey var ama insanları evlilikten de soğutuyorlar 

talhaxnumx
    Dalyvis

Tekrar merhaba arkadaşlar. 14.02.2019 tarihinde Ankara Alman Konsolosluğuna aile birleşimi vizesi için başvuru yaptım. Bugün (11.03.2019) 24. gün. Ausländerbehörde'dan edindiğimiz bilgiye göre henüz evraklar ellerine ulaşmamış. Demelerine göre ulaştıktan sonra bir olumsuzluk görülmüyormuş. İşin kötü tarafı 5 gün sonra baldızımın düğünü var ve sanırım yetişemicem. Eşim tek başına gitmek zorunda kalacak düğüne ve bu durum beni fazlasıyla üzüyor. Hayırlısı diyip beklemeye devam ediyoruz. Allah büyüktür.

Sıkmayın canınızı umarım en kısa zamanda çıkar vizeniz. Arkadaşlar bu arada eğer Almanya’da evlendiyseniz ya da evliliğinizi oraya onaylatırsanız vize işlemleriniz daha kısa sürer. Çünkü yabancılar şubesinden evlilik dairesine evraklarınız gönderiliyor yaklaşık 2 hafta ordaki işlemler sürüyor ve evliliğinizin Almanya’da geçerli olduğu onaylanıyor. O onay olmadan yabancılar şubesi kontrol etmiyor belgelerinizi askıya alıyor. Son olarak benim belgemi kontrol eden kadın 1 haftalık tatildeydi şansımıza. Hanımefendimiz bu hafta da olmayacakmış hastaymış. Sadece boş boş bekliyoruz.  offoff:) offoff:)

talhaxnumx
    Dalyvis

Sıkmayın canınızı umarım en kısa zamanda çıkar vizeniz. Arkadaşlar bu arada eğer Almanya’da evlendiyseniz ya da evliliğinizi oraya onaylatırsanız vize işlemleriniz daha kısa sürer. Çünkü yabancılar şubesinden evlilik dairesine evraklarınız gönderiliyor yaklaşık 2 hafta ordaki işlemler sürüyor ve evliliğinizin Almanya’da geçerli olduğu onaylanıyor. O onay olmadan yabancılar şubesi kontrol etmiyor belgelerinizi askıya alıyor. Son olarak benim belgemi kontrol eden kadın 1 haftalık tatildeydi şansımıza. Hanımefendimiz bu hafta da olmayacakmış hastaymış. Sadece boş boş bekliyoruz.  offoff:) offoff:)

Biz Almanya'da evlendik. Bu durumda dediğiniz gibi inşallah hızlı ilerler işlemler. En sinir bozucu şey de sizin yaşadığınız. İzin sonra hastalık derken bir şekilde tatildeler ve memur sayıları az o yüzden kağıt kürek işleri yavaş işliyor. Her şeyin hayırlısı olsun.

Nesibe iš
    Dalyvis

Biz Almanya'da evlendik. Bu durumda dediğiniz gibi inşAllah' hızlı ilerler işlemler. En sinir bozucu şey de sizin yaşadığınız. İzin sonra hastalık derken bir şekilde tatildeler ve memur sayıları az o yüzden kağıt kürek işleri yavaş işliyor. Her şeyin hayırlısı olsun.

Almanyada evlenmekle surecin hicbir alakasi yok bende almanyada evlendim vizem 4 ay sonunda geldi.

Almanyada evlenmekle surecin hicbir alakasi yok bende almanyada evlendim vizem 4 ay sonunda geldi.

Yazdığınıza saygı duyuyorum fakat yabancılar şubesi eşime gönderdiği mailde evliliğinizi Almanya’da geçerli yaparsanız süreciniz daha hızlı ilerler diye not düşmüştü. Maili bulursam burda da paylaşırım ama tabi Almanya’da eyalet sistemi var her şube için geçerli olmayabilir

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​16 iki 30 (iš viso 537)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.