„2019 Germany Visa Expeters“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Blue34
    Dalyvis

    Pradedu šią temą mūsų draugams, kurie dalinsis savo idėjomis vizų klausimais nuo 2019 m., tikiuosi, kad viskas bus naudinga visiems...

    atknemn
    Dalyvis

    O zaman muhtemelen gidilecek yerle alakalı. Vizenizle ilgilenen bölgenin yoğunluğu direk olarak çıkış sürecini etkiliyor olabilir. Regensburg a gideceğim ben, bir arkadaşta söylemişti yüksek nüfuslu olmaması benim vize hızımı etkilemiş olabilir

    senin adına sevindim ALLAH aile olup vize bekleyen zorluklarla karsılasan kardeşlere yardımcı olsun ..
    Kreipiausi iš Stambulo generalinio konsulato spalio 30 d.
    29 kasımda mail geldi .. vizeniz ile alakalı bazı hususların acıklıga kavusturulması için bu yazı ile 17 aralıkta konsolosluga geliniz diye :( Laiškas atėjo belaukiant vizos. ziuresim kas bus

    atknemn
    Dalyvis

    Büyük ihitmalle sizi çapraz sorguya çağırıyorlardır. Eşinize her hangi bir mail veya posta geldi mi 17 aralıkta yabancılar şubesine gitmesi gerektiğiyle ilgili?

    @Merve

    Jei kreipdamiesi nurodėte savo telefono numerį, kai tik konsulatas jį pristatys, gausite pranešimą į savo telefoną. Galite sekti jį naudodami stebėjimo numerį iš ten. Į Izmirą atvykau su vietiniu kroviniu. Žinutė atėjo iškart, kai tik išėjo siuntinys. Pasekiau jį iš ten su sekimo numeriu ir jis atkeliavo per 1 dieną. Netgi nuėjau ir nusipirkau iš centro, bijojau, kad pames :D

    Ne, dar nepraėjo, su smalsumu laukiame.! Manau, kad tokios situacijos priveda prie kryžminės apklausos.

    aras.xnumx
    Dalyvis

    Jei neprieštaraujate, ar galite pasidalinti klausimais? Aš irgi tos pačios nuomonės, galvoju, kad gali būti kryžminė apklausa, bet mano žmona negavo nei laiško, nei elektroninio laiško, jai neskambino, vis dar laukiu susitikimo datos, tegul matyti..

      eşine de gidicek son güne bırakacaklar hazırlıklı olun once eşime geldi bana 1 gün kalasıya tel açtılar hemen yarin gelin diye

    zuzuduru
    Dalyvis

    Merhaba arkadaşlar 25. De gitmiş bildiri görüştüğüme dair. Belgeler daha gitmemişmiş ocağı bulurmuşmuş gitmem.Almanlar çalışkanlıklarıyla değil uyuşukluklarıyla tanınsınlar bu dünyada.Ben cok sabırsızım nasıl dayancam

    8)

    Mervewehrl
    Dalyvis

    senin adına sevindim ALLAH aile olup vize bekleyen zorluklarla karsılasan kardeşlere yardımcı olsun ..
    Kreipiausi iš Stambulo generalinio konsulato spalio 30 d.
    29 kasımda mail geldi .. vizeniz ile alakalı bazı hususların acıklıga kavusturulması için bu yazı ile 17 aralıkta konsolosluga geliniz diye :( Laiškas atėjo belaukiant vizos. ziuresim kas bus

    Amin insallah. Diliyorum ki hepinizin en kısa sürede vizesi onaylanır ve sağ salim gideceğiniz yerlere gidersiniz. Allah sabır versin demiyorum, allah bekletmesin diyorum en doğru temenni bu insallah hayırlısıyla tez vakitte gelsin ki sabıra ihtiyacınız kalmasın

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Büyük ihitmalle sizi çapraz sorguya çağırıyorlardır. Eşinize her hangi bir mail veya posta geldi mi 17 aralıkta yabancılar şubesine gitmesi gerektiğiyle ilgili?

    @Merve

    Jei kreipdamiesi nurodėte savo telefono numerį, kai tik konsulatas jį pristatys, gausite pranešimą į savo telefoną. Galite sekti jį naudodami stebėjimo numerį iš ten. Į Izmirą atvykau su vietiniu kroviniu. Žinutė atėjo iškart, kai tik išėjo siuntinys. Pasekiau jį iš ten su sekimo numeriu ir jis atkeliavo per 1 dieną. Netgi nuėjau ir nusipirkau iš centro, bijojau, kad pames :D

    Bende o sticker tarzı verdikleri kargo kağıdına baktım numara vermişim iki tane üstelik. O kadar sabırsızım ki arasalar gidip alıcam öyle yakınım konsolosluğa. Ama evet kargolanacak ve basılacak henüz kim bilir ne zaman insan heyecanlanıyor o pasaport ele geçene dek rahat yok anlıyorum sizi 😄

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Teisinės procedūros procesas kiekvienam asmeniui gali skirtis.
    Evlenilen eşin vatandaşlığı, mesleği, yaşayacağınız şehir, eğer daha önce evlilik yapmış iseniz evlilikleriniz, çocuklarınızın durumları vizenizin onaylanması ile ilgili bu sürecin uzayıp kısalmasında çok etkili olduğunu düşünüyorum.
    Mervewerhlin nickli forum takipçisi dikkat ederseniz ilk evlilikleri olduğunu, küçük bir yerde yaşayacaklarını, eşinin eu vatandaşı olduğunu ve evliliklerini de danimarkada yaptıklarını belirtmişti. Tüm bu etkenler onlara avantaj olarak döndüğünü ve bu yüzden vizelerinin kısa sürede onaylandığını düşünüyorum.

    Evet hepsi bir etkendir muhakkak. Yanlış hatırlamıyorsam @almanyafatihi bana yaşadığım şehrin 4bin nüfuslu olduğunu söylemişti. Keza gerçekten küçük bir şehir ve yabancılar dairesinden randevu almadan işlemleri halletmek mümkün. Yabancılar dairesi çok büyük ve çalışanı olmasına rağmen randevusuz işlemleri halletmek çok mümkün. Bu sebeple hızlılar bence

    Ek olarak evlenilen kurumun ve kişilerin durumuda göz önüne alınıyor olabilir elbette siz yanlış yönlendirmek istemem ama eğer öyleyse eşimin durumu ve maaşı bekledikleri asgari çizginin oldukça üstünde. Aynı zamanda doğuştan Alman vatandaşı ve babası uzun süre devletin üst bir kurumu için çalışmış.
    Yaşadığımız eve kira ödemiyoruz dedesinin evi olduğu için bu sebeple gelir açısından belge üstümde bir gider gözükmüyor
    Mes neturime amžiaus skirtumo ir tai yra pirmoji mūsų santuoka.
    Ve bu süreçte birbirimizi karşılıklı 10 dan fazla kez ziyaret ettik ve Bu sebeple gecmiş schengen vizelerim mevcuttu
    Ve dediğim gibi gittiğim bölgenin kalabalık olmayısı dosyanın hızlanması açısından etki etmis olabilir.

    Čia yra mano informacija. Nežinau ar tai turi kokį poveikį, bet norėjau parašyti specialiai tiems, kurie šį procesą patyrė, patirs, ar pasižiūrės. Mano pateiktų dokumentų turinys ir užpildytų formų informacija yra šia kryptimi. Iš viso viza buvo patvirtinta per 15 dienų. Nežinau, kiek mano parašytos informacijos tiesiogiai paveikė vizos greitį. Tačiau iš konsulato vis dar nėra atsiųstas krovinys ir negavau jokios žinutės. Jei atsiras naujovė, būtinai pasidalinsiu.

    Evet hepsi bir etkendir muhakkak. Yanlış hatırlamıyorsam @almanyafatihi bana yaşadığım şehrin 4bin nüfuslu olduğunu söylemişti. Keza gerçekten küçük bir şehir ve yabancılar dairesinden randevu almadan işlemleri halletmek mümkün. Yabancılar dairesi çok büyük ve çalışanı olmasına rağmen randevusuz işlemleri halletmek çok mümkün. Bu sebeple hızlılar bence

    Ek olarak evlenilen kurumun ve kişilerin durumuda göz önüne alınıyor olabilir elbette siz yanlış yönlendirmek istemem ama eğer öyleyse eşimin durumu ve maaşı bekledikleri asgari çizginin oldukça üstünde. Aynı zamanda doğuştan Alman vatandaşı ve babası uzun süre devletin üst bir kurumu için çalışmış.
    Yaşadığımız eve kira ödemiyoruz dedesinin evi olduğu için bu sebeple gelir açısından belge üstümde bir gider gözükmüyor
    Mes neturime amžiaus skirtumo ir tai yra pirmoji mūsų santuoka.
    Ve bu süreçte birbirimizi karşılıklı 10 dan fazla kez ziyaret ettik ve Bu sebeple gecmiş schengen vizelerim mevcuttu
    Ve dediğim gibi gittiğim bölgenin kalabalık olmayısı dosyanın hızlanması açısından etki etmis olabilir.

    Čia yra mano informacija. Nežinau ar tai turi kokį poveikį, bet norėjau parašyti specialiai tiems, kurie šį procesą patyrė, patirs, ar pasižiūrės. Mano pateiktų dokumentų turinys ir užpildytų formų informacija yra šia kryptimi. Iš viso viza buvo patvirtinta per 15 dienų. Nežinau, kiek mano parašytos informacijos tiesiogiai paveikė vizos greitį. Tačiau iš konsulato vis dar nėra atsiųstas krovinys ir negavau jokios žinutės. Jei atsiras naujovė, būtinai pasidalinsiu.

    Bu arada hayırlı olsun.onayı almışsınız sizi tebrik ediyorum. Umarım en kısa sürede Almanyadaki ailenize kavuşursunuz :)
    Tiems iš mūsų, kurie su puse širdies laukia pusiau čia ir pusiau ten  :)

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Bu arada hayırlı olsun.onayı almışsınız sizi tebrik ediyorum. Umarım en kısa sürede Almanyadaki ailenize kavuşursunuz :)
    Tiems iš mūsų, kurie su puse širdies laukia pusiau čia ir pusiau ten  :)

    Çok tesekkürler Amin insallah en kısa sürede sizlerinde güzel haberlerini bekliyorum dört gözle insallah sıkıntısız alırsınız daha fazla beklemeden

    Kaip jau rašiau aukščiau draugams, jei užsieniečių filialas mieste, į kurį vykstate, yra užimtas, viskas gali užtrukti ilgiau. Kalėdos ateina 15 dienų, todėl jie sakė, kad bus sausio mėn. Vokiečiai nėra labai darbštūs ar labai mieguisti. Jie dirba tiek, kiek turi. Nei daugiau, nei mažiau. Turkijoje arba daug dirbi, arba beveik nedirbi. Nuo tada, kai čia atvykau, niekada nelaukiau nei 10 minučių valstybinėje įstaigoje ar kursų. Kad ir kur bevažiuočiau Turkijoje, be vargo sėdėsi eilėje 1 valandą ir 30 minučių, klausydamas pareigūno verkšlenimo. Dėl tam tikrų priežasčių sistema visada sugenda. Ateina pareigūno padėjėjas ir pusvalandį plepa. Tu eini čia, jie padaro krekingo procesą ir tave išsiunčia. Vien dėl to, kad jie yra laiduotojai, jie nori, kad visi dokumentai būtų pateikti teisingai. Pavyzdžiui, kai kurių bankų paprašote prisijungimo internetu kodo ir jie po 2 savaičių jį išsiunčia paštu. Bankininkystė Turkijoje yra toli į priekį. Be to, elektroninė valdžia yra nuostabus dalykas. Daugelį dokumentų galite pasiekti nelaukdami eilėje. Čia tokio dalyko nėra. Dėl kiekvieno dokumento turite eiti ir gauti jį iš tos institucijos. Ar Vokietija negali pereiti prie tokios sistemos kaip elektroninė valdžia? Žinoma, jei jie bandytų 2 dienas, jie galėtų sukurti sistemą, kuri būtų 1000 kartų geresnė nei mūsų. Tačiau vokiečiai taip mėgsta asmeninės informacijos apsaugą, kad apsipirkdami vis dar naudoja PayPal, o ne kredito korteles, jau nekalbant apie informacijos talpinimą internete. Jie naudoja kredito kortelės informaciją ir ją ištrina. Beveik visą pasaulį galima aplankyti gatve po gatvės per „Google“ žemę, tačiau Vokietijoje jos nėra. Priežastis ta, kad yra tiek daug skundų, kad „Google“ nerodo mano namų. Galiausiai „Google“ negalėjo atsispirti ir pašalino Vokietijos „Google Earth“ regionus.

    Rammstein turi dainą, kuri, mano nuomone, labai tinka Vokietijai.
    „Will dich lieben und verdammen“ reiškia „noriu tave mylėti ir nekęsti“. Manau, kad tai Vokietijai tinkama daina. Štai kodėl čia atvykstantys turkai visada arba myli, arba nekenčia per pusę.

    Žinoma, geriausia yra tai, kad atvykę čia turite nuspręsti patys. Kitiems draugams patariu skaityti čia esančius komentarus ir nesijaudinti.

    Čia atvykęs esi užsienietis, bet tave gerbia daug labiau nei Turkijoje. Nuo valdiškos įstaigos, į kurią einate, iki restoranų ir kavinių. Jie teikia daug geresnes paslaugas. Viskas daug kokybiškesnė. Tikiuosi, kad visi kuo greičiau gausite vizas ir vėl susitiksite su savo artimaisiais.

    Taip pat visada kalbama apie sutuoktinius, kurie čia atvykę pasikeitė 360 laipsnių kampu. Šiaip ar taip, jei žengi tokį žingsnį nesusituokęs ir nepažinęs priešais stovinčio žmogaus ir bandydamas atvykti čia, į Vokietiją, tai dažniausiai baigiasi nusivylimu. Paprastai taip yra Vokietijoje gimusių turkų kilmės sutuoktinių atveju. Ši problema rečiau pasitaiko turkams, kurie tuokiasi už vokiečio, o amžiaus skirtumas nėra toks didelis.

    Tai, ką parašiau, nėra apie tave, tai tik apie tai, kas gali nutikti, kai ateisi čia. Sunkiausias laikotarpis yra vizos laukimo laikotarpis. Stresas, ar išeis, ar ne. Kol laukiausi prieš 5 mėnesius, buvau įtempta dėl žmonių, kurie man pasakė: „Lengviausia yra laukti vizos, tikrosios problemos prasidės tada, kai ten pateksi“. Supratau, koks iš tikrųjų tai yra streso švaistymas. Sunkiausias dalykas yra viza. Lengviausias dalykas prasideda po to, kai ateini pas savo sutuoktinį, kuris TAVE MYLI. Jūsų planas turėtų būti išmokti vokiečių kalbą ir gyventi pagal jų kultūrą. Galime gyventi labai patogiai kaip vokietis, neprarasdami savo kultūros. :)

    @Merve

    Jei jūsų sutuoktinis turi gerą atlyginimą, turite kur apsistoti, nėra amžiaus skirtumo ir tai pirmoji santuoka, tai 100% vizos patvirtinimas. Čia yra daug žmonių, kurie visada skiriasi ir tuokiasi bei stengiasi tuoktis pagal susitarimą. Štai kodėl žmonės atidžiai jį tikrina. Jie tiria iki galo. Bet kai viskas daroma tinkamai ir sąžiningai, tai patvirtinama sklandžiai.

    Visų pirma, tai forumas, kuriame dalijamasi nuomonėmis apie šeimos susijungimo vizos gavimo procesą. Mane labai sutrikdė tai, kad kažkas, turėjęs vizą ir šiuo metu gyvenantis Vokietijoje, darė labai nerimą keliančius, skaldančius ir provokuojančius pareiškimus ne į temą.
    Şöyle ki  : '' Birde buraya geldikten sonra 360 derece değişen eşlerden bahsedilir hep. Zaten sen evlenmeden karşında ki kişiyi tanımadan böyle bir adım atıp buraya sadece Almanya'ya gelmek için uğraşırsan genelde sonu hep hüsran ile sonuçlanıyor. Bunu genelde eşleri Türk asıllı Almanya doğumlular çok yaşıyor. Yaş farkı çok olmayıp bir Alman ile evlenip gelen Türkler için bu sorun daha az oluyor. ''

    Remdamasis jūsų sakiniais, norėčiau pasakyti štai ką:

    Jūs nesate asmuo ar institucija, kuri gali priimti sprendimus dėl kiekvieno santuokos. Nieko reikalas, ar jie patirs nusivylimą, ar ne. Taip pat neturėtų. Vertinti ar lyginti žmonių, turinčių amžiaus skirtumus, santuokas ir skirtingos ar tos pačios tautybės santuokas – ne niekam. Būkite atsargūs su savo žodžiais.

      :D

    Čia mes stengiamės padėti žmonėms.

    Turiu omenyje tai, kad jei santuoka netikra ir nenoriai, Vokietija tai supranta ir atmeta. Todėl dauguma žmonių taip elgiasi ir komentuoja, kad jų sutuoktiniai labai pasikeitė. Beveik visi mano sutikti žmonės, kurie yra turkų kilmės Vokietijos piliečiai ir tuokiasi už turkų, visada turi problemų. (Su išimtimis). Ir jie žemina Vokietiją. Aš tik konstatavau faktą. Negaliu to nusikratyti iki savo širdies. Aš neturiu jokios įtakos kieno nors santuokai. Atidžiai perskaitykite, ką turiu omenyje.

    Vizos laukimo procesas yra sunkiausias ir sakau, kad viskas bus lengviau, kai jis pasirodys. Jei reikia, neskaityk ir nekomentuok. Jūs patariate tautai dar prieš išduodant vizą. Išlipęs irgi galėsi rašyti. Taigi nešvaistykite.

    Pasidalinau tavo paties pasakytais sakiniais. Žinoma, atsakysiu į teiginius, kurie man atrodo neteisingi.
    Nepamirškite, ką pasakėte, o tada pabandykite pasiteisinti.
    Stengiausi padėti žmonėms temomis, apie kurias turėjau žinių (ne nuogirdomis). Iki šiol niekada niekam nedaviau patarimų. Nes aš gerbiu kiekvieno žmogaus laisvą valią. Patarimas jums: kai išgyvensite adaptacijos procesą, įsisavinsite vokiečių kalbą kaip gimtąją kalbą ir įvaldysite politines bei sociokultūrines šalies problemas, šis procesas neužtruks 5 mėnesių, o gal 5 metų. gali ateiti čia ir pakomentuoti apie šalį.
    Aš rekomenduoju tai padaryti.
    Neišliekite savyje sukauptos neapykantos čia esantiems žmonėms.
    Atsiversk ir perskaityk komentarą, kurį parašei pažodžiui.Suprasi mane😉

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Norėčiau pasidalinti dar vienu mano galvoje kilusiu klausimu. Šiuo metu negyvenu adresu, kurį nurodžiau konsulatui. Esu priverstas gyventi netoli Taksimo. Ar galima pakeisti adresą ar nueiti į konsulatą ir pasiimti? Ar kas nors turi informacijos šia tema? Vokietija tai patvirtino, bet neturiu jokios informacijos is konsulato.Man buvo apklaustas pasas ir neradau jokios informacijos, kad jis dar negabenamas. Manau, kad konsulatas nedirba iki pirmadienio. Galvoju ar turiu galimybe pasikeisti ar eiti pasiimti. Būčiau labai dėkingas, jei kas nors išmanantis pasidalintų, ačiū.

    atknemn
    Dalyvis

    Norėčiau pasidalinti dar vienu mano galvoje kilusiu klausimu. Šiuo metu negyvenu adresu, kurį nurodžiau konsulatui. Esu priverstas gyventi netoli Taksimo. Ar galima pakeisti adresą ar nueiti į konsulatą ir pasiimti? Ar kas nors turi informacijos šia tema? Vokietija tai patvirtino, bet neturiu jokios informacijos is konsulato.Man buvo apklaustas pasas ir neradau jokios informacijos, kad jis dar negabenamas. Manau, kad konsulatas nedirba iki pirmadienio. Galvoju ar turiu galimybe pasikeisti ar eiti pasiimti. Būčiau labai dėkingas, jei kas nors išmanantis pasidalintų, ačiū.

    Ponia Merve, per A1 egzaminą nurodžiau neteisingą adresą UPS kroviniams. Prieš pasirodant rezultatams paskambinau į UPS ir pakeičiau adresą į kitą adresą, kurį norėjau gauti. Manau, jūs galite padaryti tą patį, leiskite man žinok jei nori.

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​331 iki 345 (iš viso 537)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.