„2019 Germany Visa Expeters“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Blue34
    Dalyvis

    Pradedu šią temą mūsų draugams, kurie dalinsis savo idėjomis vizų klausimais nuo 2019 m., tikiuosi, kad viskas bus naudinga visiems...

    Ramazan_21
    Dalyvis

    İyi günler herkese ben burda yeniyim bir konu hakkımda yorumlarınızı istiyorum

    Ben tam 6 yıldır Almanya’da ilticacı olarak yaşıyorum ve tam evlenecgim zaman bana ilticama  red geldi bende geri yazı yazarak evleniyorum dedim yanbancılar poliside bir ay ek süre verip evlen ve gel dedi bende evlğimi bitirdim ve polise gittim bana Türkiye’ye git aile birleşimi yap ve öyle gel şimdi ben geldim 10,01.2019 eksiksiz başvurumu yaptım ve konsolosluk ta 15 dakikada işim bitti güzel geçti fazla birşey sormadılar ve eşim Alman bu arada tam 2 ay oldu bir cvp yok eşim yabancılar polisini 5 hafta önce aramiş demişler tüm kağıtlar tamam adli kayıt kagıdını bekliyorlarmış yani artıyolarmış ve bu 6 ile 8 hafta sürüyormuş şimdi korkuyorum  red gelirmi diye sizece ne  olur 

    Ramazan_21
    Dalyvis

    Sizlerden bir cvp bekliyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

    talhaxnumx
    Dalyvis

    Sveiki dar kartą draugai. Kreipiausi dėl šeimos susijungimo vizos Vokietijos konsulate Ankaroje 14.02.2019. Šiandien (11.03.2019-24-5) yra XNUMX diena. Remiantis informacija, kurią gavome iš Ausländerbehörde, dokumentai dar neatvyko. Pasak jų, atvykus nebuvo jokio neigiamo poveikio. Blogiausia tai, kad mano svainės vestuvės už XNUMX dienų ir manau, kad nespėsiu. Mano žmona turės eiti į vestuves viena ir tai mane labai liūdina. Sakome sėkmės ir laukiame toliau. Alachas yra didis.

    Pagal informaciją, kurią galėjau gauti šiandien, Formblatt Antrag atvyko 04.03.2019-29-XNUMX. Nežinau, ar tai, ką jie gavo, yra dokumentų originalai, ar skaitmeninė kopija. Šiandien yra XNUMX diena. Mano svainės vestuvės rytoj, o mano gimtadienis pirmadienį. Jie turėjo vilčių per savaitę pasivyti, bet buvo visiškai išsekę. Palauk. Linkiu jums palaiminto penktadienio šios žinutės parašymo proga. Ineddine indaAllahil Islam.

    MuratYc
    Dalyvis

    Sveiki draugai, 07.02.2019 kreipiausi į konsulatą dėl šeimos susijungimo. Mano žmona yra Vokietijos pilietė, aš – Turkijos pilietė.Mums 24 metai.
    Man aiškinant, kaip susipažinau per paraišką, moteris pasakė, kad to užtenka, o tada uždavė klausimų, kad suabejotų mano vokiečių kalbos žiniomis. Tada pradėjo dirbti kompiuteriu ir pasakė, kad tiek, net nepažiūrėjęs į mano atsineštas vestuvių nuotraukas. Tai buvo trumpa.
    Kai praėjus mėnesiui po prašymo pateikimo paskambinome į užsieniečių skyrių, kad gautume informacijos, jie pasakė, kad matė mūsų informaciją ir viena moteris tvarko mano bylą. Kaip visiems pasakojo, kad procesas užtruks 3-4 mėnesius. Visiems savo draugams linkiu kantrybės šiam varginančiam laukimui. Pasidalinsiu su jumis įvykiais.

    Sveikinimai visiems..
    20.02.19 tarihinde aile birleşimi vizesi için Ankara dan başvuru yaptım.Görüşmem gayet güzel geçti.Bugün 23 gün oldu hala eşime mektup gitmedi.Sabırla ve heyecanla beklemeye devam ediyorum.Allah hepimize sabır versin.Zor bir süreçmiş beklemek onu anladım.Eşim Mannheim da ikamet ediyor türk vatandaşı.Acaba ne kadar daha beklerim mektup için ve mektup gittikten ne kadar süre sonra vizem gelir? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.. cofe:)

    talhaxnumx
    Dalyvis

    Sveikinimai visiems..
    20.02.19 tarihinde aile birleşimi vizesi için Ankara dan başvuru yaptım.Görüşmem gayet güzel geçti.Bugün 23 gün oldu hala eşime mektup gitmedi.Sabırla ve heyecanla beklemeye devam ediyorum.Allah' hepimize sabır versin.Zor bir süreçmiş beklemek onu anladım.Eşim Mannheim da ikamet ediyor türk vatandaşı.Acaba ne kadar daha beklerim mektup için ve mektup gittikten ne kadar süre sonra vizem gelir? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.. cofe:)

    Deja, apie tai sunku ką nors pasakyti. Bet kadangi jūsų žmona yra Turkijos pilietė, manau, kad paprašys dokumentų. Kiek žinau, vizas siunčia tiesiai iš kai kurių Vokietijos piliečių, neprašydami dokumentų. Tai mano žinios. Pataisykite mane, jei klystu  :)

    Deja, apie tai sunku ką nors pasakyti. Bet kadangi jūsų žmona yra Turkijos pilietė, manau, kad paprašys dokumentų. Kiek žinau, vizas siunčia tiesiai iš kai kurių Vokietijos piliečių, neprašydami dokumentų. Tai mano žinios. Pataisykite mane, jei klystu  :)

    Taip, žinau, kad žmonos paprašys 3 mėnesių atlyginimo lapelio ir informacijos apie namą, kuriame ji gyvena ir t.t., jau viską paruošėme, bet laukiam kol atsiųs laišką, įdomu kiek laiko mes palauks?

    talhaxnumx
    Dalyvis

    Taip, žinau, kad žmonos paprašys 3 mėnesių atlyginimo lapelio ir informacijos apie namą, kuriame ji gyvena ir t.t., jau viską paruošėme, bet laukiam kol atsiųs laišką, įdomu kiek laiko mes palauks?

    Nemanau, kad kas nors gali ką nors pasakyti apie tai. Jei miestas, į kurį vykstate, yra mažas arba nėra perpildytas užsieniečių, o jūsų bylą nagrinėjantis pareigūnas Ausländerbehörde atostogauja ir pan. Jei neišeis, tai truks neilgai. Pavydžiu tiems, kurių vizos užtrunka 18-20 dienų. :)

    Nemanau, kad kas nors gali ką nors pasakyti apie tai. Jei miestas, į kurį vykstate, yra mažas arba nėra perpildytas užsieniečių, o jūsų bylą nagrinėjantis pareigūnas Ausländerbehörde atostogauja ir pan. Jei neišeis, tai truks neilgai. Pavydžiu tiems, kurių vizos užtrunka 18-20 dienų. :)

    Būtent, aš irgi pavydžiu. :D Hayırlısı artık beklemekten başka çare yok. halayy:)

    Taip, žinau, kad žmonos paprašys 3 mėnesių atlyginimo lapelio ir informacijos apie namą, kuriame ji gyvena ir t.t., jau viską paruošėme, bet laukiam kol atsiųs laišką, įdomu kiek laiko mes palauks?

    Sveiki, jei norite, sutuoktinis gali nueiti į užsieniečių filialą ir atsidaryti failą savo vardu ir pateikti atlyginimo lapelį, būsto sutartį ir pan. Gali pristatyti tokius dokumentus kaip. Tai padės jūsų operacijoms atlikti anksčiau ir bent sutrumpės siuntimo laikas. :)

    Sveiki, jei norite, sutuoktinis gali nueiti į užsieniečių filialą ir atsidaryti failą savo vardu ir pateikti atlyginimo lapelį, būsto sutartį ir pan. Gali pristatyti tokius dokumentus kaip. Tai padės jūsų operacijoms atlikti anksčiau ir bent sutrumpės siuntimo laikas. :)

    Jei taip, aišku, padarysime kažką panašaus.Tikiuosi, kad nebus problemų.Tai ką padarei?

    Jei taip, aišku, padarysime kažką panašaus.Tikiuosi, kad nebus problemų.Tai ką padarei?

    Taip, skaičiau apie tai forume ir nustebau, ar toks yra. Mano žmona yra Vokietijos pilietė, bet aš paprašiau jos nuvažiuoti ir tai padaryti bet kuriuo atveju. Kai jis ten nuvyko, liepė atnešti visų dokumentų kopijas ir tada atidarė bylą mano vardu. Sakė, jei reikės reikalauti dokumentų, tai jūsų failus matysime sistemoje, daugiau neklaussime, jei sutaupysite laiko, o dokumentus gavo, galite padaryti tą patį. :)

    Tačiau leiskite taip pat atkreipti dėmesį į tai, kad Vokietijoje yra valstybinė sistema, kuri gali galioti ne kiekvienam užsieniečių filialui. Galite gauti aiškesnį atsakymą, jei jūsų sutuoktinis klausia.

    Tačiau leiskite taip pat atkreipti dėmesį į tai, kad Vokietijoje yra valstybinė sistema, kuri gali galioti ne kiekvienam užsieniečių filialui. Galite gauti aiškesnį atsakymą, jei jūsų sutuoktinis klausia.

    evet haklısınız.. cok tesekkur ederim bir sordurayım ben..

    Cazonova1
    Dalyvis

    Merhaba herkeze Allah' sabır versin diyorum
    07.12.2018 tarihinde izmirden aile birlesimi basvurdum. Rathause defalarca eşime yalan söledi evrak elimize ulaşmadı diye 2 ayda eşime evraklar elimize 12 ayda ulaştı geri bildirim bekliyoruz demişler.ben konsolosluğa mail attım geri bildirim bekliyolarmis diye 2 gün sonra aradılar 11.03.2019 2 görüşme ye girmem gerekiyormuş. Çapraz sorgu eşimle ikimizin de ilk evliliği sabir dedim neyse bindim gittim otobusle antalyada yasiyom bu arada kadin ilk bi agzindan kacirdi ikinizinde ilk evliligimi neden cagirdilar seni diye velasim konustuk foto ivir zivir bitti dedim baska bisey varmi 2 hafta icinde cevap cikar.Derken bugün bi telefon aldim konsolosluktan aradığını söyledi ilk başta numarayı tanıyamadım dediki vizeniz onaylandı 3 aylık saglik sigortasi yaptırmak gerekiyo dedim ki konsolusluk arayıpta vizen onaylandı veya onaylanmadı diye solemez dediki izmir baş konsolosluğundan ariyom dedimki isminizi soleyin kapatın ben konsoloslugu arayım size baglanayim olmaz dedi güvenlik gerekçesiyleymiş.ben dedimki en son ne zaman konsoloslukta terminim vardı bilmiyorum dedi dedim ben ne vizesine basvurdum bilmiyorum dedi sadece konsolos hanım vizenin onaylandığını 3 aylık sigorta yapmam gerektiğini iletmesini sölemiş.Dedim hanfendi ben aile birlesimi vizesine basvurdum aile birleşiminde saglik sigortasi istenmiyor goethe kursundan sinifimdan 11 kişi gitti hiç biri istenmedi dedim sizin Konsolusluktan arandığımi nerden bileyim dedim inandırmak zorunda degilim dedi gülerek pat telefonu kapattı. Eşimi aradim oda rathause aradi orda bize bakan görevide istenmediğini sölemiş ama eşiniz alman konsolosluguyla iletişime geçsin eğer isteyen onlarsa yapsın demiş.konsolusgu ariyom santral ben cevap veremem diyor cevap verebilecek birine bağlarmışın  diyorum ben bağlayamam yasak diyor.peki ben nasıl teyit edecem diyorum bilmiyorum mail atın diyor. Insanların hayatı yaşamları aile kurmalarıyla resmen alay ediyorlar.Tamamen şansa kurulu şeyler alman disiplini derler ya alakası yok sadece alman ırkçılığı var karşındaki görevlinin tamamen inisiyatifindesin….. bide şunu eklemek istedim anlaşmalı evlilik yapıp sahtekarlık yapıp gerçekten evlilik yapanları bu durumlara düşürenlerin allah belasını versin…

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​31 iki 45 (iš viso 537)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.