„2019 Germany Visa Expeters“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Blue34
    Dalyvis

    Pradedu šią temą mūsų draugams, kurie dalinsis savo idėjomis vizų klausimais nuo 2019 m., tikiuosi, kad viskas bus naudinga visiems...

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Visų pirma prašau kantrybės. Paprastai jie nori iš tavo sutuoktinio, gyvenančio Vokietijoje, pvz., darbo užmokesčio, būsto ar nuomos sutarties.Aš irgi tuos dokumentus paėmiau kreipdamasi.Iš manęs taip pat negavo.
    Blogai, kad du kartus prašė papildomų dokumentų, bet kadangi prašė papildomų dokumentų, jūsų procesas vyksta greitai. Šis procesas yra sunkus ir varginantis mums visiems. Pavyzdžiui, nuo lapkričio 4 dienos neturėjau jokių naujienų. Vienintelė mūsų priemonė – laukti ir būti ramiam.. nusiramink

    Vallahi o kadar anlamsız ki. bu süreçte eşim orda ki yabancılar dairesine gitti, onlar söylediler bize. Ama benim belgelerimi fiziki olarak bekliyolarmıs ve tahminen kargodaymıs. Elektronik olarak bazı seylere sahiplermis. Ne anladım bu isten karmakarışık. Madem orjinal gönderecekler neden yeniden ek belge talebi ayrı ayrı yapılıyor ve zamanında alınabilecekken alınmıyor mantıksızlık resmen. Orada ki adam kalabalık olduklarını söylemiş, henüz belgelerimi kontrol etmemiş ama yine de sürecin hızlı isleyebileceğini söyleyip belirsiz konuşmuş. Yinede bu belge isteme islemleri hızlı Allahtan. Carsamba bırakacak esim bu belgeleri. Valla mental olarak cok yoruyor insanı bu süreç Allah hepimize kolaylık versin en kısa sürede kavuşalım vizelerimize inşallah

    atknemn
    Dalyvis

    Reikia išsiaiškinti kai kuriuos klausimus, susijusius su prašymu išduoti vizą.
    Dėl šios priežasties prašau
    17.12.2019-XNUMX-XNUMX d.
    Prašome atvykti į vizų skyriaus 1-ąją kasą su šiuo straipsniu.
    Pagarbiai,
    Vokietijos Federacinės Respublikos generalinis konsulatas Stambule
    Vizų skyrius

    Spalio 30 dieną kreipiausi dėl šeimos susijungimo vizos ir šiandien gavau tokį el. mano buvęs yra Vokietijos pilietis
    ir darbo pajamos taip pat geros. Mes juos laikėme namuose, o dokumentus apie juos daviau.
    Ar šis procesas baigsis tą dieną, kai paskambins ar užtruks ilgiau, žmona dar negavo laiško, ar bus kryžminė apklausa, ar kas atsitiko tiems, kurie perėjo šį procesą ir kaip jis baigėsi?

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Ar nedavei paso? Tai dažniausiai būna su kroviniu, kai duodate? Jei to nepadarėte, jūsų viza nebegalioja, jie nori, kad jūsų pasas būtų atspausdintas.

    Yra šauni situacija. Kartais nei konsulatas, nei užsieniečių filialas negali sutvarkyti jų operacijų net nepaprašius nė vieno dokumento. Apskritai, jei jūsų sutuoktinis turi stabilų darbą, o namo, kuriame jis gyvena, įrašai yra sistemoje Vokietijoje, kartais jūs gaunate vizą be jokių klausimų. Sutuoktinio kryžminė apklausa arba apklausa dažniausiai vyksta tada, kai ko nors trūksta arba kažkas negerai. Mano žmonai nebuvo užduota jokių klausimų. Jis ką tik persikėlė gyventi į savo namus ir kadangi jo gyvenamoji vieta buvo kitoje vietoje, jie norėjo, kad būtų sudaryta sutartis dėl naujojo namo. :) Tada buvo išduota viza.

    Çok yardımcı oldunuz tekrardan çok teşekkürler. Eşimin işinde 8. Ayı yani yeni iş ve adres değişikliği var. Dolayısıyla sanırım sizin dediklerinizden yola çıkarak konuşuyorum bu sebeple istenildi. Eşim yabancılar dairesine gitti ve orada bir adam bakıyormuş dosyamıza. Dosyaya sahip olduklarını, ancak kargo beklediklerini söylemisler. Dosyalarımın orjinalini bekliyorlarmış. Konsolosluk arar eksik belgeleri söyler demiş adam, ama isterseniz burdan bırakın direk demiş eşime. Yani orjinal belgeler yok ama sistemde ismimi görmüş adam. Böyle bilgilendirmiş. Dolayısıyla eşim orjinal belgelerin ulaşmasını beklemeli mi sizce? Diğer kendine ait belgeleri teslim etmek için yoksa zaten sistem açık, ve adam bunlar lazım olacak dediği için bırakabilir mi? Çünkü bunlara ihtiyaç duyduğunu belirtmiş ve sanırım teslim edebilirsin buradan demiş. Ama kargoyu bekliyorlarmış bir yandan. Eşime çarşamba bırakmasını söyledim ama, insallah dediğiniz gibi 1-2 hafta içinde çıkar vize. Genelde işlemlerin hızlı olduğunu ama aynı zamanda başka kişilerin de beklediğini söylemişler.

    Laukiu vizos
    Dalyvis

    Arkadaşlar bugün yabancılar bürosundan onay verildi. halayy:)  alkis:) Nişanlım kendi gözüyle görmüş oradaki adam buradan sonrası İstanbul Konsolosluğu'nun vizeyi ne zaman çıkaracağına bağlı demişler.
    Kaip manote, kiek dienų tai užtruks?
    Tikiuosi, kad šią savaitę jie tai ištaisys.  :)

    atknemn
    Dalyvis

    Ar nedavei paso? Tai dažniausiai būna su kroviniu, kai duodate? Jei to nepadarėte, jūsų viza nebegalioja, jie nori, kad jūsų pasas būtų atspausdintas.

    Yra šauni situacija. Kartais nei konsulatas, nei užsieniečių filialas negali sutvarkyti jų operacijų net nepaprašius nė vieno dokumento. Apskritai, jei jūsų sutuoktinis turi stabilų darbą, o namo, kuriame jis gyvena, įrašai yra sistemoje Vokietijoje, kartais jūs gaunate vizą be jokių klausimų. Sutuoktinio kryžminė apklausa arba apklausa dažniausiai vyksta tada, kai ko nors trūksta arba kažkas negerai. Mano žmonai nebuvo užduota jokių klausimų. Jis ką tik persikėlė gyventi į savo namus ir kadangi jo gyvenamoji vieta buvo kitoje vietoje, jie norėjo, kad būtų sudaryta sutartis dėl naujojo namo. :) Tada buvo išduota viza.

    mano pasas yra konsulate, mano žmonos gyvenamoji vieta jau seniai buvo mūsų nauju adresu, nieko apie juos

    dilek_xnumx
    Dalyvis

    Sveiki, kreipiausi į Stambule lapkričio 21 d., mano sužadėtinė.

    selimqk57
    Dalyvis

    Reikia išsiaiškinti kai kuriuos klausimus, susijusius su prašymu išduoti vizą.
    Dėl šios priežasties prašau
    17.12.2019-XNUMX-XNUMX d.
    Prašome atvykti į vizų skyriaus 1-ąją kasą su šiuo straipsniu.
    Pagarbiai,
    Vokietijos Federacinės Respublikos generalinis konsulatas Stambule
    Vizų skyrius

    Spalio 30 dieną kreipiausi dėl šeimos susijungimo vizos ir šiandien gavau tokį el. mano buvęs yra Vokietijos pilietis
    ir darbo pajamos taip pat geros. Mes juos laikėme namuose, o dokumentus apie juos daviau.
    Ar šis procesas baigsis tą dieną, kai paskambins ar užtruks ilgiau, žmona dar negavo laiško, ar bus kryžminė apklausa, ar kas atsitiko tiems, kurie perėjo šį procesą ir kaip jis baigėsi?

    Iš kokio elektroninio pašto adreso jis atėjo? Visada tikrinu savo el.pašto adresą. Ieškau šlamšto.
    Anksčiau konsulate vaikui išsiėmiau vokišką pasą, tuo metu atsiuntė tą dieną, kai turėjau gauti paštu, bet manęs nepasiekė.
    Nesuprantu, ar paštas nenukrenta gmail. Ar galite paskelbti gaunamo el. pašto adresą?

    hhds1986
    Dalyvis

    jie gali užduoti klausimus apie tai, kaip gerai pažįsti savo sutuoktinį.Kad santuoka būtų patikima, nufotografuokite vestuves ar pan.

    hhds1986
    Dalyvis

    draugai, kurie sulauks šeimos susijungimo per negimusį vaiką

    2019

    Pilnai užpildyta ir pasirašyta paraiškos forma vokiečių kalba

    Papildomas dokumentas pagal gyvenamosios vietos įstatymo 55 straipsnį (padaryti paskutinio šios paraiškos formos puslapio fotokopiją, 2 kopijos)

    3 biometrines nuotraukas, bet pasakyk fotografui, jos skiriasi vizai, toks dydis mažas

    pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 2 metus

    paso fotokopija

    visas nacionalinės gyventojų registravimo pavyzdys (svarbi dalis minčių)

    mamos pasas
    motinos gyvenamosios vietos pažymėjimas (tai bus patvirtinta iš Vokietijos)

    vaiko santuokos liudijimas, jei jis gims teisėtas
    jei tai neteisėta, tėvystės pripažinimo liudijimas (prieš kreipdamasis dėl vizos susitark dėl susitikimo konsulate ir susitark su mama, iš idata susitikti nereikia, skambink tiesiai į konsulatą)

    Padarykite 2 dokumentų fotokopijų rinkinius

    dilek_xnumx
    Dalyvis

    1 metai?

    Laukiu vizos
    Dalyvis

    Aš irgi kantriai laukiu.Mano sužadėtinė pirmadienį nuėjo į filialą, tai buvo patvirtinta pateikus jo prašomus dokumentus.
    Umarım bu hafta içinde pasaportum kargoya verilir nişanlımın doğum günü yaklaşıyor çünkü…

    kavinė :)

    NUAsmanas
    Dalyvis

    Yra kažkas, kas mano galvoje labai daug. Kol pareigūnas man klausinėjo apie žmoną, jis sutelkė dėmesį į amžiaus skirtumą. Ir dar kelis kartus klausinėjo apie amžiaus skirtumą ir ar žmona turi vaikų... Šis klausimas ir tai, kad pareigūnas klausė, ką daryti, sakydamas, kad man užduodant klausimus staiga dingo viskas, ką parašiau kompiuteryje ir mažos panikos sukūrimas tuo momentu man atrodė savotiška fikcija. Dėl mūsų su žmona įgytų mokymų ir mūsų profesijos nemanome, kad amžiaus skirtumas ir ankstesnis santuokinis statusas trukdys mūsų vizai.
    Bet man pasirodė keista, kad pareigūnas ne kartą minėjo tas problemas ir priminė apie amžiaus skirtumą (žinoma, aš žinau, kiek metų yra tarp manęs ir vyro, už kurį ištekėjau).
    Ar yra galimybė, kad viza bus pratęsta, jei bus amžiaus skirtumas arba antra santuoka su šalimi? Ar kas nors iš jūsų susidūrėte su tokia situacija?

    Sveiki, ko jie paklausė? Be to, ar galite pasakyti, koks yra amžiaus skirtumas?

    Mervewehrl
    Dalyvis

    Atnaujinimas:
    Mano žmona pateikė papildomus dokumentus, kurių jie prašė. Užsieniečių skyriuje dirbantis vyras sakė, kad krovinys dar neatvyko. Tiesą sakant, jie teigė, kad jie buvo greiti, tačiau konsulatas dirbo lėtai. Vyriškis dėl krovinio konsulatui atsiuntė elektroninį laišką. Mums pasisekė, kad sutikome labai gerą pareigūną. Jis pasakė, kad jį priims, kai tik atvyks, ir pranešė konsulatui. Paprastai krovinys atkeliauja per 2 savaites. Bet panašu, kad tarp jų bus atostogos. Yra galimybė vėl susirasti sausį. Bet vyras gali atvažiuoti po 2-3 dienų, sakė, nežinome, kas bus pakeliui.
    Dabar mes pateikėme visus dokumentus. Visiškai laukiu priklausomai nuo krovinio atvežimo. Ir mes sužinojome, kad patvirtinimas įvyks iš karto, ir šiuo metu esu labai laimingas. Man sausio mėnesį jokių problemų. Panašu, kad tai bus gana greita. Telaimina Dievas visus, kurie laukia

    Lapkričio 20 d
    lapkričio 25 d. papildomų dokumentų prašymas
    lapkričio 27 d. vėl paprašyti papildomų dokumentų
    Sužinojome, kad patvirtinimą gausime gruodžio 4 d.

    Laukiama, kol atvyks krovinys

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​286 iki 300 (iš viso 537)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.