„2019 Germany Visa Expeters“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Blue34
    Dalyvis

    Pradedu šią temą mūsų draugams, kurie dalinsis savo idėjomis vizų klausimais nuo 2019 m., tikiuosi, kad viskas bus naudinga visiems...

    Aš perskaičiau viską, ką parašėte. Puikiai jus suprantu. Vėl ir vėl aiškinantis tuos pačius dalykus, mes visi pavargsime šiuo sunkiu laikotarpiu. Taip.
    Sveiki, beje, ačiū ☺️ Ilgai laukti, bet tik ką tik prisijungiau prie forumo. Tikiuosi kuo greičiau čia parašysite savo gerą žinią 🙏🏻 Tepadeda mums visiems Dievas

    Geriau vėliau negu niekada. Tikrai sunku laukti. Ačiū už gerus linkėjimus. Retkarčiais čia užsuku, nes man naudingi žmonių, kenčiančių nuo tos pačios problemos, čia parašyti įrašai.
    Dauguma žmonių, kurie kreipėsi į mano istoriją, išvyko. Aš vis dar ČIA. Tikiuosi, kad mes visi kuo greičiau susijungsime su savo šeimomis. Pagarbiai 🙋🏻‍♀️

    ozzzyj
    Dalyvis

    #475 Mano žmona yra Turkijos pilietė, o mano kelionės tikslas yra Augsburgas. Gruodžio mėnesį žmona išsiuntė elektroninį laišką ten atitinkamai institucijai, atsakydama buvo pasakyta, kad mano dokumentai yra Ankaroje, bet mes žinojome apie jūsų žmonos prašymą. Iš čia siunčiu elektroninį laišką į konsulatą, bet neatsiliepia ir niekas neatsiliepia. Kiek laiko gali užtrukti, kol atkeliauja dokumentas? Praėjo 2 mėnesiai ir dokumentų vis dar laukia Ankara, o šiandien jau 80 dienų ir vis dar neaišku ar atsiųsti dokumentai ar ne 😥

    Įprastai, anot konsulato, mūsų dokumentai patenka į užsieniečių filialą mieste, į kurį kreipėtės per 1-4 savaites, bet manau, kad po vizos pateikimo ten atsidursite sistemoje po kurio laiko, kol jūsų dokumentai nekeliauja. išvyko, kitą savaitę, net kai žmona nuėjo paklausti, sakė, kad laukiam dar vieno dokumento..
    sizin de bu kadar sürmemesi lazım aslında ama öyle bir tuhaf sürec ki herkesin deneyimi bir digerine göre apayrı olabiliyor okuduklarıma göre yorum yaparsam😬 bizde net bir sey bir patern cıkarmaya calısmak icin yazıyoruz okuyoruz ama tutarlılık yok pek cok sinir bozucu :/ umarım tez zamanda güzel haberlerinizi yazarsınız.. siz de mail atın yada arayın konsoloslugu bilgi sahibi olabilmek icin 90 gününüz neredeyse dolmak üzere , esiniz de bulundugu yerdeki kurumla görüşsün umarım güzel haberler alırsınız 🙏🏻

    ozzzyj
    Dalyvis

    Geriau vėliau negu niekada. Tikrai sunku laukti. Ačiū už gerus linkėjimus. Retkarčiais čia užsuku, nes man naudingi žmonių, kenčiančių nuo tos pačios problemos, čia parašyti įrašai.
    Dauguma žmonių, kurie kreipėsi į mano istoriją, išvyko. Aš vis dar ČIA. Tikiuosi, kad mes visi kuo greičiau susijungsime su savo šeimomis. Beje, kaip klausei, mano žmona gyvena Magdeburge. Pagarbiai 🙋🏻‍♀️

    Evet farkettim aramızda 4 gün var sizinle, bizden sonra basvuran cogu kişi hem kurstan hemde forumdan gitmiş… Tanrım bize de yardımcı olsun 🙏🏻 Sinir sistemizi korusun 😁. Güzel haberlerinizi gelişmeleri takip ediyor olacagım 🙏🏻

    Metinas82
    Dalyvis

    Taip, vyksta įvairūs procesai, nėra tikslios informacijos ir pan., du kartus išsiunčiau el. laišką į konsulatą Ankaroje, niekas neatsiliepė, bandžiau susisiekti telefonu, visada užimtas, net jei ir yra pasisekė, niekas neatsako. Kadangi sako, kad po 2 dienų baigsis 10 mėnesiai, tai turiu teisę užduoti klausimus.Pažiūrėsim koks mano vizos procesas. Ačiū už atsakymus, tikiuosi, kad visi gaus gerų naujienų.

    ozzzyj
    Dalyvis

    Taip, vyksta įvairūs procesai, nėra tikslios informacijos ir pan., du kartus išsiunčiau el. laišką į konsulatą Ankaroje, niekas neatsiliepė, bandžiau susisiekti telefonu, visada užimtas, net jei ir yra pasisekė, niekas neatsako. Kadangi sako, kad po 2 dienų baigsis 10 mėnesiai, tai turiu teisę užduoti klausimus.Pažiūrėsim koks mano vizos procesas. Ačiū už atsakymus, tikiuosi, kad visi gaus gerų naujienų.

    Taip, deja, nežinomybė labiausiai vargina darbe, čia konsulatą pasiekti telefonu ar el.paštu yra dar viena problema.Deja, užsieniečių filialas yra kaip siena ir neduoda jokios informacijos 😬
    Man yra kazkas smalsu.Jei kas zinot buciau labai dekinga jei atsakys.Idomu ar kam nors buvo atsisakyta viza,jei ju sutuoktinis turi Vokietijos viza. Būčiau labai dėkingas, jei kas nors žinantis atsakytų 🙏🏻 Iš anksto labai ačiū.

    Taip, deja, nežinomybė labiausiai vargina darbe, čia konsulatą pasiekti telefonu ar el.paštu yra dar viena problema.Deja, užsieniečių filialas yra kaip siena ir neduoda jokios informacijos 😬
    Man yra kazkas smalsu.Jei kas zinot buciau labai dekinga jei atsakys.Idomu ar kam nors buvo atsisakyta viza,jei ju sutuoktinis turi Vokietijos viza. Būčiau labai dėkingas, jei kas nors žinantis atsakytų 🙏🏻 Iš anksto labai ačiū.

    Jei nėra problemų dėl jūsų sutuoktinio leidimo gyventi, jei jis jau turi darbą ir namą, kuriame galite gyventi kaip šeima, nemanau, kad sulauksite atstūmimo. Nebūtina būti Vokietijos piliečiu.

    ozzzyj
    Dalyvis

    Jei nėra problemų dėl jūsų sutuoktinio leidimo gyventi, jei jis jau turi darbą ir namą, kuriame galite gyventi kaip šeima, nemanau, kad sulauksite atstūmimo. Nebūtina būti Vokietijos piliečiu.

    Mano žmona yra Vokietijos pilietė, bet vis dar įdomu, ar atmetimas bus dėl finansinių priežasčių 😬 Todėl ir pasidomėjau, ar esate girdėję apie žmogų, kurio sutuoktinis yra Vokietijos pilietis, bet buvo atmestas? Negirdėjau, bet šiuo laikotarpiu į galvą ateina nesąmonės 🤷🏻♀️


    :D

    Metinas82
    Dalyvis

    Praėjus 85 dienoms po mano kreipimosi, laiškas pagaliau išsiųstas į Vokietiją ir prašoma reikalingų dokumentų. Dokumentai bus išsiųsti tiesiai advokatui, jis viskuo pasirūpins, kitaip ilgai laukiama, net paštas iš Ankaros iškeliavo per 85 dienas 😤

    Gokturk45
    Dalyvis

    Visų pirma linkiu kantrybės visiems laukiantiems vizos.Mano viza šiandien atkeliavo, bet ant vizos nėra antspaudo.Ar tai bus problema? Ar kas nors turi žinių apie tai?

    linkiu han
    Dalyvis

    :)

    Sveiki
    Kreipiausi is Ankaros 17.12.2019.Pirma mano santuoka yra antroji žmonos santuoka.Mano vyras turi 2 vaika nuo pirmos žmonos.Žmona Turkijos piliete.Iki šiol nei skambučio, nei laiško, nei skambučio. Mano žmona gyvena Berlyne, uždirba 1 euru algą ir yra viena su mama.Gyvena vienas.Mamos namus parodė kaip savo namus.Mūsų vestuvės įvyko Turkijoje 2800, bet galėjome susitarti dėl susitikimo 10.05.2019 17.12.2019 1. Visi mano dokumentai tvarkingi XNUMX:XNUMX. Kaip manote, kiek laiko užtruks kol gausiu vizą?

    Sveiki, visų pirma
    Niekas čia negali nuspėti, kada tavo viza bus išduota.
    Jūsų vizos patvirtinimo data priklauso nuo miesto, kuriame lankysitės, užsieniečių filialo tankumo ir funkcionavimo bei jūsų sąlygų (kai kuriais atvejais, kai reikia atlikti kryžminę apklausą, procesas užtrunka šiek tiek ilgiau). Vizos patvirtinimo procesas kiekviename mieste labai skiriasi. Kai kuriems žmonėms viza patvirtinama per trumpą laiką, pavyzdžiui, per 3 savaites, kai kuriems tai gali užtrukti ilgai, pavyzdžiui, 5–6 mėnesius.
    Pasidalinote, kad jūsų vestuvių data buvo gegužės mėnesį. Kodėl taip vėlai susitarėte? Aš taip pat laukiau 2 mėnesius susitikimo. Jūs praradote ilgą laiką, pavyzdžiui, 7 mėnesius, todėl man buvo įdomu.

    linkiu han
    Dalyvis

    :)

    linkiu han
    Dalyvis

    :)

    Sveiki
    Mano vyras dirbo pas brolį darbininku, o jo brolis atšaukė draudimą, todėl po vestuvių dienos pradėjo dirbti kitą darbą Berlyne, pasakė, kad negali susitarti pas mus, kol nebus užpildyti kalbos kurso dokumentai. 6 mėn., todėl teko palaukti.

    Puikiai tave suprantu.Kartais gyvenime pasitaiko nesėkmių. Vestuvės buvome rugpjūtį.Skyrimo laukiau nuo rugsėjo iki lapkričio. Vizos patvirtinimo laukiau nuo lapkričio mėnesio. Užsieniečių filialas, su kuriuo esame susiję, yra labai užimtas, maždaug prieš 4 savaites mano žmona atsiuntė el. laišką užsieniečių skyriui. Praėjusią savaitę gautame atsakyme į elektroninį laišką gavome žinią, kad „iš konsulato siųstini dokumentai dar neatvyko, tenka kantriai laukti dėl per didelio darbo krūvio“.
    Negaliu suprasti, kaip per tiek laiko (2.5 mėn.) konsulatas negalėjo pristatyti dokumentų į užsieniečių skyrių. Įdomu, ar yra problemų su konsulatu, ar yra tikimybė, kad būsime iškviesti į kryžminę apklausą, kai laukimo laikas viršys 2.5 mėnesio. (Kelias dienas jaučiau, kad mus kvies kryžminei apklausai.) Šiandien praėjo 78 dienos nuo tada, kai kreipiausi. Tikiuosi greitai sulauksime gerų naujienų. 🙋🏻‍♀️

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​481 iki 495 (iš viso 537)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.