2020 vizų padavėjai ir zonos

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Kambarinės
    Dalyvis

    Sveiki draugai
    Šia antrašte norėjau parašyti su draugais, kurie laukia ir gauna 2020 m. vizų.
    Kreipiausi su vaiku rugsėjo 17 d. Jie manė, kad mano žmonos atlyginimas yra nepakankamas ir atstūmė mane bei mano vaiką. Mano žmona yra Turkijos pilietė ir turi neterminuotą leidimą gyventi. Mes apskundėme per advokatą, pagerindami savo sąlygas ir laukiame. Tikimės, kad tai bus teigiama.
    Visiems laukiantiems linkiu kantrybės.

    Sveiki, visų pirma
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    Suprasite, ką turiu galvoje, kai jūsų paklaus apie prašymą išduoti vizą.
    Tarp manęs ir žmonos yra 14 metų amžiaus skirtumas. Amžius – tik rodiklis, tai supratau susipažinęs su žmona. Supratome, kad tik ieškojome vienas kito iki to gyvenimo momento, kai susituokėme praėjus 6 mėnesiams po susitikimo.
    Konsulate klausia amžiaus skirtumo, kad suprastų, ar jūsų santuoka yra tikra santuoka. Kaip jau minėjau anksčiau, konsulatas tiria amžiaus skirtumą, o ne amžiaus skirtumą. Teisingai išsireiškus, amžiaus skirtumas tarp tu niekam nerūpi.
    Jei pasitikite santykiais tarp jūsų ir sutuoktinio, nėra jokios priežasties baimintis.

    „Aya90“
    Dalyvis

    Sveiki, visų pirma
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    Suprasite, ką turiu galvoje, kai jūsų paklaus apie prašymą išduoti vizą.
    Tarp manęs ir žmonos yra 14 metų amžiaus skirtumas. Amžius – tik rodiklis, tai supratau susipažinęs su žmona. Supratome, kad tik ieškojome vienas kito iki to gyvenimo momento, kai susituokėme praėjus 6 mėnesiams po susitikimo.
    Konsulate klausia amžiaus skirtumo, kad suprastų, ar jūsų santuoka yra tikra santuoka. Kaip jau minėjau anksčiau, konsulatas tiria amžiaus skirtumą, o ne amžiaus skirtumą. Teisingai išsireiškus, amžiaus skirtumas tarp tu niekam nerūpi.
    Jei pasitikite santykiais tarp jūsų ir sutuoktinio, nėra jokios priežasties baimintis.

    gerçekten iyiki bu siteyi görmüşüm iyiki sizi takip etmişim gerçekten benim gibi insanları gördükçe cok daha huzurlu oluyorum cok daha emin adımlar sağlam adımlar attığımın farkına varıyorum gerçekten keşke daha önce tanımak kaynaşmak bazı konularda Bilgi edinmek gibi bir fırsatımız olsaydı çünkü çevremizde bizim gibi cok az insan var be hep eksil bazı durumlar kalıuor kendini anlatmak gibi seni anlayacak kimsenin olmaması gibi şimdi cok daha iyim gerçekten çok teşekkürler buradayım ve bütün süreçleri takip edip ve kendi sürecim başladığında hepsini paylaşacağım burada inşallah sizde vizenizi alır eşinize kavuşursunuz 🙏🙏 ya:)

      : politika:

    „Cns24“
    Dalyvis

    Herkese merhaba bugün 83.günüm ve  yabancılar şubesinden eşimi aramışlar kağıtlarım gitmiş pazartesi günü arayıp randevu alıp istenen evrakları götürecek. halayy:)  Bundan sonraki süreç nasıl oluyor bilgisi olan var mi?

    muratnadj į
    Dalyvis

    Tikriausiai užtrunka apie 3 savaites. Kuriame mieste gyvena tavo žmona? Tai ta pati diena kaip tu ir aš. Man irgi 85 diena.

    „Cns24“
    Dalyvis

    Tikriausiai užtrunka apie 3 savaites. Kuriame mieste gyvena tavo žmona? Tai ta pati diena kaip tu ir aš. Man irgi 85 diena.

    Mano žmona gyvena Frankfut gißende. Ar jūsų situacijoje yra kokia nors pažanga?

    muratnadj į
    Dalyvis

    44 dieną žmona nuėjo į užsieniečių filialą ir paklausė ar atkeliavo mano dokumentai.Sakė dokumentai atkeliavo.Tiesiog laukite naujienų iš mūsų,laiško ir pan., bet mes vis dar laukiame 85 dienas be garso .

    „Cns24“
    Dalyvis

    44 dieną žmona nuėjo į užsieniečių filialą ir paklausė ar atkeliavo mano dokumentai.Sakė dokumentai atkeliavo.Tiesiog laukite naujienų iš mūsų,laiško ir pan., bet mes vis dar laukiame 85 dienas be garso .

    İşin en zor süreci de hiç haber alamadan beklemek bence. Insallah hayırlısıyla sizin vizede onay alır

    muratnadj į
    Dalyvis

    Taip, deja, esu kantrus, bet dabar esu labai priblokštas, tiesiog palaukite ir pažiūrėkite, kas bus, sėkmės.

    „Cns24“
    Dalyvis

    Taip, deja, esu kantrus, bet dabar esu labai priblokštas, tiesiog palaukite ir pažiūrėkite, kas bus, sėkmės.

    As irgi taip buvau kelias dienas, labai pervargau, bijojau, kad procesas uztruks, puikiai tave suprantu.

    Helinčikas
    Dalyvis

    Merhabalar! Aranızda yeniyim. 21 Şubat tarihinde aile birleşimi üzerinden konsoloslukta görüşmemi yaptım. Görüşme benim için biraz zor geçti. Veznedeki kadın ilk etapta yaş farkını sorun etti. Sonrasında biraz yumuşadı. Tam 1 hafta oldu. UPSden baktım ve kargoya verilmemiş henüz. Gideceğim yer küçük bir yer. Umuyorum ki en kısa sürede belgelerim yabancılar dairesine ulaşır. Hepimiz için şans ve sabır diliyorum kur;) Gelişmeleri yazacağım

    muratnadj į
    Dalyvis

    Tu naujokas, palauk, pažiūrėsim kiek dienų praėjo, aš laukiau savo 85 dienos ir turime laukti, nelabai ką galime padaryti, turime apsišarvuoti kantrybe, tikiuosi, kad greitai bus išduota viza .

    Sveiki, helincik
    Visų pirma, sveiki atvykę pas mus.
    Kadangi sakei, kad vieta, į kurią važiuoji, yra maža, nemanau, kad lauksi tiek, kiek tikėjausi (4 mėn.). Tačiau visada turėkite omenyje, kad kadangi iniciatyva ten esančių pareigūnų rankose, yra tikimybė, kad jie gali užsitęsti procesą.
    Jie ypač atidžiai stebi tuos, kurie turi didelį amžiaus skirtumą arba tuos, kurie susituokę antrą kartą, natūralu, kad procesas užtrunka.. Koks yra jūsų ir jūsų sutuoktinio amžiaus skirtumas, dėl kurio valstybės tarnautojas sukėlė problemą? Kadangi tarp mūsų ir žmonos yra didelis amžiaus skirtumas, tačiau pareigūnas paklausė apie šią situaciją, kai buvau apklausiamas ir po mano pateikto atsakymo daugiau to klausimo nelietė.
    Jūsų tikrasis procesas prasideda nuo šiol. Jūsų laukia ilgas kelias, kurį reikia nueiti su kantrybe.. Kai perskaičiau jūsų žinutę, ilgai galvojau apie lapkritį ir supratau, kad išgyvename gana sunkius laikus.
    Tikiuosi gausite gerų naujienų.
    tavo

    Oncelikle hoşbuldum ve güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Eşimle aramızda 15 yaş var. Sizin işiniz gerçekten gereğinden çok fazla uzamış. Ve size çapraz sorgu yapılmayacağını düşünüyorum. Çünkü böyle durumlarda ilk olarak başvuru sahibini e-mail yoluyla konsolosluğa çağırdıklarını biliyorum. Böyle bir durum yoksa gönlünüzü ferah tutun. Bu arada sabrınız için tebrik ediyorum  ya:) Bugün 11. Günüm… Tıkırtı yok. Hepimiz için hayırlısı olsun  byby:)

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​46 iki 60 (iš viso 1,303)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.