2020 vizų padavėjai ir zonos

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Kambarinės
    Dalyvis

    Sveiki draugai
    Šia antrašte norėjau parašyti su draugais, kurie laukia ir gauna 2020 m. vizų.
    Kreipiausi su vaiku rugsėjo 17 d. Jie manė, kad mano žmonos atlyginimas yra nepakankamas ir atstūmė mane bei mano vaiką. Mano žmona yra Turkijos pilietė ir turi neterminuotą leidimą gyventi. Mes apskundėme per advokatą, pagerindami savo sąlygas ir laukiame. Tikimės, kad tai bus teigiama.
    Visiems laukiantiems linkiu kantrybės.

    Sveiki dar kartą :)
    Norėjau ateiti ir paklausti, kaip sekasi po kelių savaičių.
    Pernai, kol laukiausi kaip tu, turėjau siaubingų dienų dėl koronaviruso.. Puikiai žinau, kad laukimas surištomis rankomis tokioje būsenoje yra labai psichologiškai varginantis. Bet tai ne tik situacija, su kuria susiduriate. Nuo rytojaus čia prasidės užraktas dėl Koronos. Viskas uždaryta, išskyrus turgus, vaistines ir ligonines. Nuo rugsėjo lankau integracijos kursus. Kursas nuo šiandien uždarytas dėl užrakinimo. Teigiama, kad jis vėl atsidarys sausio 11 d., deja, nėra aiškumo, kada kursai vėl atsidarys, nes nėra oficialaus pranešimo. Egzaminas sausio 22 d. Ir šiame procese mes patys turime ruoštis egzaminui namuose.
    Jūsų bėda ta, kad viza šiuo metu neišduota, bet atminkite, čia irgi visur uždaryta dėl koronaviruso ir, deja, reikalai atidedami. Yra žmonių, kurie neteko darbo. Deja, Korona neigiamai veikia visų mūsų gyvenimus.
    Nemanykite, kad likimas laukti būdingas tik jums. Netgi mano diplomo pripažinimas už darbą buvo sustabdytas.
    Žinoma, šios dienos praeis. Visada išlaikykite tvirtumą ir viltį.
    En içten sevgilerimle…

    p.yilmaz
    Dalyvis

    Laba diena visiems, ar yra kokių nors naujienų?

    deja vis dar laukiam

    Praėjo 3 mėnesiai, o mes vis dar laukiame, naujienų nėra. Jie net neatsako į el

    „Aya90“
    Dalyvis

    Praėjo 3 mėnesiai, o mes vis dar laukiame, naujienų nėra. Jie net neatsako į el

    Paskutinį kartą jis atvyko į Stambulą iš Vokietijos, apie Covid rašiau el. paštu konsulatui. Dėl šios priežasties procedūros vyksta lėtai.Sakė informuos,jei reikės kokių dokumentų.Kol kas naujienų nėra.Bus 4 savaitė.Mano dokumentai yra Stambule.Žinoma mane atmetė.I laukiu prieštaravimo rezultato.

    p.yilmaz
    Dalyvis

    Sveiki, draugai,

    Vis dar laukiam, tiek kartų rašiau ir skambinau, kad uždraudė rašyti ir skambinti. Bet aš kai ką sužinojau, yra puslapis, padarė jį tolesniems tikslams tiems, kuriems trūksta dokumentų. Kadangi kai kurie laiškai vėluoja dėl pandemijos arba neteisingai nurodant adresą, jie sudaro sąrašą, tie, kurių pavardės minimi, eina ir paima laišką nuo durų ir užpildo trūkstamus dokumentus.

    https://www.berlin.de/einwanderung/service/oeffentliche-zustellungen/

    Galite pažiūrėti šį puslapį, bent jau sutuoktiniams Vokietijoje, jei jūsų vardas nenurodytas, vadinasi, dokumento netrūksta. Trūkstamus dokumentus reikia pildyti tik tiems, kurių pavardės čia paminėtos arba iškilo problemų dėl adresų.

    Mano viza atkeliavo siandien, zmona vokiete, viza atkeliavo daugiau nei 90 dienu, kreipiausi is Vokietijos konsulato Ankaroje. Mano pokalbis su viza praėjo labai blogai. Man buvo atmestos vizos iš daugelio Šengeno šalių. Mano žmona gauna socialinę paramą. Po mėnesio užsieniečių biuras paprašė laiduotojo, o garantas jį pasirašė. Pareigūnas kelis kartus skambino žmonai telefonu ir klausinėjo. Atrodė neigiamai. Atvirai pasakius, aš neturėjau daug vilčių. Viza atkeliavo siandien, buvau gerokai nustebes. Tikiuosi, kad jūsų viza bus išduota kuo greičiau. Tai buvo labai varginantis ir varginantis procesas.

    p.yilmaz
    Dalyvis

    Mano viza atkeliavo siandien, zmona vokiete, viza atkeliavo daugiau nei 90 dienu, kreipiausi is Vokietijos konsulato Ankaroje. Mano pokalbis su viza praėjo labai blogai. Man buvo atmestos vizos iš daugelio Šengeno šalių. Mano žmona gauna socialinę paramą. Po mėnesio užsieniečių biuras paprašė laiduotojo, o garantas jį pasirašė. Pareigūnas kelis kartus skambino žmonai telefonu ir klausinėjo. Atrodė neigiamai. Atvirai pasakius, aš neturėjau daug vilčių. Viza atkeliavo siandien, buvau gerokai nustebes. Tikiuosi, kad jūsų viza bus išduota kuo greičiau. Tai buvo labai varginantis ir varginantis procesas.

    Džiaugiuosi už jus. Na o kol atvaziavo viza, ar jie negavo zinutes is krovinio ar skambino ir sake kad patvirtinta? Mano žmona yra Turkijoje, gruodžio 10 dieną pateikiau iš manęs prašomus dokumentus ir vis dar laukiame.


    Ačiū. Iš užsieniečių biuro negavau el. laiško, kad jis patvirtintas. Iš UPS iš ryto gavau žinutę, po pietų atvežė krovinį, sumokėjau 62 liras, nors konsulate krovinio mokestį sumokėjau. Laimei, jame buvo rasta viza.

    „Aya90“
    Dalyvis

    Mano viza atkeliavo siandien, zmona vokiete, viza atkeliavo daugiau nei 90 dienu, kreipiausi is Vokietijos konsulato Ankaroje. Mano pokalbis su viza praėjo labai blogai. Man buvo atmestos vizos iš daugelio Šengeno šalių. Mano žmona gauna socialinę paramą. Po mėnesio užsieniečių biuras paprašė laiduotojo, o garantas jį pasirašė. Pareigūnas kelis kartus skambino žmonai telefonu ir klausinėjo. Atrodė neigiamai. Atvirai pasakius, aš neturėjau daug vilčių. Viza atkeliavo siandien, buvau gerokai nustebes. Tikiuosi, kad jūsų viza bus išduota kuo greičiau. Tai buvo labai varginantis ir varginantis procesas.

    yeni yılın güzel başladı inşallah hep güzel geçer darısı bizlerin başına her yer kapandı bugün artık ocakta bekleyeceğiz güzel haberler

    Nauji metai prasidejo gerai, tikiuosi visada bus gerai, pas mus viskas uzdaryta, siandien lauksim orkaitėje gerų naujienų.

    aciu Aya90, dziaugiuosi kai iseis tavo viza, forume maciau, kad ilgai laukiesi, labai stengiesi ir pastangas, esu tikra, kad tavo viza ateis.

    „Aya90“
    Dalyvis

    aciu Aya90, dziaugiuosi kai iseis tavo viza, forume maciau, kad ilgai laukiesi, labai stengiesi ir pastangas, esu tikra, kad tavo viza ateis.

    inşallah o güzel haberler gelir bu kötü günleri bir daha hatırlamamak üzre unuturum gözün formda olsun mutlaka o güzel haberi yazacağım buraya bugün yada yarın elbet o vize gelecek kacarı yok  yolun açık olsun bahtın güzel olsun 🙏🤗🤗

    „Aya90“
    Dalyvis

    Labas vakaras, buvau atmestas del atlyginimo, paprieštaravome, sutvarkius trūkumus, prieš 3 savaites, išsiuntėme dokumentus į užsieniečių filialą Stambule, pasakė, kad informuos, išsiunčiau el. per 2 savaites negavau jokiu ziniu,pasake kad del Covid proceduros vangiai,po 3 savaiciu issiunciau vel e-maila, sita karta is uzsienieciu filialo.Sake kad vel laukia atsakymo.Ar Ar yra kas nors susidūręs su tokia situacija ar suteiks informacijos?

    Labas vakaras, buvau atmestas del atlyginimo, paprieštaravome, sutvarkius trūkumus, prieš 3 savaites, išsiuntėme dokumentus į užsieniečių filialą Stambule, pasakė, kad informuos, išsiunčiau el. per 2 savaites negavau jokiu ziniu,pasake kad del Covid proceduros vangiai,po 3 savaiciu issiunciau vel e-maila, sita karta is uzsienieciu filialo.Sake kad vel laukia atsakymo.Ar Ar yra kas nors susidūręs su tokia situacija ar suteiks informacijos?

    Galbūt jie vėl norėjo sužinoti užsieniečių tarnybos nuomonę kokiu nors klausimu. Nesiūsk per daug laiškų, siunčiau kelis laiškus iš eilės, jie ant manęs pyko.

    „Aya90“
    Dalyvis

    Galbūt jie vėl norėjo sužinoti užsieniečių tarnybos nuomonę kokiu nors klausimu. Nesiūsk per daug laiškų, siunčiau kelis laiškus iš eilės, jie ant manęs pyko.

    Nuo šiol lauksiu, visada noriu išlikti pozityvus iki rezultato 🤗

    Nuo šiol lauksiu, visada noriu išlikti pozityvus iki rezultato 🤗

    Bence yabancilar dairesi haber yollamamisti tüekiyeye yollasaydi Eger bu kadar uzun sürmezdi islemleri devam ediyo denilmis hep islem sadece almanyada Benim bildigim kadariylan devam eder tüekiyede vizeyi ona göre verir almanya nederse…yorumlarda okuyorum bazende almanya onay yada red verdikten sonra on gün icinde herkesin pasaportu  eline ulasiyo Yani …bence almanyayi bi arayin yada Mail yazin nedir durum diye

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1,261 iki 1,275 (iš viso 1,303)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.