2020 vizų padavėjai ir zonos

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Kambarinės
    Dalyvis

    Sveiki draugai
    Šia antrašte norėjau parašyti su draugais, kurie laukia ir gauna 2020 m. vizų.
    Kreipiausi su vaiku rugsėjo 17 d. Jie manė, kad mano žmonos atlyginimas yra nepakankamas ir atstūmė mane bei mano vaiką. Mano žmona yra Turkijos pilietė ir turi neterminuotą leidimą gyventi. Mes apskundėme per advokatą, pagerindami savo sąlygas ir laukiame. Tikimės, kad tai bus teigiama.
    Visiems laukiantiems linkiu kantrybės.

    Sveikinu. Tegul Dievas jums aiškų kelią. Ar kada nors teiravotės apie savo vizos statusą užsieniečių biure Štutgarte? Ar žinote kokią nors kitą įstaigą, iš kurios galėtume gauti informacijos?

    Ne, nieko neklausėme, tik laukėme, žmonai jokio laiško neišsiuntė, šiaip žmona pas mane Turkijoje. Kadangi tai buvo skirta vaikui ir dokumentai buvo sukomplektuoti, tai patvirtino ir viza atkeliavo per 23 dienas, alhamdulillah.


    :D

    muratnadj į
    Dalyvis

    Sveiki,man jau 72 diena ir vis dar laukiu.Mano uzsienieciu ofisas yra Stuttgart-Liudvigsburge.Dokumentai atkeliavo senokai,bet laukiam tik laisko.

    muratnadj į
    Dalyvis

    Jei yra kokių nors pokyčių, būtume laimingi, jei pasidalintumėte ja su mumis, kad galėtume pamatyti, kaip vyksta procesas.

    „Aya90“
    Dalyvis

    Labas vakaras visiems tarp mano ir mano žmonos 18 metu amžiaus skirtumas.Esam susituokę 2m.gyvenome Turkijoje anksciau tada nusprendem kraustytis i Vokietija.Sutvarkiau visus dokumentus.Turiu susitikima Stambule kovo 25 d.Žmona gyvena ir dirba Heilbronne.Mes neturime jokių problemų nei finansiškai, nei morališkai jau 1 metai.Kokias problemas mums tai kelia? Kokius klausimus jie užduoda?Ar kas nors gali man padėti?

    muratnadj į
    Dalyvis

    Sveiki,sekmes tikiuosi praeis be problemu.18metu didelis skirtumas tad uzsienieciu ofise tikrai bus pastebeta.

    „Aya90“
    Dalyvis

    Labas vakaras visiems tarp mano ir mano žmonos 18 metu amžiaus skirtumas.Esam susituokę 2m.gyvenome Turkijoje anksciau tada nusprendem kraustytis i Vokietija.Sutvarkiau visus dokumentus.Turiu susitikima Stambule kovo 25 d.Žmona gyvena ir dirba Heilbronne.Mes neturime jokių problemų nei finansiškai, nei morališkai jau 1 metai.Kokias problemas mums tai kelia? Kokius klausimus jie užduoda?Ar kas nors gali man padėti?

    Sveiki,sekmes tikiuosi praeis be problemu.18metu didelis skirtumas tad uzsienieciu ofise tikrai bus pastebeta.

    üstünde dursunlar 3 yıl oldu beraberiz evlilik ile Türkiye’de yaşadık sonra eşim oraya gitti inşallah sorun cıkartmazlar insan içten içe eriyor

    muratnadj į
    Dalyvis

    İnşallah sorunsuz gidersiniz sabırlıda olmak lazım süreç bazen uzuyor canınızı sıkmayın

    „Cns24“
    Dalyvis

    Labas vakaras visiems tarp mano ir mano žmonos 18 metu amžiaus skirtumas.Esam susituokę 2m.gyvenome Turkijoje anksciau tada nusprendem kraustytis i Vokietija.Sutvarkiau visus dokumentus.Turiu susitikima Stambule kovo 25 d.Žmona gyvena ir dirba Heilbronne.Mes neturime jokių problemų nei finansiškai, nei morališkai jau 1 metai.Kokias problemas mums tai kelia? Kokius klausimus jie užduoda?Ar kas nors gali man padėti?

    Sveiki, tarp mūsų ir žmonos amžiaus skirtumas yra 13 metų, mes esame giminaičiai. Eidama į pokalbį dėl vizos labai nerimavau, ar nesukels problemų dėl mano amžiaus, bet manęs paklausė, kur susipažinau su savo žmona, ar esame giminaičiai, ar mano vyro darbas. Pokalbio metu būkite ramūs, trumpai ir aiškiai atsakykite, jei panikuosite, jie užduos daugiau klausimų ir paprašys išsamesnės informacijos.

    „Aya90“
    Dalyvis

    Sveiki, tarp mūsų ir žmonos amžiaus skirtumas yra 13 metų, mes esame giminaičiai. Eidama į pokalbį dėl vizos labai nerimavau, ar nesukels problemų dėl mano amžiaus, bet manęs paklausė, kur susipažinau su savo žmona, ar esame giminaičiai, ar mano vyro darbas. Pokalbio metu būkite ramūs, trumpai ir aiškiai atsakykite, jei panikuosite, jie užduos daugiau klausimų ir paprašys išsamesnės informacijos.

    Labai aciu,tai man buvo kazkiek gerai.Tikrai susitariau.Banlandio 1d.8:XNUMX, bet dabar laukiu tos dienos su jauduliu.Kiek praėjo dienų?Kaip vyksta procesas?

    „Aya90“
    Dalyvis

    Tikiuosi, kad viskas vyks sklandžiai, reikia apsišarvuoti kantrybe, kartais procesas užtrunka, nesijaudinkite.

    teşekkürler inşallah nisan 1 randevu verdiler şimdi bekliyorum an ve an haberdar edeceğim sizi

    „Cns24“
    Dalyvis

    Labai aciu,tai man buvo kazkiek gerai.Tikrai susitariau.Banlandio 1d.8:XNUMX, bet dabar laukiu tos dienos su jauduliu.Kiek praėjo dienų?Kaip vyksta procesas?

    Ačiū  :) Mano susitikimas buvo 8 ryto, man siandien 75 diena, dar jokiu naujienu, laukiu.

    „Aya90“
    Dalyvis

    Nėra ko panikuoti dėl amžiaus skirtumo. Tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų, o konsulatas tiria amžiaus skirtumą, o ne amžiaus skirtumą. Iš veido išraiškų ir pateiktų atsakymų jie gali suprasti, ar santuoka tikra, ar netikra.Kol esate nuoširdus ir pateikiate teisingus atsakymus, nėra ko jaudintis.

    Perskaiciau tiek daug straipsniu, kad daug pokalbiu susidurciau per nuogirdus, del to labai bijojau tokios situacijos, man dabar visai neblogai, paziuresim ka patirsime, laikas parodys.

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​31 iki 45 (iš viso 1,303)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.