2020 vizų padavėjai ir zonos

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Kambarinės
    Dalyvis

    Sveiki draugai
    Šia antrašte norėjau parašyti su draugais, kurie laukia ir gauna 2020 m. vizų.
    Kreipiausi su vaiku rugsėjo 17 d. Jie manė, kad mano žmonos atlyginimas yra nepakankamas ir atstūmė mane bei mano vaiką. Mano žmona yra Turkijos pilietė ir turi neterminuotą leidimą gyventi. Mes apskundėme per advokatą, pagerindami savo sąlygas ir laukiame. Tikimės, kad tai bus teigiama.
    Visiems laukiantiems linkiu kantrybės.

    nsyyn
    Dalyvis

    Selam arkadaşlar 15.01.2020 de istanbuldan başvuru yapmıştım ve bugün eşime mektup gitti. Eşimde 3 aylık maaş bordrosu ve kira kontratı istemişler eşim de bugün geri teslim edecek bizzat gidip. Bende durumlar bu şekilde bu arada eşim alman vatandaşı.


    Selam arkadaşlar 15.01.2020 de istanbuldan başvuru yapmıştım ve bugün eşime mektup gitti. Eşimde 3 aylık maaş bordrosu ve kira kontratı istemişler eşim de bugün geri teslim edecek bizzat gidip. Bende durumlar bu şekilde bu arada eşim alman vatandaşı.

    Eşiniz nerede oturuyor? Çok hızlı geri dönüş olmuş MaşaAllah..

    nsyyn
    Dalyvis

    Eşiniz nerede oturuyor? Çok hızlı geri dönüş olmuş MaşaAllah..

    Augsburg da oturuyor. Evet çok hızlı dönüş yaptılar. tahminen inşallah 3 5 güne kadar pasaportum elime gecer diye düşünüyorum.

    nsyyn
    Dalyvis

      Selam arkadaşlar her şeyi tekrar yazayım. 15.01.2020 de istanbuldan başvuru yaptım. 31.01.2020 de eşime mektup gitti. 05.01.2020 vizem geldi :) toplamda 21 gün sürdü. Eşim alman vatandaşı. Augsburg da oturuyor. Ve şunu da belirtmek istiyorum gerek konsolosluk olsun gerek ise yabancılar şubesi oldukça yardım sever davranıyorlar ve inanın biran önce vize vermek için uğraş gösteriyorlar. Eksik evrak ve sahte yalan dolan birşey olmadığı müddetçe.

    Bekleyen herkesin inşallah vizesi hemen çıkar hepimizi allah kavuştursun. 

    Sveiki. Taip pat turėjau susitikimą Stambulo konsulate 2 m. sausio 2020 d. Pokalbis praėjo gerai ir mano dokumentai buvo užpildyti. Mano žmona yra Vokietijos pilietė. Kai sausio 21 dieną jis nuvyko į Štutgarto užsieniečių biurą išsiaiškinti situacijos, jie jam pranešė, kad byla gauta sausio 6 d., ir liepė palaukti. Jis dar neapdorotas. Prašau draugų, turinčių patirties, kad padėtų. Kiek turėčiau laukti?

    Gelişme var mı ? Biz de stuttgarta başvurduk 20 ocak Ankara. Mail atıcaz durumu öğrenmek için.

    Sveiki. Taip pat turėjau susitikimą Stambulo konsulate 2 m. sausio 2020 d. Pokalbis praėjo gerai ir mano dokumentai buvo užpildyti. Mano žmona yra Vokietijos pilietė. Kai sausio 21 dieną jis nuvyko į Štutgarto užsieniečių biurą išsiaiškinti situacijos, jie jam pranešė, kad byla gauta sausio 6 d., ir liepė palaukti. Jis dar neapdorotas. Prašau draugų, turinčių patirties, kad padėtų. Kiek turėčiau laukti?

    Taip pat sausio 20 d. kreipėmės į Štutgartą, Ankarą. Atsiųsime jums el. laišką, kad išsiaiškintume situaciją. Ar turite pažangą?

    phoenix34
    Dalyvis

    Henüz bir gelişme yok. Eşim yabancılar dairesine gittiğinde buraya gelmenize gerek yok herhangi bir evrak vs. istersek sizinle iletişime geçeriz demişler. Yabancılar dairesi telefonlara cevap vermiyor, mail e belki bir cevap alabilirsiniz. Stuttgart göçmenlerin yoğun yaşadığı bir bölge. Bekliyoruz valla. Inşallah yakın bir zamanda vizelerimiz çıkar

    hamburg26
    Dalyvis

    Labas vakaras,
    Aš prisijungiau prie jūsų, kad gaučiau 2020 m. šeimos susijungimo vizą. Esant galimybei noriu susitikimo kovo 5d. generaliniame konsulate. Jei turime draugų, kurie anksčiau yra gavę vizą iš Hamburgo arba turi apie tai kokios informacijos, ar gali mus informuoti?

    NUAsmanas
    Dalyvis

    Linkėjimai,

    Iš Ankaros kreipiausi sausio 29 d. Mes laukiame.

    Kreipiausi per vaika sausio 20, dokumentai buvo sutvarkyti. Žmona negavo laiško, negavau ir aš el. Ir mano pasas šiandien iškeliavo. Ar manote, kad yra atmetimo galimybė? Mano žmona taip pat yra Vokietijos pilietė.

    Kambarinės
    Dalyvis

    Kreipiausi per vaika sausio 20, dokumentai buvo sutvarkyti. Žmona negavo laiško, negavau ir aš el. Ir mano pasas šiandien iškeliavo. Ar manote, kad yra atmetimo galimybė? Mano žmona taip pat yra Vokietijos pilietė.

    Sveiki visi,
    Jei jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis, nebijokite, jie neatsisakys. Iš anksto palinkėkime sėkmės.
    Ben cocugumla bekliyorum. Vize reddi almıştım maas yetersiz görüldü. Avukat aracılığı ile itirazda bulunduk kasimda. Esim iş degisikligi yaptı ve iki aylik maas bordrosunu istedi yabancilar subesi. Onu da gondedik bekliyoruz bakalım bu sefer onay verirler inşallah.  Beklemek çok zor hele cocukla beklemek daha bir zor. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

    Mano viza atvyko, draugai. Tai užtruko 23 dienas. Per vaiką. Žmona negavo nei atlyginimo, nei laiško, ir nieko neprašė. Mano viza atvyko tiesiai. Tegul visi, turintys gerų ketinimų, gali kuo greičiau vykti pas tuos, kurie laukia savo likimo.

    Kambarinės
    Dalyvis

    Mano viza atvyko, draugai. Tai užtruko 23 dienas. Per vaiką. Žmona negavo nei atlyginimo, nei laiško, ir nieko neprašė. Mano viza atvyko tiesiai. Tegul visi, turintys gerų ketinimų, gali kuo greičiau vykti pas tuos, kurie laukia savo likimo.

    Hayırlı olsun kardesim Allah bize de nasip eder inşallah.

    phoenix34
    Dalyvis

    Mano viza atvyko, draugai. Tai užtruko 23 dienas. Per vaiką. Žmona negavo nei atlyginimo, nei laiško, ir nieko neprašė. Mano viza atvyko tiesiai. Tegul visi, turintys gerų ketinimų, gali kuo greičiau vykti pas tuos, kurie laukia savo likimo.

    Sveikinu. Tegul Dievas jums aiškų kelią. Ar kada nors teiravotės apie savo vizos statusą užsieniečių biure Štutgarte? Ar žinote kokią nors kitą įstaigą, iš kurios galėtume gauti informacijos?

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​16 iki 30 (iš viso 1,303)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.