www.almancax.com komanda

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    redaktorius
    lankytojas
    TINKLAVARAS IR ADMINISTRATORIUS
    Muharremo EFE
    VOKIETIJOS INSTRUKTORIAI
    Muharremo EFE
    Elifas gorgulu

    acelyaxnumx
    Dalyvis

    Dėkoju visiems, tikrai nerandu žodžių, jūs padarėte puikų darbą. Galbūt negalėsite būti jūsų vergais, bet būkite tikri, kad Dievas jums duos viską, ko tik norite. Labai ačiū.

    kelebekgib
    Dalyvis

    Norėčiau padėkoti komandai už visas šias pastangas. Jie visi yra labai paslaugūs ir nuoširdūs. Tau viskas gerai!

    Ieškodamas gražios svetainės, ją radau :)

    andic
    Dalyvis

    Ačiū visiems prisidėjusiems. Tu esi super ….

    Evo
    Dalyvis

    Ačiū jums visiems, ši svetainė man bus labai naudinga.

    masilh
    Dalyvis

    ...naujoji svetainės versija yra labai graži; Sekmes visiems.

    acelyaxnumx
    Dalyvis

    Nuoširdžiausi linkėjimai už šį piktos akies karoliuką vokiečių kalba…

    Eurovizija
    Dalyvis

    Linkiu jums ir toliau sėkmės

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Dėkojame jums visiems :)

    giliai
    Dalyvis

    AČIŪ VISIEMS prisidėjusiems…

    Lehrer
    Dalyvis

    TAI LABAI SĖKMINGA SVETAINĖ... DŽIAUGUIU, KAD AŠ TAIP PAT ESU ŠIOS SVETAINĖS NARYS...

    asigitaristas
    Dalyvis

    labas Aš esu naujas narys. Aš mokausi anatolijos vidurinėje mokykloje ir, nors jau 3 metus mačiau vokiečių kalbą, negalima sakyti, kad daug išmokau ir negalėjau: su šia svetaine susidūriau rytoj ieškodamas gero šaltinio internete. labai ačiū :) Net internete rasti vokiečių kalbą man buvo problema :)

    smyrna
    Dalyvis

      Kaip manote, kokia priežastis neišmokti vokiečių yra maištinga jūsų gitara? ;) Esu tikras, kad čia galite rasti tai, ko ieškote, sveiki

    asigitaristas
    Dalyvis

    hb :) ačiū :) taip, gal praleisiu šiek tiek daugiau laiko savo gitarai :P Egzaminas buvo šiandien. Vidutiniškai buvo: iš čia sunkiai dirbau... Na, kai stengiesi viską išmokti per vieną dieną, tai ir viskas. :)

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Begalinis ačiū jūsų komandos sveikatai už pastangas Draugai, kuriuos trumpai stebėjau jūsų svetainėje. Paskutinį vakarą narystę padariau. Aš tikrai laiminga būdama su jumis, dirbate labai naudingą ir labai naudingą darbą, linkiu jums kuo daugiau Jūsų sėkmė Arkadşlar ;) sėkmės…

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 83)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.