Negaliu gauti Unbefristeto!!

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Ohne idealien
    Dalyvis

    Atidžiai surinkau visus jų prašomus dokumentus. Net su sąvaržėlėmis kiekvieną išdėliojau eilės tvarka. Atėjo terminas ir mes su žmona išvykome. Blykstelėjo mano eilės numeris, įėjome į kambarį, atsisėdome, o aš išėmiau dokumentus iš bylos ir atidaviau pareigūnui. Moteris paeiliui žvelgė į popierius ir tiesiogine prasme ieškojo dingsties jų neduoti befristetų. Jis išsirinko renteversicherungsverlaufu iš visų popierių ir po vieną pažiūrėjo, kada dirbau. Ir ar žinai, ką jis pasakė? Atsiprašau, bet negaliu tau duoti nieko gero. Mes pasakėme, kodėl? Jis pasakė: „Šiemet nedirbai 4 mėnesius, šiemet nedirbai 5 mėnesius“. Todėl ir pasakė, kad negali duoti. Sakė, kad reikia mokėti nuomą 60 mėnesių. Bet aš pasakiau, kad mano žmona yra Vokietijos pilietė. Jis pasakė, kad tai neturi nieko bendra. Ar paprastai nereikalaujama tų 60 mėnesių išėjimo į pensiją, kurių sutuoktiniai yra Turkijos piliečiai? Dėl to, pasibaigus 6 metams, jie man skyrė dar 3 metų sesiją.

    beširdis
    Dalyvis

    Jei nesate vedęs, jie žiūri į jūsų 60 mėnesių įmokos mokėjimo būseną. Neturiu teisės jo neduoti. Tie, kurių sutuoktiniai yra vokiečiai, tampa Vokietijos piliečiais arba gauna nuolatinę gyvenamąją vietą po 3 metų. 5 metai tuo metu nebus pasibaigę. Arba kreiptis į advokatą, kuris to nedavė iš nežinojimo ar sąmoningai, kad šis sutvarkytų įvykį, arba skųstis darbuotojo viršininkui.Jie tokių teisių neturi. Pavyzdžiui, aš esu Vokietijos pilietybės vaikas. Kadangi taip atsitiko, kreipiausi tam tikram laikui, išsiskyriau su žmona, nedirbau 5 metus, paklausė kiek aš iki šiol dirbau, pasakiau, kad dirbau apie 3 metus, tai problemų nesukėlė, tai užsirašiau kaip pavyzdį.

    Ohne idealien
    Dalyvis

    Pareigūnas net du kartus paklausė, ar tu turi vaikų. Mes pasakėme, kad ne. Jis paklausė mano žmonos: „Ar tu dirbi?“ Mes atsakėme, kad taip, net abrechnungs yra čia. Aš turiu galvoje, abu su žmona dirbame vollzeit, mes neturime nieko bendra su valstybės pagalba. Galvoju ir aš pas advokatą, bet nežinau kiek tai kainuos.

    beširdis
    Dalyvis

    Na, jūs išleisite daug pinigų, bet pasakysiu jums tai, jei turite tvirtą darbą ir, manau, rašote, kad baigėte 40 mėnesių. Jei neturite problemų su sutuoktiniu, o net jei turite, manau, kad po 60 mėnesių gausite neribotą laiką, nešvaistykite pinigų advokatui, palaukite. Taip, jie elgiasi nesąžiningi jūsų atžvilgiu. Vienintelis privalumas gauti ją neribotam laikui yra galimybė pasiimti paskolą ir tt Be to, jums nereikia vykti į svetimą butą, kad pratęstumėte savo gyvenamąją vietą. nėra prasmės juokauti. Bet kuriuo atveju galite dar kartą kreiptis su įstatymais, kuriuos priims naujoji vyriausybė. Jūsų vietoje prašyčiau Vokietijos pilietybės, ne ilgam.

    Ohne idealien
    Dalyvis

    Pirmas mano noras – turėti unbefristetą. Pilietybė gali atsirasti daug vėliau, bet aš norėjau atsikratyti auslanderamt problemos. Kitas mano klausimas – ar man reikia laukti 3 metus, kad vėl kreipčiaus dėl unbefristeto? Pavyzdžiui, ar turiu galimybę vėl kreiptis po 1 metų?

    beširdis
    Dalyvis

    Ne, jums nereikia laukti. Paskutinį kartą man buvo skirta 3 metų sesija. Kol dar turėjau 2 metų sesiją, pateikiau paraišką dėl "Surasiz" ir gavau "Surasiz" ' sesija.

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Kaip sakė beširdis, tikriausiai susidūrėte su pareigūnu, kuris yra arba neinformuotas, arba nori jus nuvežti žemyn. Mano nuomone, nesivaržykite su advokatu, tai jums kainuos nemažus pinigus ir galų gale prireiks mažiausiai 1,5 metų, kol bus gauti rezultatai, o tai priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos tankumo. Pusę jo jau praleidžiate laukdami. Jei po to jis neišeina, visos kortos yra jūsų rankose. Prieš konsultuojantis su advokatu rekomenduoju susitikti su pareigūno viršininku. Net jei paaiškinsi su įstatymo straipsniais, manau, jie tai pataisys. Šiuo metu laukiu pilietybės.Praėjo 3 mėn. Trūko dokumentų, juos užpildžiau ir pateikiau. Nėra garso ar kvapo, manau, jie tai apdoroja. Bet jei gaunu atmetimą arba neigiamą atsakymą, galvoju daryti tą patį.

    Atidžiai surinkau visus jų prašomus dokumentus. Net su sąvaržėlėmis kiekvieną išdėliojau eilės tvarka. Atėjo terminas ir mes su žmona išvykome. Blykstelėjo mano eilės numeris, įėjome į kambarį, atsisėdome, o aš išėmiau dokumentus iš bylos ir atidaviau pareigūnui. Moteris paeiliui žvelgė į popierius ir tiesiogine prasme ieškojo dingsties jų neduoti befristetų. Jis išsirinko renteversicherungsverlaufu iš visų popierių ir po vieną pažiūrėjo, kada dirbau. Ir ar žinai, ką jis pasakė? Atsiprašau, bet negaliu tau duoti nieko gero. Mes pasakėme, kodėl? Jis pasakė: „Šiemet nedirbai 4 mėnesius, šiemet nedirbai 5 mėnesius“. Todėl ir pasakė, kad negali duoti. Sakė, kad reikia mokėti nuomą 60 mėnesių. Bet aš pasakiau, kad mano žmona yra Vokietijos pilietė. Jis pasakė, kad tai neturi nieko bendra. Ar paprastai nereikalaujama tų 60 mėnesių išėjimo į pensiją, kurių sutuoktiniai yra Turkijos piliečiai? Dėl to, pasibaigus 6 metams, jie man skyrė dar 3 metų sesiją.

    Sveiki,

    Jei jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis, problemų neturėtų kilti. Pirmus 2 metus vaikus prižiūrėjau namuose. Nuėjau į kursus ir gavau vairuotojo pažymėjimą. Tarp jų yra daug spragų. Tiesą sakant, Rentenversicherung sumokėjo minimalią sumą už tuos metus, kai prižiūrėjau vaiką. Bet ir aš turėjau spragų. Jei negavote jokios pagalbos, unbefristet yra teisiškai 3 metai. Žinoma, tai gali atsitikti ir NRW, galbūt, jei jūsų valstybė skiriasi. (Jis parodė mano žmonos darbo sutartį ir atlyginimus) Tiesą sakant, per 3 metus gavau neribotą laiką ir per 3,5 metų tapau Vokietijos piliete. Tai ten pareigūno užimtumas. (Manau, kad išlaikėte B1 + einburgerungsprüfung)

    Tikiuosi, kad galėsite kuo greičiau gauti neribotą seansą be jokių problemų.

    Dabar ieškojau ir radau:

    Parodyk šį puslapį tam berateriui e

    https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

    Fall 4
    Sie sind mit einer/einem deutschen Staatsangehörigen verheiratet oder leben mit ihr/ihm in einer eingetragenen Lebenspartnerschaft.
    In diesem Fall könnten Sie bereits nach drei Jahren Aufenthalt in Deutschland eingebürgert werden.
    Džiaugiamės matydami, kad gerai praleidote laiką. Wenn Sie planen, sich scheiden zu lassen, die Lebenspartnerschaft aufzuheben oder bereits in Trennung leben, haben Sie keinen Anspruch auf eine Einbürgerung nach drei Jahren.

    Nesibe iš
    Dalyvis

    Walla, papasakok apie mano naujausią situaciją, rašau tai, kad parodyčiau pavyzdį. Esu skyrybų procese, byla dar nenagrinėta, bus 4,5 metų, pirkau pirma 3 metams. Kai tai buvo atlikta, pareigūnas pratęsė mano pasą dar metams, priklausomai nuo paso galiojimo. Ir baigė mūsų pokalbį sakydamas: "Jei pasą liko 1 metai, tai kol kas duokime 1 metus. Kai kreipsitės kitą kartą, jau 1 metus gyvensite Vokietijoje. Mielai duosime neribotam laikui“. Beje, nuo pat atvykimo dirbu visu etatu. Taip pat išlaikiau B5 ir pilietybės egzaminą. Taip pat turiu neterminuotą darbo sutartį. :)

Rodoma 8 atsakymų – nuo ​​1 iki 8 (iš viso 8)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.