Ligoninės ir apžiūros procedūros Turkijoje

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.

    Dar kartą sveikinimai visiems 🙋🏻‍♀️,
    Turiu tau klausimą. Būčiau dėkingas, jei kas nors galėtų mane apšviesti šiuo klausimu.
    Kitą savaitę išvažiuosime atostogų į Turkiją😍 Kai vyksiu į Turkiją, noriu, kad mane apžiūrėtų ir pasitikrintų privačioje ligoninėje.
    Visi mano ir mano žmonos įrašai yra Vokietijoje ir mes neturime jokių ryšių su TR, įskaitant adresą. Kai aš vykstu į Turkiją šių ligoninės procedūrų, ar man reikia vykti į SSI ar užsiregistruoti? Jei užsiregistruosiu SSI, ar ateityje bus skolų ir pan.? (Kadangi į TR važiuojame nedažnai, nenoriu, kad skaudėtų galvą, jei negaliu to detaliai sekti).
    Kadangi dirbu, turiu galimybę turėti tarptautinį draudimą per savo krankenkasse (Techniker Krankenkasse). Antradienį eisiu pasikalbėti apie draudimą užsienyje ir detales.
    Man būtų labai malonu, jei išsamiai atsakytų žmonės, turintys išsamių žinių ar ankstesnės patirties šiais klausimais.
    Taip pat esu atvira pasiūlymams 😊
    Ačiū nuo šiol

    Reikia nueiti į SSK ir gauti dokumentą AT 11. Vokiškas draudimas padengia visas išlaidas, bet kai Turkijos privačios ligoninės pamato vokišką draudimą, išrašo dešimtis tūkstančių eurų į vokišką draudimą, daro savotišką sukčiavimą. Mūsų giminaitei ant antakio uždėjo 2 siūles, privati ​​ligoninė parašė 13.000 XNUMX eurų.


    Suskaičiuotos dienos prabėga labai greitai. Klausimą uždaviau čia, nes neturėjau laiko tyrinėti. Išsamaus ir informatyvaus atsakymo negavau.
    Leiskite jums papasakoti trumpą anekdotą apie tai, kaip dirbau ligoninėje, kol buvau Turkijoje, kad visi, kuriems to reikia, galėtų tuo pasinaudoti.
    Visų pirma, vykstant atostogauti iš Turkijos į Vokietiją, reikia gauti T/A 11 pažymėjimą, kad sveikatos išlaidas būtų galima apmokėti Krankenkasse, esant kritinei situacijai. Dokumentą gausite asmeniškai kreipdamiesi į Krankenkasse, su kuria esate susijęs. Kai vykstate į Turkiją, turite eiti į savo regiono SSI su savo T/A 11 dokumentu ir gauti Yupass numerį. Su Yupass numeriu, kurį jums suteikė SSI, jūsų ligoninės procedūras apdraus tik kritiniais atvejais. Be to, jei norite atlikti privačią apžiūrą kaip aš, visas išlaidas turite padengti iš savo kišenės. Visoms ligoninės procedūroms taikomas mokesčių grafikas be draudimo. Už tyrimą, kitas procedūras, vaistus, viską mokate iš savo kišenės. Yra ligoninių, kurios už tyrimus ir procedūras moka daug daugiau užsienio kilmės pacientų nei neapsidraudusių Turkijos piliečių. Jei turite turkų tapatybę, jūs nelaikomas turistu. Tačiau tai gali galioti ne visose privačiose ligoninėse. Norėjau čia paminėti, nes moteris ligoninėje, į kurią patekau, pasakė, kad užsienio pacientų tyrimų kainodara skiriasi. Kadangi jau esu Turkijos pilietis, man buvo taikomos neapdraustos Turkijos piliečio kainos. Atlikau visas savo operacijas.
    Linkiu visiems sveikų ir laimingų dienų.

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    labai ačiū. iki :)

    Dar kartą sveikinimai visiems 🙋🏻‍♀️,
    Turiu tau klausimą. Būčiau dėkingas, jei kas nors galėtų mane apšviesti šiuo klausimu.
    Kitą savaitę išvažiuosime atostogų į Turkiją😍 Kai vyksiu į Turkiją, noriu, kad mane apžiūrėtų ir pasitikrintų privačioje ligoninėje.
    Visi mano ir mano žmonos įrašai yra Vokietijoje ir mes neturime jokių ryšių su TR, įskaitant adresą. Kai aš vykstu į Turkiją šių ligoninės procedūrų, ar man reikia vykti į SSI ar užsiregistruoti? Jei užsiregistruosiu SSI, ar ateityje bus skolų ir pan.? (Kadangi į TR važiuojame nedažnai, nenoriu, kad skaudėtų galvą, jei negaliu to detaliai sekti).
    Kadangi dirbu, turiu galimybę turėti tarptautinį draudimą per savo krankenkasse (Techniker Krankenkasse). Antradienį eisiu pasikalbėti apie draudimą užsienyje ir detales.
    Man būtų labai malonu, jei išsamiai atsakytų žmonės, turintys išsamių žinių ar ankstesnės patirties šiais klausimais.
    Taip pat esu atvira pasiūlymams 😊
    Ačiū nuo šiol

    Sveiki,

    Kito vizito metu galite apsidrausti tarptautiniu sveikatos draudimu visai šeimai už 21 eurą metams (tiek mums kainavo).
    TK – Envivas
    https://www.envivas.de/tarife/reisekrankenversicherung#/beratung/reise
    Tačiau tai taikoma tik ekstremalioms situacijoms.

    Jie gali norėti iš jūsų imti 100 % mokesčio, kurį ima neapdraustiems pacientams už patikrinimą ir tyrimą. Manau, kad turėtumėte nuodugniai ištirti šią problemą.
    Vokietijoje TK turi gerą 30–35–40 metų amžiaus patikrinimo praktiką. Primygtinai klauskite savo gydytojo, jei jis/ji nenori to daryti.

    Beje, TA11 pažyma, kiek žinau, dabar apima tik skubius susirgimus:(

    Linkiu sveikų ir be rūpesčių švenčių.

    …. Man patiko jūsų adresas ir pamačiau tai. Tikimės, kad tai gali padėti! Galite patvirtinti, ar reikalinga registracija SSI, ir aptarti savo tarptautinio draudimo poliso aprėptį bei išsamią informaciją, kad išvengtumėte skolų ateityje. Taip pat išsaugokite svarbių dokumentų kopijas ir susisiekite su ligonine bei Turkijos ambasada, kad geriau suprastumėte.

    …. Man patiko jūsų adresas ir pamačiau tai. Tikimės, kad tai gali padėti! Galite patvirtinti, ar reikalinga registracija SSI, ir aptarti savo tarptautinio draudimo poliso aprėptį bei išsamią informaciją, kad išvengtumėte skolų ateityje. Taip pat išsaugokite svarbių dokumentų kopijas ir susisiekite su ligonine bei Turkijos ambasada, kad geriau suprastumėte.

    Puiki žinia apie jūsų būsimą kelionę į Turkiją! Nors konkretaus patarimo negaliu duoti... Mačiau, ką paminėjai. Yra puiku imtis veiksmų siekiant suteikti aiškumo dėl SSI registracijos ir aptarti savo tarptautinę aprėptį. Saugoti svarbių dokumentų kopijas ir susisiekti su ligonine bei Turkijos ambasada yra tikrai protingas žingsnis siekiant užtikrinti, kad procesas vyktų sklandžiai. Linkiu nuostabios kelionės ir sėkmingo egzamino! 😊🏥🌍

Rodoma 7 atsakymų – nuo ​​1 iki 7 (iš viso 7)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.