Neigiamas nuolatinės gyvenamosios vietos „Niederlassungserlaubnis“ neturėjimo poveikis

> Forumai > Verslas ir darbas Vokietijoje > Neigiamas nuolatinės gyvenamosios vietos „Niederlassungserlaubnis“ neturėjimo poveikis

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.

    Sveiki draugai, visi sveikinimai

    Praėjo 20 mėnesių, kai atvykau į Vokietiją, ir jie pratęsė mano sesiją 1 metams po vienerių metų, kai aš pirmą kartą atvykau. Tuo tarpu aš laikiau / baigiau integracijos kursą + pilietybės egzaminą.
    Oturumumun süresiz olmamasından dolayı gerek banka (kredi kartı alma – kredi çekme) işlerinde gerekse iş bulma konusunda sorun olabileceğini duydum. ( Daha çok süresiz oturumu tercih ediyorlar gibi)
    Aš net girdėjau tokių dalykų, kaip jūs neturėtumėte prašyti leidimo, kai išeinate į darbą, kurį įvedėte. Ar mes turime draugą, kuris turi problemų dėl šių ar kitų klausimų?

    Norėčiau jūsų pastabų iš draugų, kurie yra gerai žinomi / patyrę šiuo klausimu.

    Pasveikink visus Almancax šeimos narius.

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Mano brolis, mano brolis.

    Pirmiausia leiskite man parašyti tai, ką aš asmeniškai patyriau apie banką. Aš pradėjau, mes naudojome bendrą banko sąskaitą su savo muddet žmona, tada aš atidariau savo sąskaitą iš banko, kai darbo vieta davė nepriekaištingą vetragi. pirmiausia patekau į namo renginį. Galvojau, kad imsiu būsto paskolą, nuėjome į banką, nes mano sesija buvo iki 2020 m., Nė vienas bankas nenorėjo būsto paskolos. jie nedavė. Jie sakė, kad kai sesijos trukmė yra neapibrėžta, jie naudojo daug rabato, kad nepraleistų ateiti ar pan. tada bandžiau gauti įprastą paskolą. šį kartą jie apskaičiavo maksimalią sumą, kurią galiu grąžinti, galiojančią iki paskutinio mano sesijos mėnesio. Pavyzdžiui, tarkime, kad sesija baigsis antrąjį 2017 m. Mėnesį. Jums taip pat reikia 2 eurų. Kiek galite grąžinti įmokas 1000. Jūs negalite vargti. Bet yook nepriima targo, sparda, sparkasse, barclays, jei sakote, kad galiu mokėti 250 eurų per mėnesį. Jūs turite mokėti 100 kas mėnesį. Ir, žinoma, palūkanų normos yra pačios didžiausios. Yra svetainė, vadinama „check250“. Angebotai jums nustato mažiausias palūkanas. Deja, tie, kurie turi fiksuotą gyvenamosios vietos kortelę, negali pasinaudoti ten esančiais tarifais. Kitaip tariant, net jei nesate laisvas, privaloma sesija turi būti neribota, žinoma, dėl šios ilgalaikės skolos. Ką aš padariau, nusipirkau automobilį, nuėjau į galeriją, norimą automobilį nusipirkau 24 proc. logiškiausia tai atėjo.
    Gavau kreditinę kortelę, kurią man rekomendavo čia esantis draugas. Man tai labai pasiteisino. Jei norite, taip pat galite kreiptis. Jie prasideda nuo 1000 ribos.
    Jei norite atlikti teisėtą 1 užklausą darbo vietos pakeitimo vietoje, apie tai turite pranešti bent 4 savaites anksčiau. ši sesija yra ta pati, net jei ji ne. nesant jo prašyti specialaus leidimo.


    Vėlgi sveikinimai,

    Ačiū broliui yeniceri57 už ilgą ir aprašomąjį straipsnį. Atidžiai perskaičiau, ką jis pasakojo. Kitaip tariant, jei sesija nėra neribota, jos arba palaiko aukštas palūkanų normas, arba sutrumpina įmokų laikotarpius. Taigi kol kas mūsų buvimas šioje situacijoje jiems finansiškai naudingas. Jei neprieštaraujate, ar galite pasidalinti šios kreditinės kortelės vardu?

    Aš taip pat turiu dvigubą piliečių vaiką, todėl prieš bandant užpildyti 3 metus bandysiu užsiimti neribotą laiką. Dėl to aš baigiau viską, ką norėjau dėl integracijos.
    Aš nemanau, kad jie tai padarys, bet aš išbandysiu galimybę.

    Dar kartą dėkoju už atsakymą.
    Sveikinimai ir linkėjimai…

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    mano brolis su tuo pačiu balsu

    Tai žmonės, kurie yra saugūs. Mes vėl sudeginome savo gyvenimus. ne kredito paprašyk mus būti tuo, kas esame tokiu pačiu būdu, kokie jie yra.
    Aš paklausiau jūsų dokumentinio ausländer bxnumx paprašyti. jis pasakė ne. Aš sakiau, kad reikia laukti sesijos. jie nesuteikė be priežasties. bet jūsų situacija yra geresnė nei skirtingas klausimas.

    selametle

    beširdis
    Dalyvis

    Sveikinimai suteikia kreditą įvykiui, kurį aš daviau 27 mėnesiams pasirašyti renginį, kurį noriu suteikti XBT 5 metams, bet 19.000 atgal į 31.000 atgal prieš nelyginį schufanizą, bet ne mažai, o 4 7.500 mano kredito kortelė mano 11.35 mano kredito kortelės limitas 12.500 kasmetinis kreditų perteklius teismo ekspertizės bankX check24 Aš gavau paskolą sesijos trukmei 24 Aš nusipirkau mėnesį 12.500 euras gavo 4-5 pinigus atgal su 13.177 atgal ir 677 euro palūkanos yra tikrai nieko, bet galiu sau leisti dalimis šiuo metu 548 euro. sparkasse taip mano. Aš negavau savo banko 10000 duotų 900 euro palūkanas eurui. Mano patarimai, kaip sako kiti draugai, gauna didelį kreditą iš check24. Negalima atsiimti kreditų iš targo stendo, labai rekomenduojama iš manęs. Negaliu priimti ilgalaikių kreditų, bet negaliu. Aš darė teisę praktikuoti iki mėnesio. Pajamos

Rodoma 4 atsakymų – nuo ​​1 iki 4 (iš viso 4)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.