Jie nedavė mano gyvenamosios vietos kortelės meluodami

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Ohne idealien
    Dalyvis

    Šiandien turėjau terminą Auslanderam. Norėdami gauti mano ID. Kai prieš 1 mėnesį namuose gavau ID PIN kodą, įsitikinau, kad jį padariau internetu. Prieš tai darydamas aš net patikrinau, ar jis buvo su serijos numeriu ant popieriaus, kurį jie man davė. Viskas buvo sukomplektuota ir laukė manęs, paruošta pasiimti. Terminą padariau lygiai prieš 1 mėnesį. Aš nuėjau į terminą šiandien ir moteris, kuri pratęsė mano sesiją. Jis pasakė, kad jo draugai padarė klaidą ir davė terminą, sakydamas, kad atėjo jūsų asmens dokumentas, nors jis neatvyko. Tai neįmanoma, nes aš užklausiau ir tai buvo parašyta internete. Sakė po pusantro mėnesio atsiųsk man el.laišką, jei pamatysiu, atsakysiu. Jis pasakė, kad paklausk manęs rugsėjį, ar jis ateis. Tada iškart paskambinau žmonai. Nes išėjau iš namų prieš 1 mėn. Prieš išvykdami kartu atnaujinome savo sesiją. Iš karto po to išėjau iš namų. Tiesiog todėl, kad mes nesutariame. Žmona man parašė, kad atsiuntė jiems elektroninį laišką, o aš ją palikau ir išėjau. Vadinasi, pagal šį el. laišką man neišduoda mano gyvenamosios vietos kortelės? Jokios policijos. Po vienu stogu gyvenau 1 metus. Mano žmona, beje, už mane vyresnė 6 metų. Bet aš nusipelniau likti Vokietijoje. Kodėl jie tai daro dabar? Ar galite man rekomenduoti gerą teisininką iš Frankfurto, kuris atliktų šį darbą?

    Ohne idealien
    Dalyvis

    Be to, turiu fiktionbescheinigung iki 11 mėnesio. Tačiau iki tol kortelės negavau. Negalėjau jų pasiekti nauju fiktionbescheinigung. Ką turėčiau daryti? Aš turiu dirbti. Kai baigsis Fiktionbescheinigung laikotarpis, aš automatiškai tapsiu bedarbiu.

    beširdis
    Dalyvis

    Sveiki,nieko nebus,tegu duos 11 menesiu,galu gale duos jums.Pagal jusu pasakymu,nuo kreipimosi i sesijos iki išvykimo iš namų yra 15 dienų. jokių problemų, paskutinis variantas yra advokatas. Jei jau turi B1, po 7 metų tapsi Vokietijos piliečiu, tai taip paprasta, nesijaudink.

    Ohne idealien
    Dalyvis

    Na, beširdė, su žmona prašiau gyventi, o kaip sakei, po 15 dienų išėjau iš namų. Mano žmona iškart parašė laišką, kad išėjau iš namų ir parašiau daug melo ir neteisingų dalykų. Taigi ar jie gali man pasakyti? Sakys, kad tu išėjai iš mano namų, o dabar esi nepriklausomas, todėl vėl turi duoti antragą savarankiškai? Tai taip pat ilgas procesas ir, jei iki 11 mėnesio negausiu gyvenimo kortelės arba negrąžinsiu į darbą, būsiu bedarbis. Jei tapsiu bedarbiu, jiems nebus kliūčių neišvaryti manęs iš Vokietijos.

    Praėjo beveik 6 mėnesiai nuo kreipimosi, bet mano kortelė dar neatėjo.Kai vyksta deportacijos procesas, užsieniečių tarnyba sutvarko per 1 valandą, bet vis ilgiau užtrunka, kol man išduoda leidimą gyventi. Iš Afganistano atvažiavusiam meškiui su juoda guma ant kojų per mėnesį davė 1 metų kortelę, kuris yra neraštingas, bet mums kelia tokius sunkumus.

    beširdis
    Dalyvis

    Kai kreipėtės į seansą, buvote su žmona ir tą dieną ten pasirašėte, net jei jūsų kortelė nebuvo gauta. Nuo pirmos dienos jums priklauso neribotą laiką, nemanau, kad pagal įstatymus problemų kils. Dar kartą rašyti tuos pačius dalykus. Aš privalau tai padaryti, bet jūs jau galite gauti vizą nepriklausomai nuo jūsų kilmės, galite kreiptis dėl pilietybės ir kai jums bus 7 metai, panika baigėsi. Tu tai darai, kodėl tave siunčia į Turkiją? Jūs jau įveikėte tą etapą.

    Ohne idealien
    Dalyvis

    Kai aš, beširdis, išėjau iš namų, žmona parašė ir elektroninį laišką, ir laišką mano valstybės tarnautojui. Jis parašė, kad aš jį palikau ir ištekėjau į Vokietiją ir pan. Jis parašė daug melagingų dalykų. Bijau, kad ausländeramt į šį melą žiūrės rimtai. Manau, kad dėl to tas pareigūnas nedavė man mano gyvenamosios vietos kortelės. Jie mus tiria. Tačiau tai neturi nieko bendra, mes susituokėme meiliai. Moteris pasakė: „Kadangi jie negali pasakyti, kad žmona man atsiuntė laišką dėl konfidencialumo, tiesiog rugsėjį atsiųsite elektroninį laišką ir paklausite, ar ji atvyko“. Kodel as tik jo klausiu?Ar ten niekas kitas nedirba? Dabar pagalvokite apie besisukančius stalus.

    beširdis
    Dalyvis

    Kartais aš tavęs nesuprantu, tu panikai, bet tiek daug padaryti neįmanoma, netikėti tuo, ką girdi į kairę ir į dešinę ir pan., arba tuo, ką sako tavo sutuoktinis, broli, tu metų metus gyveni tame pačiame name , ar tokia santuoka gali buti netikra, del dievo :) Tu veltui save eikvoji.
    Jie tau duos tai neribotam laikui, nesvarbu, kai tau bus 7 metai, tapk Vokietijos piliečiu, gali atsipalaiduoti, mes visada turime sakyti tuos pačius dalykus, rūpinkitės savo darbu, nesijaudinkite dėl jų, aš nenoriu. Nerašyk šitaip, jei nebuvau tikras.

    Ohne idealien
    Dalyvis

    Beširdis nesupratau. Tai ne tik nuogirdos, mano žmona iš tikrųjų parašė laišką, kad aš ją palikau ir kad vedžiau ją dėl Vokietijos ir pan. Dabar mano rūpestis nebėra begalinis. Galiu saugiai gauti savo 3 metų leidimo gyventi kortelę, kuri man buvo išduota pakartotinai ir dėl kurios jau buvau prašęs.

    beširdis
    Dalyvis

    Nuo šiol kad ir kas ir kur tavo žmona parašytų laišką nepatikės.Net jei niekas netikės,teises vis tiek gausi teisme.Ar 6-7 metų santuoka gali būti melas? Jei taip būtų, po dvejų metų išsiskirtumėte ir pan.

    Laiškas atėjo po 7 mėnesių, užsieniečių biuras davė terminą susitikti kitą savaitę, dviem afganistaniečiams, kurie kartu su manimi kreipėsi, leidimą gyventi davė po 2 mėnesio, aš vis dar bandau.

Rodoma 10 atsakymų – nuo ​​1 iki 10 (iš viso 10)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.