teksto žyma man reikia daug mokytojo sakė teisingai. Ačiū iš anksto

> Forumai > Vokietijos forumo žaidimai ir vokiečių praktika > teksto žyma man reikia daug mokytojo sakė teisingai. Ačiū iš anksto

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    mamirecep
    Dalyvis

    Man tavęs labai reikia. Aš paaiškinsiu savo 1 dieną ir būsiu labai laimingas, jei atliksite vertimą į vokiečių kalbą. Aš paaiškinu. Aš pabusiu 7.30 ryto. Pusryčiauju pabudęs. Vėliau galiu eiti į mokyklą. Mokyklos pradžia 8.20:8. Po 7 pamokų palieku mokyklą. Tada vakarieniauju 8 val. Pavalgius mokausi nuo 10 iki 10 pamokų. Žiūriu į kompiuterį nuo 11 iki XNUMX, tada miegu Prašau, padėkite man šiandien

    https://www.dogrupara.com/

    nejir
    Dalyvis

    Man tavęs labai reikia. Aš paaiškinsiu savo 1 dieną ir būsiu labai laimingas, jei atliksite vertimą į vokiečių kalbą. Aš paaiškinu. Aš pabusiu 7.30 ryto. Pusryčiauju pabudęs. Vėliau galiu eiti į mokyklą. Mokyklos pradžia 8.20:8. Po 7 pamokų palieku mokyklą. Tada vakarieniauju 8 val. Pavalgius mokausi nuo 10 iki 10 pamokų. Žiūriu į kompiuterį nuo 11 iki XNUMX, tada miegu Prašau, padėkite man šiandien

    Reikia pagalbos pertvarkant programą, tiesa?

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.