Civilinė inžinerija

> Forumai > Verslas ir darbas Vokietijoje > Civilinė inžinerija

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    miegotojas
    Dalyvis

    Sveiki, vykstu į Vokietiją su šeimos pagausėjimu. Esu statybos inžinierius, turintis 4 metų patirtį. Nekalbu vokiškai, kaip turėčiau susirasti darbą, kai tik išvažiuoju? Kiek mėnesių ar metų prireiks, kad viskas susidėliotų į savo vietas?

    Sveiki, vykstu į Vokietiją su šeimos pagausėjimu. Esu statybos inžinierius, turintis 4 metų patirtį. Nekalbu vokiškai, kaip turėčiau susirasti darbą, kai tik išvažiuoju? Kiek mėnesių ar metų prireiks, kad viskas susidėliotų į savo vietas?

    Sveiki,

    Visų pirma, kai atvykstate čia su A1 lygio vokiečių kalba per šeimos susijungimą, privalomas integracijos ir kalbos kursas, kurį turite išklausyti, trunka 6 mėnesius. Bet, žinoma, tas kursas neatsidaro taip greitai, kaip atvykstate. Kai kurie žmonės laukė 5 ar 2 mėnesius, kol bus atidarytas kursas. Dievas žino, kiek laiko reikia laukti dėl koronaviruso. Sakau tai ne norėdamas jus atkalbinėti, nesupraskite klaidingai. Jei nemokate anglų kalbos, inžinieriumi dirbti nemokant bent B2 vokiečių kalbos lygio negalima. Kaip man žinoti? Integracijos kursuose buvo brolis, kuris daug metų dirbo TR inžinieriumi. Į Vokietiją su mėlyna kortele ji atvyko ir dėl vyro darbo (jo žmona taip pat buvo inžinierė).

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Sveiki, vykstu į Vokietiją su šeimos pagausėjimu. Esu statybos inžinierius, turintis 4 metų patirtį. Nekalbu vokiškai, kaip turėčiau susirasti darbą, kai tik išvažiuoju? Kiek mėnesių ar metų prireiks, kad viskas susidėliotų į savo vietas?

    Viena geidžiamiausių profesijų Vokietijoje yra statybos. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite užtikrinti lygiavertiškumą.
    bu siteyi kullanarak durumunu netlestirebilirsin:  https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/tr/index.php

    Žinoma, vien lygiavertiškumo nepakaks. Kaip sakė jos draugas Leowoman, pirmiausia reikia išmokti kalbą. Jei negalite gauti lygiavertiškumo, tai reiškia, kad jūsų diplomas nepriimamas Vokietijos valdžios institucijų. Tai tikrai atsispindės jo atlyginime. Nes vokiečiams svarbiausia rašyti. Jie niekada nieko nedaro žodžiu. Net jei tai yra mažiausias dalykas, originalus popierinis dokumentas yra labai svarbus. Dėl inžinerijos čia gali stoti į universitetą ir gauti lygiavertiškumą.Manau, kad reikia mokytis 1 metus, o tada gali laikyti egzaminus ir gauti katedros atitikmenį, kuris neturi lygiavertiškumo. Tačiau jūs galite pretenduoti į darbą su turimais dokumentais ir negaudami lygiavertiškumo ar nestokėdami į universitetą, bet kadangi pavadinimas yra inžinerinis, kalbos tikrai reikės.

    Pripratimui prie aplinkos, socializacijai, kalbų mokymuisi, socialinio gyvenimo orientacijai prireiks bent 1 metų. Žinoma, tai visiškai priklauso nuo jūsų. Šis laikotarpis gali būti trumpesnis arba ilgesnis. Linkiu sėkmės ir sėkmės šiuo metu.

Rodoma 2 atsakymų – nuo ​​1 iki 2 (iš viso 2)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.