Kuris iš neįtikėtinų kampanijų norėtumėte?

< Forumai < almancax susijusių produktų ir paslaugų Naujienos ir pranešimai < Kuris iš neįtikėtinų kampanijų norėtumėte?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    MuhaяяeM
    Dalyvis

    KOKS TURI BŪTI MŪSŲ PIRMASIS PRODUKTAS VOKIEČIŲ ŠVIETIMUI?

    Gerbiami skaitytojai, jei prisimenate, per pastaruosius metus tūkstančiams savo narių išsiuntėme nemokamus vokiškus mokomuosius kompaktinius diskus (buvo padengtas tik siuntimo mokestis).
    Nemokamą vokiškų mokomųjų kompaktinių diskų kampaniją baigėme po to, kai mūsų nariams nepatiko šių mokomųjų kompaktinių diskų, kuriuos gamino leidykla, kuri yra mūsų rėmėjas Stambule, vaizdo kokybė.
    Tuo tarpu pradėjome dirbti su naujomis kampanijomis ir baigiame savo darbo etapus.
    Prieš pradėdami kampanijas, dalyvaudami šioje apklausoje, kurią paskelbėme siekdami atsižvelgti į lankytojų nuomones ir pageidavimus, bei parašydami pranešimą apie jūsų pageidavimus ir poreikius bei pasirinkimus, padidinsime mūsų produktų įvairovę ir efektyvumą.
    Visos prekės, kurias jums pasiūlysime akcijos pavadinimu, yra NEMOKAMAI, o jūsų bus paprašyta padengti tik siuntimo išlaidas.
    Mūsų gaminiai yra visiškai paruošti Almancax komandos naudojant naujausias technologijas. Pavyzdžiui, visi kurso vaizdo įrašai yra paruošti naudojant HD (High-Definition – aukštos kokybės) formatą. Mūsų žodyno kortelės yra kišeninio dydžio, lengvai susidėvi, yra storos ir kokybiškos.
    Mūsų gaminių gamybos ir atgaminimo išlaidas dengia almancax ir jos rėmėjai, o kadangi jie siunčiami tūkstančiams žmonių, deja, mūsų svetainė negali padengti transportavimo (krovinio) išlaidų, todėl savo produkciją siunčiame į el. visi norintys, neimdami jokio mokesčio, su sąlyga, kad padengs tik siuntimo išlaidas.
    Netrukus prasidės mūsų kampanijos. Pirmoji akcija, kurią surengsime, bus nustatyta pagal šios apklausos rezultatus.
    Dėkojame už jūsų dėmesį.

    Įmonėms : Norėdami paremti ir remti mūsų kampanijas ar reklamuotis, prisijunkite prie forumo ir atsiųskite privačią žinutę.

    ertunga
    Dalyvis

    Labai įdomu. Esu tikrai nustebintas tokiu renginiu tokiame mažame ir sėkmingame forume ir nuoširdžiai sveikinu Jus už verslumą.

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Ar jis mažas?  :)
    Türkiyenin İlk ve Tek (ufak tefek kolpalarımızı saymıyoruz bile) aynı zamanda en büyük Almanca – Almanya forumu almancax.
    Taip, jūs iš tikrųjų teisus, šis nedidelis forumas šimtams savo narių suteikė nemokamą vokišką mokymo rinkinį, kurį sudaro 14 kompaktinių diskų.
    Jis taip pat tūkstančiams lankytojų (apie 20.000 14 žmonių) nemokamai pateikė išsamią vokiečių mokymo rinkinio, kurį sudaro XNUMX kompaktinių diskų, santrauką, perkeldamas ją į vieną kompaktinį diską.
    Tai pirmas įvykis Turkijoje ir tikrai neįtikėtinas ir sunkiai pasiekiamas įvykis. Tai nėra organizacija, kurią galima tvarkyti ypač internete.
    Bet galvojome, projektavome, planavome ir supratome, mums pavyko.
    Tuo nesustojome, galvojome apie naujas kampanijas ir pristatėme naujus produktus.
    O mes tvirtiname, kad visiems norintiems siųsime tiek, kiek jie norės, be jokių apribojimų ir net jei prašymas bus 20.000 100.000 vnt., o ne XNUMX XNUMX, visus patenkinsime.
    Kadangi šiuos naujus gaminius gamina tik Almanax, esame itin atkaklūs dėl kokybės ir neturėsime nė vieno nepatenkinto lankytojo.
    Labai greitai pradėsime platinti, sekite mūsų forumą ir pranešimus, nepraleiskite germanx galimybių.  ;)

    ertunga
    Dalyvis

    Pone, sakiau, kad forumas mažas, nes jis apskritai nėra labai aktyvus.Dėl narių skaičiaus neturiu informacijos.Nenoriu to niekinamai, norėjau atkreipti dėmesį, kad tai ypač pamalonina.

    ysfslmz
    Dalyvis

    Ar jis mažas?  :)
    Türkiyenin İlk ve Tek (ufak tefek kolpalarımızı saymıyoruz bile) aynı zamanda en büyük Almanca – Almanya forumu almancax.
    Taip, jūs iš tikrųjų teisus, šis nedidelis forumas šimtams savo narių suteikė nemokamą vokišką mokymo rinkinį, kurį sudaro 14 kompaktinių diskų.
    Jis taip pat tūkstančiams lankytojų (apie 20.000 14 žmonių) nemokamai pateikė išsamią vokiečių mokymo rinkinio, kurį sudaro XNUMX kompaktinių diskų, santrauką, perkeldamas ją į vieną kompaktinį diską.
    Tai pirmas įvykis Turkijoje ir tikrai neįtikėtinas ir sunkiai pasiekiamas įvykis. Tai nėra organizacija, kurią galima tvarkyti ypač internete.
    Bet galvojome, projektavome, planavome ir supratome, mums pavyko.
    Tuo nesustojome, galvojome apie naujas kampanijas ir pristatėme naujus produktus.
    O mes tvirtiname, kad visiems norintiems siųsime tiek, kiek jie norės, be jokių apribojimų ir net jei prašymas bus 20.000 100.000 vnt., o ne XNUMX XNUMX, visus patenkinsime.
    Kadangi šiuos naujus gaminius gamina tik Almanax, esame itin atkaklūs dėl kokybės ir neturėsime nė vieno nepatenkinto lankytojo.
    Labai greitai pradėsime platinti, sekite mūsų forumą ir pranešimus, nepraleiskite germanx galimybių.  ;)

    handemas
    Dalyvis

    Gal pagelbės kompaktiniai diskai ir dokumentai.IŠLAIKAU A1 EGZAMINĄ, bet mes dar tik kelionės pradžioje ir noriu tobulėti..ačiū.

    PASIŽENKIME
    Dalyvis

    butu idomu jei butu CD ir korteles.Tikiu butu labai naudinga.Aciu visai Almanax seimai uz toki darbeli,draugai,dziaugiuosi kad jus turiu.

    yildiray
    Dalyvis

    KOKS TURI BŪTI MŪSŲ PIRMASIS PRODUKTAS VOKIEČIŲ ŠVIETIMUI?

    Gerbiami skaitytojai, jei prisimenate, per pastaruosius metus tūkstančiams savo narių išsiuntėme nemokamus vokiškus mokomuosius kompaktinius diskus (buvo padengtas tik siuntimo mokestis).
    Nemokamą vokiškų mokomųjų kompaktinių diskų kampaniją baigėme po to, kai mūsų nariams nepatiko šių mokomųjų kompaktinių diskų, kuriuos gamino leidykla, kuri yra mūsų rėmėjas Stambule, vaizdo kokybė.
    Tuo tarpu pradėjome dirbti su naujomis kampanijomis ir baigiame savo darbo etapus.
    Prieš pradėdami kampanijas, dalyvaudami šioje apklausoje, kurią paskelbėme siekdami atsižvelgti į lankytojų nuomones ir pageidavimus, bei parašydami pranešimą apie jūsų pageidavimus ir poreikius bei pasirinkimus, padidinsime mūsų produktų įvairovę ir efektyvumą.
    Visos prekės, kurias jums pasiūlysime akcijos pavadinimu, yra NEMOKAMAI, o jūsų bus paprašyta padengti tik siuntimo išlaidas.
    Mūsų gaminiai yra visiškai paruošti Almancax komandos naudojant naujausias technologijas. Pavyzdžiui, visi kurso vaizdo įrašai yra paruošti naudojant HD (High-Definition – aukštos kokybės) formatą. Mūsų žodyno kortelės yra kišeninio dydžio, lengvai susidėvi, yra storos ir kokybiškos.
    Mūsų gaminių gamybos ir atgaminimo išlaidas dengia almancax ir jos rėmėjai, o kadangi jie siunčiami tūkstančiams žmonių, deja, mūsų svetainė negali padengti transportavimo (krovinio) išlaidų, todėl savo produkciją siunčiame į el. visi norintys, neimdami jokio mokesčio, su sąlyga, kad padengs tik siuntimo išlaidas.
    Netrukus prasidės mūsų kampanijos. Pirmoji akcija, kurią surengsime, bus nustatyta pagal šios apklausos rezultatus.
    Dėkojame už jūsų dėmesį.

    Įmonėms : Norėdami paremti ir remti mūsų kampanijas ar reklamuotis, prisijunkite prie forumo ir atsiųskite privačią žinutę.

    ofdags
    Dalyvis

    Man patiko visos jūsų paruoštos temos. Radau daugiau nei ieškojau. Labai ačiū. Nekantriai laukiu jūsų kampanijos pabaigos.

    Dėkojame už jūsų sunkų darbą. Nesvarbu, ar ji maža, ar didelė. Apibendrinant, tai naudinga svetainė ir nėra kitos svetainės, išskyrus šią svetainę, kuri galėtų jums padėti išspręsti šias problemas.

    ezgigizem
    Dalyvis

    Mokymų CD siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Taip, aš taip pat noriu mokymo kompaktinio disko. :(

    muzaffer14
    Dalyvis

    yestttt Aš taip pat noriu treniruočių kompaktinio disko ir šokių kortelių :)

    dielosch
    Dalyvis

    Aš esu adminas, mano brangusis :D tai puiku :D Atvirai pasakius, man nepatiko ir senoji. :P :D😀 ama ben şu broşürde ne
    yra, susimąsčiau :D

    trapus
    Dalyvis

    Ne güzel şeyler yapıyorsunuz ya…

    Manau, turetu buti mokomasis kompaktinis diskas.Būtų labai naudinga, jei būtų atlikta žodyno studija apie žodžius, jų straipsnius ir daugiskaitos formas. Taip pat gali būti įvairių dialogų. Tai taip pat naudinga tarimui. :)

    bsrbyks
    Dalyvis

    Aš taip pat noriu mokymo kompaktinio disko ir kortelių. Bitteeee. Esu naujas svetainės narys, bet tai tikrai naudinga. Ačiū.

    jihantum
    Dalyvis

    ich auh,,,Aš taip pat norėčiau nemokamo vokiško mokomojo kompaktinio disko.bitte

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 134)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.