Dirbti be savo vyro

> Forumai > Verslas ir darbas Vokietijoje > Dirbti be savo vyro

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    DERDEST35
    Dalyvis

    Öncelikle herkese merhabalar. Yazımı okumadan önce sizden ricam lütfen önyargılarınızdan kendinizi arındırmanız ve beni lütfen kırmamanız, üzmemeniz…

    Visų pirma, mano amžius yra labai jaunas, ir aš prisiglaudau Vokietijoje, nežinodamas, ką reiškia būti prieglobsčiu. Vis dėlto norėčiau atkreipti dėmesį, kad jokiu būdu nemenkinau mūsų šalies, nešmeižiau jos ir net nepasakiau sakinio socialine-ekonomine-politine prasme.

    Vėliau susituokiau prieš mėnesį. Mano prašymas iš visų paslaugių ir išmanančių draugų, kurie skaitė mano straipsnį, yra pasakyti man išeitį.
    Mano mergina yra vokietė ir ji daro ausbildung. Nenoriu čia gyventi, tarp mūsų namo ir namo, kuriame gyvena mano tėvas, yra dvi gatvės. Jis nedirba ir lošia. Jis bando mane išnaudoti ir daro psichologinį spaudimą. Kadangi jį pažinojo ir mano vyras, galvojome persikelti į kitą miestą kaip bendrą sprendimą. Tačiau jo ausbildung tam neleidžia. Mano klausimas yra toks: jei aš rasiu darbą kitos valstijos mieste, ar man reikia leidimo dirbti iš bet kur? Kur turėčiau nusipirkti, jei reikia, ir ar jie tai leidžia? Jei leidimo nereikia, ar ateityje tai bus sesijos problema? Mano žmona ateis ten, kai baigsis jos ausbildungu. Dėkojame, kad iš anksto skyrėte brangų laiką.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Turiu kreiptis į užsieniečių biurą, bet nemanau, kad tai bus problema. bet girdėjau, kad kai kuriems kilmingą statusą turintiems žmonėms prieš keičiant miestą reikia leidimo, aš jo netikrinau.

    DERDEST35
    Dalyvis

    Turiu kreiptis į užsieniečių biurą, bet nemanau, kad tai bus problema. bet girdėjau, kad kai kuriems kilmingą statusą turintiems žmonėms prieš keičiant miestą reikia leidimo, aš jo netikrinau.

    Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Umarım bir sorun çıkarmazlar …

    beširdis
    Dalyvis

    Sveikinimai, atsakysiu tiesiai, nes einu taip, kaip pasirinkote jūs. Ieškodamas nuotykių be perstojo, negali padaryti to, ką jis sako. Negaliu paaiškinti detalių, bet tai užtruks ilgai. Aš pasakiau. Ieškote nuotykių, tokių kaip

    DERDEST35
    Dalyvis

    Sveikinimai, atsakysiu tiesiai, nes einu taip, kaip pasirinkote jūs. Ieškodamas nuotykių be perstojo, negali padaryti to, ką jis sako. Negaliu paaiškinti detalių, bet tai užtruks ilgai. Aš pasakiau. Ieškote nuotykių, tokių kaip

    Sveiki, labai ačiū už jūsų vertingą komentarą. Mano tikslas nebuvo ieškoti nuotykių .. Viskas, ko noriu, yra ramūs namai ir laiminga santuoka. Dar kartą ačiū už jūsų komentarą.

Rodoma 4 atsakymų – nuo ​​1 iki 4 (iš viso 4)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.