Programėlės rekomendacija gauti vairuotojo pažymėjimą

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    akys
    Dalyvis

    Draugai, Fahrschule studijų kompaktinis diskas ir programėlė buvo 80 eurų. Darbuotoja pasakė: „Net aš nepirkau mūsų“. Ar galite rekomenduoti programą, kurią būtų galima atsisiųsti iš „Google Play“? Jis taip pat gali būti mokamas. Kol tai kažkas padoraus. Tebūnie turkiška. Aš ieškau ir nerandu. Dėkoju

    amedxnumx
    Dalyvis

    Turiu Fahrschulcard, galiu tik išlaikyti, šios programėlės dėka ją gavau per savaitę, nelankydamas pamokų.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Bet ne visi gali tai gauti, gali gauti tik sutartiniai licencijos turėtojai, jei nerandate sutartinio licencijos turėtojo, rašykite į pm.

    kncin yra
    Dalyvis

    Drauge, jei dar ieškai programėlės, tai turim, forume rašiau apie tai nusipirkau vairuotojo pažymėjimą, sumokėjau pinigus, tada atidaviau kitam draugui iš forumo, kad būtų nešvaistyti, manau, kad draugas atrašė, jei nori parašyk man privačiai, atsiųsiu informaciją, nešvaistyti pinigų skelbiama.

    muhendus
    Dalyvis

    Drauge, jei dar ieškai programėlės, tai turim, forume rašiau apie tai nusipirkau vairuotojo pažymėjimą, sumokėjau pinigus, tada atidaviau kitam draugui iš forumo, kad būtų nešvaistyti, manau, kad draugas atrašė, jei nori parašyk man privačiai, atsiųsiu informaciją, nešvaistyti pinigų skelbiama.

    Sveiki, pone, jei vairuotojo pažymėjimo programėlė vis dar veikia, ar galite pasidalinti su manimi jos informacija?

    Labai ačiū, geros dienos. :)

    kankinys
    Dalyvis

    Ačiū, tegul Dievas padeda laukiantiems vizos... Broli Dvyniai, jie tik prašė dokumentų, tarp jų, kad jis yra Vokietijos pilietis, nei atlyginimo, nei būsto sutarties neprašė, žmona davė, ko prašė, ir viza atkeliavo po 13dienu jei nieko negerai gali isduoti per 10 dienu... Draugai atsiprasau ne toje vietoje istrinti negaliu atsiprasau taip pat :-

    mtee07
    Dalyvis

    Išlaikiau egzaminą su Adac programėle ir gavau licenciją.

    Sezaibal
    Dalyvis

    Sveiki, gal kas turi informacijos apie vokišką vairuotojo pažymėjimą, būčiau dėkingas, jei galėtumėte man padėti.

Rodoma 6 atsakymų – nuo ​​1 iki 6 (iš viso 6)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.