Išsiskyriau.

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Ohne idealien
    Dalyvis

    Labas, draugai. Anksčiau forumas buvo gana užimtas. Mano sutuoktinis yra Vokietijos pilietis, o aš – turkas. Išėjau iš namų po tuo pačiu stogu pragyvenęs 5 metus ir 9 mėnesius. 1 metus gyvenau kitur ir Turkijoje issiskyriau. Tada įvedžiau skyrybas Vokietijoje su patvirtintu skyrybų liudijimo vertimu į vokiečių kalbą. Taigi dabar aš oficialiai išsiskyręs. Kai palikau žmoną, žmona išsiuntė laišką į užsieniečių biurą, kad nenori, kad gyvenčiau Vokietijoje, kad nori, kad grįžčiau į Turkiją, kad vedžiau ją už Vokietiją ir daug rašiau. melo mano pareigūnui. Tuo metu kaip tik buvau prašęs išduoti leidimą gyventi šalyje, o jie į tą laišką rimtai nežiūrėjo ir davė man gyventi kortelę. Su 6 mėnesių Fiktionabescheinigung jie privertė mane palaukti iki paskutinės 6 mėnesių dienos ir paskyrė naują susitikimą. Šį kartą terminas vėl buvo antrageninis su 1 metų leidimu gyventi nepriklausomu nuo sutuoktinio. Gavau tą 1 metų sesiją ir 1 metų pabaigoje man vėl paskambino ir paskyrė 2 metų sesiją. Kitą mėnesį turiu gauti leidimą gyventi šalyje. Dabar mano tikrasis klausimas, ar galiu vėl be problemų įvažiuoti į Vokietiją savaitei išvykęs į Turkiją su šia man duota leidimo kortele? Užsieniečių biuras turėjo daug problemų su manimi, todėl į galvą ateina blogi dalykai. Mano naujoje gyvenimo šalyje kortelėje nėra jokių ribojančių elementų, tiesa? Pavyzdžiui, jei šis žmogus išvyks į Turkiją, jis niekada negrįš? Ar toks dalykas gali būti įmanomas?

    beširdis
    Dalyvis

    Sveiki, jūs išsiskyrėte, mes vis dar negalime atsikratyti jūsų stulbinančių klausimų. :) Net nejaučiu reikalo atsakyti į tavo klausimą.Tikiuosi supratai atsakymą.Saugios kelionės iš anksto. :)

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.