Gyvenant atskirai prašau padėk..

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.

    Sveiki. Į Vokietiją atvykau 2021 m. liepos mėn. su šeimos susijungimo viza. Gyventojo pažymėjimą gavau rugsėjo mėnesį. Jie leido gyventi 3 metus. Turiu rimtų nesutarimų su žmona ir ji išsikraustė į atskirą namą. Aš taip pat šiandien nuėjau į atskirą namą. Nuo tada, kai prisijungiau, praėjo 10–11 mėnesių. Aš dar nelankiau kalbų mokyklos, bet turiu vollzeit ir neterminuotą darbo sutartį 10 mėn. Praneškite man, kaip mums nepatogu apsistoti atskirose vietose. Ačiū

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Sveiki. Į Vokietiją atvykau 2021 m. liepos mėn. su šeimos susijungimo viza. Gyventojo pažymėjimą gavau rugsėjo mėnesį. Jie leido gyventi 3 metus. Turiu rimtų nesutarimų su žmona ir ji išsikraustė į atskirą namą. Aš taip pat šiandien nuėjau į atskirą namą. Nuo tada, kai prisijungiau, praėjo 10–11 mėnesių. Aš dar nelankiau kalbų mokyklos, bet turiu vollzeit ir neterminuotą darbo sutartį 10 mėn. Praneškite man, kaip mums nepatogu apsistoti atskirose vietose. Ačiū

    Paprastai tu turi likti vedęs 2 metus. Bet manau, kad jei turi neterminuotą darbą, viskas pasikeičia. Tikiuosi, kad atsakys draugas, kuris žino. Tačiau yra galimybė juos išsiųsti su tuo, ką pasakė įkvėpimas. Taigi, jei jis tavimi skundžiasi tik tam, kad tave suerzintų, bijau, kad būsi išsiųstas atgal. Bet susitark su žmona ir patylėk 2 metus.


    Jis tiesiog sako, laikykis toliau nuo manęs. Tačiau aš padariau tai, ką jis pasakė, ir tai labai pasikeitė. Nemanau, kad jis skųsis. Bet aš pradėjau patirti streso opų, nes mano seansas bus prarastas.

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Pasakyk man, radau teisės straipsnį.

    Leidimas gyventi nepriklausomas nuo sutuoktinio (Eigenständiges Aufenthaltserlaubnis)
    • Leidimas gyventi dėl santuokos baigiasi, kai baigiasi santuoka. (Skyrybos ar skyrybų atveju)
    • Savarankiškai gyventi galima po ne mažiau kaip 3 teisėtos santuokos metų. Šis laikotarpis skaičiuojamas nuo leidimo gyventi išdavimo dienos.

    Leidimas gyventi nepriklausomai nuo sutuoktinio išduodamas šiais ypatingais atvejais (pereinamasis laikotarpis):
    • Išdirbus pas tą patį darbdavį 1 metus ir darbo sutartis gali būti pratęsta (apdraustas darbas, kurio vertė ne mažesnė kaip 451 €).
    • Avarinės situacijos (smurtas šeimoje ir pan., jei tai yra dokumentuota),
    • turėti vaiką, kuris yra Vokietijos pilietis,
    • Sutuoktinio mirtis.

    Jūsų atveju turite 10 mėnesių darbo laikotarpį. Beveik daugiau dulkink dantis. Jūs turėsite teisę gyventi savarankiškai po 1 metų.

    Mes visi susiduriame su tomis pačiomis problemomis, jie tiesiogine to žodžio prasme nužmogėję, gyvenantys Vokietijoje

    Pasakyk man, radau teisės straipsnį.

    Leidimas gyventi nepriklausomas nuo sutuoktinio (Eigenständiges Aufenthaltserlaubnis)
    • Leidimas gyventi dėl santuokos baigiasi, kai baigiasi santuoka. (Skyrybos ar skyrybų atveju)
    • Savarankiškai gyventi galima po ne mažiau kaip 3 teisėtos santuokos metų. Šis laikotarpis skaičiuojamas nuo leidimo gyventi išdavimo dienos.

    Leidimas gyventi nepriklausomai nuo sutuoktinio išduodamas šiais ypatingais atvejais (pereinamasis laikotarpis):
    • Išdirbus pas tą patį darbdavį 1 metus ir darbo sutartis gali būti pratęsta (apdraustas darbas, kurio vertė ne mažesnė kaip 451 €).
    • Avarinės situacijos (smurtas šeimoje ir pan., jei tai yra dokumentuota),
    • turėti vaiką, kuris yra Vokietijos pilietis,
    • Sutuoktinio mirtis.

    Jūsų atveju turite 10 mėnesių darbo laikotarpį. Beveik daugiau dulkink dantis. Jūs turėsite teisę gyventi savarankiškai po 1 metų.

    Ką turi galvoje, nesvarbu, ar aš esu kitu adresu, ar galiu gauti savarankišką teisę gyventi, jei dirbsiu dar 2 mėnesius?

    Sveiki. Į Vokietiją atvykau 2021 m. liepos mėn. su šeimos susijungimo viza. Gyventojo pažymėjimą gavau rugsėjo mėnesį. Jie leido gyventi 3 metus. Turiu rimtų nesutarimų su žmona ir ji išsikraustė į atskirą namą. Aš taip pat šiandien nuėjau į atskirą namą. Nuo tada, kai prisijungiau, praėjo 10–11 mėnesių. Aš dar nelankiau kalbų mokyklos, bet turiu vollzeit ir neterminuotą darbo sutartį 10 mėn. Praneškite man, kaip mums nepatogu apsistoti atskirose vietose. Ačiū

    Norėdami gauti savarankišką gyvenamąją vietą be sutuoktinio, turite būti kartu gyvenę tame pačiame name 2 metus, jei jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis, ir 3 metus, jei jūsų sutuoktinis yra Turkijos pilietis. Jei persikelsite į atskirus namus nepasibaigus šiam laikotarpiui, deja, prarasite teisę čia gyventi. Turėdami neterminuotą darbą galite gauti savarankišką gyvenamąją vietą po to, kai 2 metus gyvenate tame pačiame name, jei jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis ir 3 metus, jei jūsų sutuoktinis yra Turkijos pilietis.

    beširdis
    Dalyvis

    Sveiki, atrodo, kad viskas prieš jus, jūsų vienintelė išeitis yra vyriausybės pagalba. Netęskite savo darbo jo nepasiėmę. Jau skyrybos is viso uztrunka 2 metus, 1 metus skyrium, o tada jei iki termino prireiks 1 metu, tai dar 2 metus busi cia. Užtenka nelikti be darbo.

Rodoma 7 atsakymų – nuo ​​1 iki 7 (iš viso 7)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.