Informacija apie advokatą

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    milenxnumx
    Dalyvis

    Sveiki,pernai mane partrenkė mašina ir gulėjau ligoninėje 3 dienas.Avarijos metu greitoji policija.Viskas buvo oficialiai sutvarkyta ir atidaviau advokatei ir gavau švaistiklį 1 sav. , bet mano namų gydytoja man turėjo atsiųsti popierių į kitos šalies draudimą, išskyrus švaistiklio popierių 1 savaitei.Manau, kad už tai, bet mano gydytoja man pasakė, kad pamiršau jus užregistruoti, turite ateiti dar kartą bet as dabar ne vokietijoje turi atvažiuoti.Ar galiu tuo pasiskųsti šeimos gydytojui?Taip pat turiu 1 savaitės švaistiklio lapelį, kurį jis man davė (labas advokatei). O per kiek laiko ieškinys Vokietijoje tampa senaties terminu?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Bylinėjimosi procesas užtrunka nuo 1 iki 2 metų, šiaip ieškinys negalimas, pirma advokatas bando gauti pinigų popieriniu laišku, reikia nueiti pasikonsultuoti su advokatu, jis suteiks reikiamą informaciją, papasakos apie tavo situaciją , jūs turite būti Vokietijoje.

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.