Kaip mokyti Vokietijoje

> Forumai > Verslas ir darbas Vokietijoje > Kaip mokyti Vokietijoje

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    ozzzyj
    Dalyvis

    Sveiki, kaip šiuo metu laukiantis šeimos susijungimo vizos, norėjau pasiteirauti, ar yra kas nors iš jūsų, turinčių informacijos, kad dirbu anglų kalbos mokytoja valstijoje 7.5 metų, tačiau atsistatydinimo pareiškimą pateiksiu atėjus į Vokietiją, nors šiek tiek tyrinėjau, neradau visos informacijos, tiesą pasakius, buvau šiek tiek sutrikęs...
    Ką reikia padaryti norint mokyti anglų kalbos privačioje mokykloje ar įstaigoje Vokietijoje? Ar tai įmanoma tik turint diplomo lygiavertiškumą? O gal yra šios srities diplomo atitikmuo mano sričiai? Būčiau labai dėkingas, jei kas nors išmanantis padėtų 🙏🏻 Labai ačiū, aplodismentai jums visiems :)

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Kiek suprantu, karininkas ir karininkas atvyks į Vokietiją, norėdamas šiek tiek daugiau apie tai pagalvoti, manau,

    ozzzyj
    Dalyvis

    Kiek suprantu, karininkas ir karininkas atvyks į Vokietiją, norėdamas šiek tiek daugiau apie tai pagalvoti, manau,

    Aš turiu atsistatydinti, nes tai yra šeimos susijungimas

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Aš turiu atsistatydinti, nes tai yra šeimos susijungimas

    Čia jie mokosi šiek tiek kitokios tvarkos. Dėl to aš rekomenduoju prieš atvykstant čia gauti informacijos apie anerkennung.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

    Tai yra svetainė. Galite kalbėti angliškai. Kuo greičiau gaukite telefono telefono informaciją ir sinchronizuokite diplomą. Tada galite dirbti kur tik norite.

Rodoma 3 atsakymų – nuo ​​1 iki 3 (iš viso 3)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.