Vokietijos kursai apie ILM ir Goethe institutą

> Forumai > Bendrosios vokiečių kalbos ir vokiečių A1 Family Reunion > Vokietijos kursai apie ILM ir Goethe institutą

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Guru
    Dalyvis

    Sveiki, draugai,

    Ieškojau forume, bet vienintelis dalykas, kurį radau apie kursus Stambule, buvo netalmanca.com.

    Mes ieškome vokiečių a1 kurso Stambule mano žmonai. Kai paskambinau į Gėtės institutą, jie pasakė, kad jie yra Stambulo kalbos centro egzaminų centras. Tačiau daugelis interneto kursų centrų teigia, kad jie yra įtraukti į egzaminą. Šiame versle akivaizdžiai yra sukčių.

    Turime atsijoti, nes savaitgalio kursų nėra
    Ar yra kas nors patenkintas Stambulo kalbos centru?

    dėkoju

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Dabar yra daug teisingų įstaigų, kurios skaito paskaitas, tačiau egzaminą laikanti įstaiga yra 4 „goethe“, „telch“, „osd“ ir „tesdaf“. Institucija, laikanti egzaminus, tai yra, rengianti egzaminų darbus, yra viena iš šių 4 kursų, nes tik Vokietija priima diplomus, paimtus iš šių 4 vardų, kaip galiojančius, jei turite laiko atlikti savo darbą, arba savarankiškai mokytis, arba vykti į tas vietas, kuriose dėstomos pamokos a1 egzaminui, tačiau tik a1 nebus vokiečių kalba.

    Guru
    Dalyvis

    mano žmona baigė antrąją savaitę kalbos centre Stambule ir dabar yra labai patenkinta. Taigi, jei yra norinčių eiti, galiu rekomenduoti „Bakırköy“.

    netalman iki
    Dalyvis

    HANIM ASIYE NUOSTABU, BET JŪS IEŠKOTE KURSŲ IR GAUTI INFORMACIJOS!

    Guru
    Dalyvis

    panele asiye, kurie nesupranta? komedija arba tu rimtai komedija

    netalman iki
    Dalyvis

    :) :) :)

    Guru
    Dalyvis

    Ar manote, kad dabar ką nors išmokote? Aš neturiu darbo, įstojau į kursus, bet turiu reikalų su jumis.
    işte bu kadarsınız. gelmiş saçma sapan laflar ediyorsunuz. allahtan ismim asiye değil çünkü adımı burda kullansanız daha kotu seyler yazabilirdim!

Rodoma 6 atsakymų – nuo ​​1 iki 6 (iš viso 6)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.