Prisiminti vokiškus žodžius

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    rtstxnumx
    Dalyvis

    Kiekvienas žmogus turi skirtingą būdą įsiminti žodžius, vaikinai, ir aš sakiau, leiskite man pasakyti savo, galbūt draugas atliks šį darbą. Aš to nedarau dėl vardų, nesunku įsiminti vardus, kai stebiesi ir nuolat žiūri į dalykus, su kuriais susiduriama dieną, žodynas be straipsnių jau susiformuoja.

    Aš pradėjau pagal draugo rekomendaciją, jis pasakė, kad žodžiai parduodami, ir aš pasakiau, kad iš pradžių turėčiau parašyti tai, kas naudinga mano vardui. Pirmiausia rašau veiksmažodį, tam paruošiau mažus darbelius. Ant nugaros rašau konjugaciją vienaskaitos trečiuoju asmeniu ir veiksmažodį trečiąja forma. Antros versijos naudoti nepavyko, pakanka pasakyti, kad kol kas tai padariau Vokietijoje. Aš rašau prasmę po jais ir nelengva pamiršti, jei parašęs sakinį apie šį žodį parašęs prasmę, kokia ji bebūtų. Kai jį ruošiau pirmą kartą, nerašiau sakinių ir jie lengvai ištrinami iš atminties. Norėčiau paminėti, kad pirmiausia pradėjau nuo netaisyklingų veiksmažodžių. Bėgant dienoms būsite labiau entuziastingi, kad aplinkoje ištarti žodžiai bus tie, kuriuos įsiminsite.

    1 metus lankiau privačias pamokas kol buvau Turkijoje.Telaimina Dievas mano mokytoją buvo labai gerai.Labai gerai kad kasmet 3 mėnesius praleido Vokietijoje ir aiškino kaip reikia prisitaikyti prie besikeičiančios kalbos. Bet kai atvykau į Vokietiją, vėl pradėjau nuo a1-a2. Nes čia mokytojai turi kitokį raiškos stilių nei Turkijoje. Man tai ir linksma, ir logiška. Tačiau po 4 metų negaliu išmokti nei vienos kalbos kaip gimtosios. Tai sakau kaip kandidatas į daktarą :) Mano draugas čia studijuoja 7 metus ir netgi veda konferencijas ir seminarus inžinieriumi. DAF praėjo beveik be klaidų, bet net ir jis vis sako, kad turiu trūkumų :)) sako, kad niekada nebus taip, kaip gimtąja kalba... ai, net jei mes irgi tokie būtume, net jei turėtume trūkumų.

  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.