vokiečių pokalbių svetainė

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    tutay
    Dalyvis

    Aš nuėjau, bet niekas su manimi nekalba :-
     
    ką jie turėtų man padaryti: Dama nežino, kad žmonės nežino, kaip keistai kalbėtis .. ;D ;D


    Jūs pateksite į savo lygį su savo eee spalvingumu ir jūs išmoksite įvesdami savo galvą ir kalbėdami laikui bėgant

    tutay
    Dalyvis

     
      Jie yra gražūs, tačiau jie kalba apie tai, todėl negaliu nustoti spėti, kad šie vokiečių mokymosi kursai truks keletą mėnesių :-
      Noriu pakalbėti ;D

    seytanxnumx
    Dalyvis

     
      Jie yra gražūs, tačiau jie kalba apie tai, todėl negaliu nustoti spėti, kad šie vokiečių mokymosi kursai truks keletą mėnesių :-
      Noriu pakalbėti ;D

    Taip, aš noriu kalbėti taip, kaip norėčiau kovoti
    Dabar noriu gauti visą skrandį
    böleeeeeeeeeeeee į
    ich bin seytan
    bööööööööö
    666
    felan  ;D
    tada ich bin ein Türke
    Aš negaliu daug pasakyti, jei mes žinome apie Valla bi :)

    ugur insallah olur kardesim kafani takma

    tutay
    Dalyvis

    seytan du bist sehr komisch. ;D ;D

    ich auch…
      Išmoksiu vokiečių kalbos, todėl 2 dienas plepėsiu taip, lyg veikčiau tautą.
    kaip tu bendrauti su žmonėmis ;D ;D

    tu esi lyg vėžlys, tu tikrai esi tikras


    Manau, kad ši kalba yra leistina su Dievo leidimu. Jei galėtume šiek tiek daugiau pridėti šią svetainę ir ką nors pridėti prie savęs, mes apie tai nekalbėtume kaip apie tai. Kokius pasiteisinimus mes turime jose?

    Nazira
    Dalyvis

    :)

    tutay
    Dalyvis

    ya ich möchte bisey sagen: D Visi, kurie šioje nuorodoje kalba vokiškai skirtingai ..
      Cogu isvicreden?  zaten yarim yamalak biliyorum.. ;D

      Aš nusprendžiau nebūti čia už mane ;D ;D

    turkanas, nežinau, kokie klausimai suklaidino tavo mintis. Manau, kad tai, ką mes čia parašėme, seka svetainės administratoriai. Jei yra klaida, žinantys jau ją taiso.
    ???

    tutay
    Dalyvis

    Ką jūs suklydote ..
    Žinote, Yazyaguru davė nuorodą šios temos pradžioje?
    Aš kalbu apie jį, jis nėra susijęs su svetaine!
                                            kein problema alles ok.  ;)

    entschuldigung Sie bitte! :-[

    tutay
    Dalyvis

    Das ist Egal! ;)

    Turkanas yra teisus, bet šveicariškai kalba iš atlaso vokiečių kalbos, todėl jie visi kalba vokiškai, jie tiesiog bando kalbėti vokiškai su jais, jie jums atsakys vokiškai, taip pat, jūs vieną dieną pataikėte dviem paukščiams su bloga grimzle. sugebėk rasti kelią į smaigalį ir iš tolo susipažinsi su ta kalba, mano brolis yra asmuo. dvi kalbos reiškia visiškai kitokį egzistavimą  ;D

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 46)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.