Vokietijos% 100 nuolatinis žodis įsiminimas, įsiminti šimtus vokiečių žodžių

> Forumai > Aktyvus mokymasis ir vokiečių kalbos įsiminimo metodai > Vokietijos% 100 nuolatinis žodis įsiminimas, įsiminti šimtus vokiečių žodžių

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.

    Sveiki, draugai
    Trumpai norėjau pasidalinti metodu, kurį pats galvojau ir pritaikiau bei pasiekiau 100% sėkmės.
    Jie sako, kad kalba yra pamiršta, tačiau kažkodėl žmonės neklausia, kodėl nepamiršta gimtoji kalba.:)
    Ne čia vienintelis dalykas yra kartojimas, žmonėms yra dviejų tipų atmintis: nepertraukiamas, bet nuolatinis, trumpalaikis ir ilgalaikis, ilgalaikis įsiminimas vėl pereina.
    Visų pirma, aš esu tas, kuris laikė A1 egzaminą ir planavau pradėti gyvenimą su šeimos susijungimu Vokietijoje, esu maisto inžinierius, prieš 15 dienų uždirbau 89 taškus, tačiau ankstesnis egzaminas buvo 54 dėl mano trūkumo žodyno.
    Šiaip ar taip, darbo esmė yra kasdien surasti 14 žodžių (pavyzdys iš atitinkamai A1 A2 B1 knygų) ir reguliariai juos rašyti vienoje mūsų sąsiuvinio pusėje ir užrašyti ant sąsiuvinio galo, kur tas žodis neturi reikšmės ir kiekvieną dieną kartoti tuos pačius žodžius, nežiūrint į reikšmę. Bus sukurtas žodžių žodynas.
    Dabar turiu daugiau nei 1000 žodynų ir net negalvoju apie žodžių, kuriuos kartoju, reikšmę, jis atgyja ir labai lengvai kartojasi ... Ir tai, žinoma, atsispindi kalbant mažiau nei puse gramatikos, net klausantis ir rašymas ..
    Patikėkite, per 2 metus su pusvalandžiu per dieną 10000 žodžių konteineris jums atvers daug durų kalbos tema ir kitose jūsų gyvenimo srityse. Nemąstykite, kaip kasdien pakartoti 10000 žodžių.
    Aš vis dar tęsiuosi. Tikiuosi, kad galėčiau pateikti idėją.
    nusiraminti

    slvia
    Dalyvis

    Kaip besimokantis vokiečių kalbos, manau, kad jūs labai gerai dalinatės, aš tai darysiu dabar 14 žodžių kiekvieną dieną, ačiū, kad pasidalijote (

    saleskas
    Dalyvis

    Verta pabandyti

    Rodolfo
    Dalyvis

    Mokytis kalbos gali būti nuolatinis atliekant tam tikrą techninį darbą, kaip sakėte. O, jei tik mes galėtume tai visiškai pritaikyti :) Dėkojame, kad dalinosi.

    alicorak
    Dalyvis

    yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) ačiū

    gülseren
    Dalyvis

    Ačiū pabandysiu :)

    reyyan į
    Dalyvis

    Ar turi nuorodą ar ką? Kodėl aš nematau? ???

    shamata
    Dalyvis

    Ar turi nuorodą ar ką? Kodėl aš nematau? ???

    Darbo esmė yra kasdien surasti 14 žodžių (pavyzdys iš atitinkamai A1 A2 B1 knygų) ir reguliariai juos užrašyti vienoje mūsų sąsiuvinio pusėje ir užrašyti ant užrašų knygelės galo, kur jo nėra. prasmę ir kiekvieną dieną kartoti tuos pačius žodžius, nežiūrint į prasmę.

    alicorak
    Dalyvis

    tickoff:) tickoff:) tickoff:) yuppi:) yuppi:) ploji:) ploji:) ploji:) ploji:) ploji:)

Rodoma 8 atsakymų – nuo ​​1 iki 8 (iš viso 8)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.