Perėjimas prie Vokietijos pilietybės

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    volkanxnumx
    Dalyvis

    Sveiki draugai
    Ar yra tokių, kurie įgijo Vokietijos pilietybę atvykę į Vokietiją iš Turkijos?
    Jei taip, ar galėtumėte pasidalinti, iš kurio miesto pateikėte paraišką ir kiek mėnesių/metų iš viso tai užtruko?
    Gero forumo visiems...

    https://www.almancax.com/almanca-aylar-ve-mevsimler.html

    Dvyniai
    Dalyvis

    Atvirai pasakius, man įdomu atsakyti į šį klausimą. Praėjo lygiai dveji su puse metų, kai atvykau į Vokietiją. Kadangi mano žmona yra Vokietijos pilietė, manau, kad sulaukęs 3 metų turiu teisę kreiptis. Išklausiau Orientierung kursą ir gavau sertifikatą su visais balais. Taip pat gavau naujausią vokišką B2 sertifikatą ir šiuo metu tęsiu C1. Tiesiog šiuo metu nedirbu. Nesu tikras, ar dėl šeiminių priežasčių reikia dirbti. Praėjusią savaitę skambinome į užsieniečių biurą ir jie pasakė, susitikime dabar ir galite pateikti prašymą likus mėnesiui iki 3 metų pabaigos. Ar ten bus pamatuojamos ir mūsų vokiečių kalbos žinios, ar pakanka sertifikatų? Man reikia draugų, kurie išmano šiuos dalykus ir yra ėję tokiu keliu, komentarų.

    beširdis
    Dalyvis

    Visų pirma, jei negaunate valstybės pagalbos, jūsų pajamos yra geros, ir net jei tik jūsų įkvėpimas veikia, tai nebus problema. Svarbu, ar sulauki pagalbos iš valstybės, ar ne. Tai tik šiek tiek įdomu, jūs turite B2 sertifikatą, šiuo metu studijuojate C1 ir bijote, kad jus išbandys vokiečių kalba? Tai aš suprantu iš to, ką pasakei. Užtenka net B1 ir tai egzaminas. Nieko blogo, atsipalaiduok.

    Dvyniai
    Dalyvis

    Ačiū už atsakymą @Beširdis. Tiesą sakant, rašo, kad užtenka B1, bet turiu pažįstamą, kuris čia gyvena jau ne pirmus metus. Jie jam sukėlė daug rūpesčių. Padėkite laikraštį priešais save ir paimkite jį, apibendrinkite ir tt ir užduokite klausimus. Žmogus, apie kurį kalbu, be jokių problemų kalba vokiškai. Galbūt jie sukėlė problemų, nes neturėjo pažymėjimo, nežinau. Manau, kad požiūriai gali skirtis priklausomai nuo valstybės ir pareigūno, su kuriuo susiduriate. Šiaip ar taip, šis asmuo be papildomų žodžių atsiėmė savo prašymą. Taip pat daug informacijos užterštumo internete. Štai kodėl aš norėjau pasinaudoti jūsų patyrusių žmonių žiniomis.

    beširdis
    Dalyvis

    Jūsų aprašytame incidente jūs pats nurodėte priežastį, sakote, kad jis neturi atestato, kodėl jis leistų mokytis, jei turėtų atestatą? Tikiuosi galėčiau paaiškinti…

    Sveiki,

    Jei jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis (ir jūs atitinkate kitas reikalingas ekonomines ir socialines sąlygas), pilietybę galite gauti iš viso per 3,5–4 metus. Tai gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno situacijos. Po to jūs galite gauti mėlynąją kortelę iš Turkijos arba konsulato iš karto po to, kai būsite pašalintas iš gyventojų.

    Galite kreiptis iš karto po Unbefristet gavimo 3 metų pabaigoje. (B1+ einbürgerunsprüfung jau turėjo būti pasirūpinta) Mano atveju jie buvo labai atsargūs, kad aš jau dirbu (jie nori darbo užmokesčio ar banko mokėjimo išrašo) ir reguliariai mokėjau rentenversicherung. Taip pat ten pareigūnas su tavimi šneka, nors ir nelabai, bet šiaip vartojusiam B1 nėra taip sunku.

    Prieš pradedant šį procesą, jie atsiunčia jums dokumentų sąrašą, kad patikrintų, ar jūs atitinkate reikalavimus, ar ne. Mano nuomone, jei turite klausimų, susisiekite su savo Auslanderamt tiesiogiai el. paštu, jie jums pasakys, ar turite teisę teikti paraišką, ar ne.

    Come easy.

    Paskutinį kartą tokį elektroninį laišką gavau prieš pasiruošimą. Palieku jį čia kaip prašomų dokumentų pavyzdį. Mano situacija buvo tokia, kad mano žmona turėjo unbefristet vertrag, o aš – kleinunternehmen.

    Beje, gyventojų registravimo pavyzdį jie surašė turkiškai.:)

    Ich bitte daher um Mitteilung, ob Sie in Besitz der nachfolgenden Unterlagen sind:

    – gultiger Reisepass

    – gultiger Aufenthaltstitel (eAT)

    – Gyventojų skaičius

    – Heiratsurkunde mit deutscher Übersetzung

    – Einbürgerungstest

      Hinweis: Sollten Sie den Test noch nicht abgelegt haben melden Sie sich bitte zum Einbürgerungstest an und teilen mir bitte den Testtermin mit

    – Sprachnachweis B1 (TELC, DSH arba Goethe-Zertifikat)

    Alternatyv zum Einbürgerungstest / Sprachnachweis können auch vorgelegt werden: 

    – Nachweis Integrationskurs (mit den 3 Zertifikaten: BAMF-Zertifikat Integrationskurs, TELC-Zertifikat für Zuwanderer und Bescheinigung Leben in Deutschland / 33 Fragen)

    – Mietvertrag oder Nachweis Eigentum

    – Kindergeldbescheid

    – Rentenversicherungsverlauf

    – unbefristeter Arbeitsvertrag

    – die letzten 3 Gehaltsabrechnungen

    Alternatyva: unbefristeter Arbeitsvertrag und Rentenversicherungsverlauf Ihrer Frau und die letzten 3 Gehaltsabrechnungen.

    Ich schaue mir dann die Unterlagen mal an und nėščia Ihnen eine Rückmeldung.

    Bitte teilen Sie mir auch mit, sofern Sie in der Vergangenheit wegen Straftaten verurteilt worden sind.

    ► Hinweis: Im Einbürgerungsverfahren werden ua Auskünfte beim Bundeszentralregister, Polizei und Verfassungsschutz eingeholt. Im Verfahren selbst haben Sie dann zu versichern, dass unrichtige oder unvollständige Angaben zur Ablehnung oder Rücknahme der Einbürgerung sowie zu einer Freiheits- oder Geldstrafe (§ 42 StAG) führen können.

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Na, dabar turiu visus dokumentus. Taigi, jei noriu, galiu tapti Vokietijos piliečiu. Bet aš daug galvoju apie tai, kas man bus pliusas ir minusas. Jei vieną dieną vėl norėsiu gyventi Turkijoje, ar turėsiu problemų vėl tapti Turkijos piliečiu? Ar mano darbas ten bus prarastas? Juk aš čia turiu neterminuotą gyvenamąją vietą ir turiu tokias pačias teises kaip ir Vokietijos piliečiai.
    Ką manote, draugai, ar turėčiau tapti Vokietijos piliečiu?

    beširdis
    Dalyvis

    Sveiki, net jei atsisakote Turkijos pilietybės, jums suteikiama mėlyna kortelė. Tai mėlyna. Su kortele tu ne tik turi teisę balsuoti ir būti išrinktas, tai yra negali balsuoti ar būti kandidatu rinkimuose Turkijoje... Be to, tavo teisė į paveldėjimą, teisė likti neribotą laiką, tavo teisė. teisę į darbą ir t.t., visos jūsų teisės išlieka tokios pat kaip ir Turkijos piliečio. Patariu gauti Vokietijos pilietybę, jei išvis turite teisę mąstyti grįžti po 10 ar 15 metų, aš noriu gauti pilietybę ir išvykti, jei gailėsiuosi rytoj ar poryt, bent jau turėsiu galimybę grįžti, kai būsi už Vokietijos ribų. galite likti neribotam laikui. Jūsų teisės miršta, jūs negalite grįžti

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Sveiki, net jei atsisakote Turkijos pilietybės, jums suteikiama mėlyna kortelė. Tai mėlyna. Su kortele tu ne tik turi teisę balsuoti ir būti išrinktas, tai yra negali balsuoti ar būti kandidatu rinkimuose Turkijoje... Be to, tavo teisė į paveldėjimą, teisė likti neribotą laiką, tavo teisė. teisę į darbą ir t.t., visos jūsų teisės išlieka tokios pat kaip ir Turkijos piliečio. Patariu gauti Vokietijos pilietybę, jei išvis turite teisę mąstyti grįžti po 10 ar 15 metų, aš noriu gauti pilietybę ir išvykti, jei gailėsiuosi rytoj ar poryt, bent jau turėsiu galimybę grįžti, kai būsi už Vokietijos ribų. galite likti neribotam laikui. Jūsų teisės miršta, jūs negalite grįžti

    Ačiū už atsakymą
    Manau, kad pereisiu į Vokietijos pilietybę, broli. Manau, kad tai yra geriausia, juk visada gera būti piliečiu, kad ir kur gyventum.

    volkanxnumx
    Dalyvis

    Sveiki, mieli forumo gyventojai,

    Po ilgo proceso gavau Vokietijos pilietybę. Leiskite man šiek tiek papasakoti apie procesą. Tikiuosi, kad mano pateikta informacija bus naudinga.

    2017 m. kovo mėn.: atvykimas į Vokietiją

    2019 m. rugsėjo mėn.: Prašymas gauti Vokietijos pilietybę
    – Buvo pateikti reikalingi dokumentai.

    (Mano padėtis prašymo pateikimo metu buvo tokia: buvau vedęs sutuoktinį vokietį, turėjau leidimą gyventi 3 metams, darbą visu etatu, B1 kalbos pažymėjimą ir pilietybės egzamino pažymėjimą.)

    2020 m. gegužės mėn.: pirmasis Landrasamt laiškas (tai yra, pirmus 8 mėnesius aš tiesiog laukiau savo eilės. Per šį laikotarpį nebuvo imtasi jokių veiksmų.)
    – Buvo pateikti prašomi dokumentai.

    2020 m. rugpjūčio mėn.: 2-asis Landrasamt laiškas
    - Buvo pateikti prašomi papildomi dokumentai

    2020 m. rugsėjo mėn.: 3-asis Landrasamt laiškas (gauta natūralizavimo garantija)
    -su šiuo dokumentu;

    2020 m. rugsėjo mėn.: prašymas konsulatui atsisakyti Turkijos pilietybės
    -Paraiška buvo pateikta, o operacijos užbaigimo procesas stebimas naudojant internetinę sekimo sistemą.

    2020 m. lapkritis: pilietybės atsisakymo pažymėjimo gavimas iš konsulato:
    – Gautas dokumentas išsiųstas į landrasamą.

    2020 m. gruodžio mėn.: Vokietijos pilietybės pažymėjimo gavimas:
    – buvo paskutinis landrasamto laiškas. Susirašiau susitikimą ir asmeniškai atsiėmiau Vokietijos pilietybės pažymėjimą.

    Tą pačią dieną iš savivaldybės buvo kreiptasi dėl pilietybės dokumento, paso ir asmens dokumento. Laukimo laikotarpis 4-6 savaitės.

    Dėl Koronos proceso visas procesas nuo pirmojo prašymo pateikimo iki tos dienos, kai gavau pilietybės dokumentą, vyko laiškų ir telefono skambučių forma. Manau, kad dėl to procesas užtrunka šiek tiek ilgiau nei įprastomis sąlygomis.

    Šis procesas man buvo sunkus, ilgas ir brangus. Tikiuosi, kad tavo darbas bus atliktas greičiau. Gali būti, kad ką pamiršau ar parašiau ne iki galo, kas nori gali parašyti privačiai, padėsiu kiek turėsiu žinių ir patirties.

    Linksmi forumo draugai...

    beširdis
    Dalyvis

    Visų pirma, sveikinu Volkaną, manau, kad padarėte logiškiausią sprendimą. Visada logiškiausia daryti saugiausią dalyką, pasirinkti pilietybę, o ne neterminuotą gyvenamąją vietą arba pasirinkti pilietybę turint neterminuotą gyvenamąją vietą. Manau, prasmingiau sakyti „nusipirksiu“, nežinai, kas bus rytoj. Tiek daug. Komentuoju, nes atvirai pasakius pamiršau ką parašiau, noriu rašyti informaciniais tikslais. Tikiuosi, kad anksčiau to nerašiau, o jei parašiau, atsiprašau. :) Prieš 4-5 mėnesius nusiunčiau elektroninį laišką į užsienio biurą ir paklausiau, ar tiesa, kad tapus B1 laukimo laikas sutrumpėja iki 7 metų, man pasakė, kad normaliai turi gyventi 8 metus. . Laiške buvo nurodyta, kad turint B1, natūralizuotu piliečiu gali tapti po 7 metų, B2 – po 6 metų. Aišku, šiems nesusituokusiems ar išsituokusiems žmonėms, kadangi Volkanas yra vedęs Vokietijos pilietį, jis turi teisę į pilietybę po 3 metų.Leiskite ir aš tai pasakyti, kad nekiltų painiavos. Nuo kitų metų spalio baigsis mano 7 gyvenimo metai.Jei pasveiksiu nuo šios ligos,norėčiau pradėti vollzeit ir tapti Vokietijos piliete,sekmės mums 😊

    volkanxnumx
    Dalyvis

    Ačiū broli😀 Tikiuosi viskas bus gerai..

    Ačiū broli😀 Tikiuosi viskas bus gerai..

    Sėkmės, mėlynąją kortelę galite gauti iš konsulato arba civilinės metrikacijos įstaigų Turkijoje. Pirkau jį lankydamasis Turkijoje. Jie paprašė 15 lirų mokesčio ir jūs gaunate terminą prieš išvykdami. TR ID numeris nesikeičia, todėl niekas labai nepasikeitė, bet jei turi sąskaitą banke, priverčia pasirašyti popierių, kad turi mokestinę prievolę užsienyje. (jei praneši). Manau, kad tai mažai kuo skiriasi nuo dvigubos pilietybės, išskyrus balsavimą ir darbą viešajame sektoriuje.

    sveikinimai

    volkanxnumx
    Dalyvis

    Ačiū Stambului.

    Jūs turite savo procesą; Manau, jei parašysite, iš kurio miesto kreipėtės ir kiek mėnesių/metų iš viso užtrukote, suteiksite daugiau naudingos informacijos ieškantiems informacijos šia tema.

    Nes atsivertęs šį numerį man buvo įdomu, kas iš kurio miesto ir per kiek laiko gavo Vokietijos pilietybę, o ne apie tai, kokių dokumentų man reikia. Konkretus laukimo laikotarpis ir tvarka įvairiose valstijose/miestuose skiriasi, ir manoma, kad jei laukdamas šio proceso gaunu apie tai kokią nors informaciją, galėčiau palyginti. Kaip ir daugelis iš mūsų užduoda klausimą, kiek užtruks vizos išdavimo procesas laukiant šeimos susijungimo vizos.
    Beje, ar forume nėra kitų draugų, atvykusių iš Turkijos ir tapusių Vokietijos piliečiais?
    Pagarbiai, geri forumai.

    beširdis
    Dalyvis

    Visi čia būna vizų išdavimo metu, bet gavę neterminuotą gyvenamąją vietą ar pilietybę, pabėga, nes čia nebelieka darbo. Deja, daugelis žmonių yra savanaudiški. Nesunku čia dalintis ir padėti kaip tau..

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 19)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.