Būdai, kaip suprasti Akkusativ ir Dativ…

> Forumai > Vokietijos kursų ir žinių bankas > Būdai, kaip suprasti Akkusativ ir Dativ…

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    egzaltuotas
    Dalyvis
    Tai, ką aš paruošiau, nėra citata...
    Viską ruošiau pati...
    Jei klystu, norėčiau, kad mano draugai arba mūsų mokytojas mane pataisytų...
    Mano tikslas yra padėti draugams, kurie nežino...

    ::) tavyje Telaimina tave Dievas Tiesiog sakau::)


    33.jpg

    34.jpg

    35.jpg

    36.jpg

    37.jpg

    jentzsch2
    Dalyvis

    Telaimina tave Dievas išaukštintas ;)

    Esu įsitikinęs, kad ši informacija bus labai naudinga žmonėms, kurie dėl to susipainiojo. Aš netgi išsiunčiau puslapio nuorodą savo 1 draugui. ;)

    egzaltuotas
    Dalyvis

    Amen Timur, džiaugiuosi galėdamas padėti.. ::)

    fbsah
    Dalyvis

    labai ačiū…

    memolixnumx
    Dalyvis

    :) Sveikas mano drauge Yücel, labai gerai paaiškinai, labai ačiū po ar prieš veiksmažodį? Tai yra, über, nach, auf, an, von these ( Kaip galiu jį naudoti sakinyje su žodžiu dersen) arba (schreiben) Aš nesupratau, kaip jį vartoti, ačiū avansu. :)

    egzaltuotas
    Dalyvis

    :) Sveikas mano drauge Yücel, labai gerai paaiškinai, labai ačiū po ar prieš veiksmažodį? Tai yra, über, nach, auf, an, von these ( Kaip galiu jį naudoti sakinyje su žodžiu dersen) arba (schreiben) Aš nesupratau, kaip jį vartoti, ačiū avansu. :)

    ace memoli draugas,

    Aš anksčiau juos daviau lentelių pavidalu, nežinau, ar pažiūrėjai?
    Ši tema, kurios ieškote, yra joje... (žr. lentelę žemiau).
    2. $ IC)
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=4101.msg23704#msg23704

    Telaimina jus Dievas, tema, kurią kiekvienas sunkiai supranta

    egzaltuotas
    Dalyvis

    Telaimina jus Dievas, tema, kurią kiekvienas sunkiai supranta

    Amen, nuo mūsų visų...

    nahur
    Dalyvis

    Na, tai pasakysiu, kiek metų lankau mokyklą Šveicarijoje, nieko panašaus, ką aprašei, nesu matęs.Telaimina tave Dievas ir labai ačiū už tavo ranką ir smegenis.

    Saugokis
    Dalyvis

    Mano brangusis Yukuk broli, pradedantiesiems tai gali būti šiek tiek sunku, bet tai yra tema, su kuria sunku susidoroti visiems, net vokiečiams sunku suprasti savo gramatiką. Bet kokiu atveju, ačiū, telaimina jus Dievas…

    egzaltuotas
    Dalyvis

    Mano brangus broli Yukuk, tai gali būti šiek tiek sunku pradedantiesiems, bet tai yra tema, su kuria sunku susidoroti visiems, net vokiečiams sunku suprasti savo gramatiką. Bet kokiu atveju, ačiū vis tiek. Telaimina jus Dievas…

    Taip, manau, buvo šiek tiek taip... Taigi pavadinkime jį A2

    prieš
    Dalyvis

    dėkoju

    Kaşüstü
    Dalyvis

    Tai paruošti prireikė valandų, žinau, kad paruošiau panašų.
    Tik geras ir paslaugus žmogus gali tai padaryti atsitiktinai.
    Tave palaimina Dievas.

    egzaltuotas
    Dalyvis

    Tai paruošti prireikė valandų, žinau, kad paruošiau panašų.
    Tik geras ir paslaugus žmogus gali tai padaryti atsitiktinai.
    Tave palaimina Dievas.

    Taip, šiek tiek užtrukau, bet mano tikslas yra kažkuo pasidalinti... :D :)

    Labas yucel drauge, tikrai ačiū, tu paruošei kažką gražaus, bet čia kažkas ne taip, kambarys DER TOURIST DANKT DEM BEAMTE FÜR DIE HILFE

    DER TOURIST DANKT DEM BEAMTE FÜR DIE HILFE NOT DE (DER TOURIST DANKT DEM BEAMTEN FÜR DIE HILFE)

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 48)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.