www.almancax.com komanda

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    redaktorius
    lankytojas
    TINKLAVARAS IR ADMINISTRATORIUS
    Muharremo EFE
    VOKIETIJOS INSTRUKTORIAI
    Muharremo EFE
    Elifas gorgulu

    acelyaxnumx
    Dalyvis

    hepinizin yüregine saglik.söyleyecek laf bulamiyorum gercekten mükemmel bir is yapmissiniz.bosuna dememisler bana bir harf ögretenin 40 yil kölesi olurum diye.biz üyeleriniz belki size köle olamayacagiz ama emin olun dualarimiz hep sizlerle olacak.Allah ne muradiniz varsa versin.cok tesekkür ediyorum.kucak dolusu sevgilerimle……

    kelebekgib
    Dalyvis

    Norėčiau padėkoti komandai už visas šias pastangas. Jie visi yra labai paslaugūs ir nuoširdūs. Tau viskas gerai!

    Ieškodamas gražios svetainės, ją radau :)

    andic
    Dalyvis

    Emegi gecen herkese tesekkür ederiz. Süpersiniz ….

    Evo
    Dalyvis

    Ačiū jums visiems, ši svetainė man bus labai naudinga.

    masilh
    Dalyvis

    …sitenin yeni hali  çok güzel olmus; herkesin eline sağlık.

    acelyaxnumx
    Dalyvis

    bu nazar boncugu almancax icin sevgilerimle…..

    Eurovizija
    Dalyvis

    Linkiu jums ir toliau sėkmės

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Dėkojame jums visiems :)

    giliai
    Dalyvis

    EMEGİ GECEN HERKESE TşKLER…

    Lehrer
    Dalyvis

    COK BASARILI BIR SITE…IyIKI BEN DE BU SITENIN UYESIYIM…

    asigitaristas
    Dalyvis

    labas Aš esu naujas narys. Aš mokausi anatolijos vidurinėje mokykloje ir, nors jau 3 metus mačiau vokiečių kalbą, negalima sakyti, kad daug išmokau ir negalėjau: su šia svetaine susidūriau rytoj ieškodamas gero šaltinio internete. labai ačiū :) Net internete rasti vokiečių kalbą man buvo problema :)

    smyrna
    Dalyvis

      Kaip manote, kokia priežastis neišmokti vokiečių yra maištinga jūsų gitara? ;) Esu tikras, kad čia galite rasti tai, ko ieškote, sveiki

    asigitaristas
    Dalyvis

    hb :) ačiū :) taip, gal praleisiu šiek tiek daugiau laiko savo gitarai :P sınaw bugündü. orta halli geçti :S baya çalıştım buradan… e bir günde hepsini öğrenmeye kalkınca anca bu kadar oluyor :)

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Begalinis ačiū jūsų komandos sveikatai už pastangas Draugai, kuriuos trumpai stebėjau jūsų svetainėje. Paskutinį vakarą narystę padariau. Aš tikrai laiminga būdama su jumis, dirbate labai naudingą ir labai naudingą darbą, linkiu jums kuo daugiau Jūsų sėkmė Arkadşlar ;) sėkmės…

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 83)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.