Vokiečių kalba, Vokietija 2 pamoka: vokiečių abėcėlė - vokiečių

2 pamoka: vokiečių abėcėlė

• 94 Atsakyti
  • 102440 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs almina203

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
Re: 2 pamoka: vokiečių abėcėlė
« Atsakyti #88: 23 m. Birželio 2011 d. 02:14:36 »
draugai abėcėlėje skaitė b raidę, pavyzdžiui (bi), kurios aš klausausi garsiai. Bet čia sakoma, kad jis bus skaitomas (būti). Ar galėtumėte man pasakyti teisingą dalyką. Iš anksto dėkoju už pagalbą.

Atsijungęs olguntuz

• Almanx sekėjai
  • Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 46
  • Lygis 0
  • Lytis: įlanka
    • Prašome susisiekti su mumis dėl puikios verslo galimybių.
« Atsakyti #89: 07 m. Vasario 2012 d., 01:08:25 val. »
Norėčiau pasveikinti visus savo draugus su svetaine.
Tikroji sėkmė vos žino skonį.

Atsijungęs jett

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 22
  • Lygis 0
« Atsakyti #90: 07 m. Vasario 2012 d., 05:45:56 val. »
Jei yra draugų, kalbančių vokiškai, padėkite jiems.

Atsijungęs netalman iki

• Pro Mitglied
  • Pranešimas: 320
  • Lygis 18
« Atsakyti #91: 07 m. Vasario 2012 d., 10:24:55 val. »
Reikia pagalbos šia tema?

Atsijungęs Esma 41

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 7382
  • Lygis 560
  • Viskas, ką aš patyriau ... Ačiū, auga su tavimi
« Atsakyti #92: 08 m. Vasario 2012 d., 12:13:08 »
draugai abėcėlėje skaitė b raidę, pavyzdžiui (bi), kurios aš klausausi garsiai. Bet čia sakoma, kad jis bus skaitomas (būti). Ar galėtumėte man pasakyti teisingą dalyką. Iš anksto dėkoju už pagalbą.

Jis skaitomas kaip būti.
Pasaulis yra gerbėjas. Kol gyvenimas trumpas. Kadangi būtina atlikti daugybę užduočių. Kol gyvenimas bus laimėtas amžiams. Kadangi pasaulis nėra apleistas. Kadangi svečias pasaulyje gana teisėjas ir Kerimas. Kadangi nei geras, nei blogas nebus nenubausti. Kol nekenksmingas kelias, kenkiantis kelias klesti. Nuo pasaulinių draugų ir gretų yra iki kapo vartų.

Žinoma, jam labiausiai pasisekė, Nepamirškite „Hereafter“ pasauliui, Jis neaukos savo ateities pasauliui, Nepažeisk amžinojo pasaulietiško gyvenimo, Tegul jis nepraranda savo gyvenimo, Tegul jis laiko save svečiu ir elgiasi pagal svečių namų savininko nurodymus, tegul atidaro kapo duris ir įeina į saadet-i amžinybę.
„Risale-i Nur“ (laiškai)

Atsijungęs nihal_nhl

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
« Atsakyti #93: 11 m. Kovo 2015 d. 03:13:44 »
PASIKEITO TINKLALAPIS ... MANO NARYSTĖ GALIOJA, REGISTRUOSIU, BUVU REGISTRUOTA, PAMATYKIME, KĄ PASAKYTI, PAMATYKIME, KAS ČIA ...

Atsijungęs slasph

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
« Atsakyti #94: 16 m. Balandžio 2015 d., 09:52:40 val. »
Tapau nauju svetainės nariu, nors radau jį atsitiktinai, man jis labai patiko. Aš ketinau pamiršti pagrindinę vokiečių kalbą, kurios išmokau vidurinėje mokykloje, dabar siekiu pridėti sau naujų dalykų, atlikdamas tam tikrą praktiką. Ačiū visiems prisidėjusiems

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu