Vokiečių kalba, Vokietija 2 pamoka: vokiečių abėcėlė - vokiečių

2 pamoka: vokiečių abėcėlė

• 94 Atsakyti
  • 102442 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs nuraminti

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 35
  • Lygis 7
  • Lytis: Moterų
Re: 2 pamoka: vokiečių abėcėlė
« Atsakyti #22: 07 m. Kovo 2007 d. 11:39:31 »

dialogas finansavimas
yazyagmuruxnumx

Nazira
Dėkojame už išsamius paaiškinimus
;) ;) ;)
3989. NARYSTĖ :)

Atsijungęs intelektualus

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 8
  • Lygis 0
« Atsakyti #23: 17 m. Kovo 2007 d. 01:14:38 »
Aš turiu išimtį dėl to, kaip kai kurie čia pateikti laiškai yra skaitomi, pavyzdžiui;
Žodžio žavingas (mielas, malonus, patrauklus) tarimas pagal taisyklę skaitomas kaip „char'mant“. bet;
Žodis chaotiškas (netvarkingas) nesilaiko taisyklės ir tariamas „kautish“.

Ką noriu pasakyti yra tai, kad pateikiate ir pavyzdžių, nors panašių žodžių galime susidurti ir kasdieniame gyvenime. dėkoju. ii studijos.

Atsijungęs 58

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 5
  • Lygis 0
« Atsakyti #24: 28 m. Kovo 2007 d. 08:27:37 »
visų pirma ačiū
Aš užduosiu klausimą, kai, pavyzdžiui, kalbės kai kurie vokiečiai
Jie pabrėžia Ich, kaip paskutiniame žodyje, mes pasakysime uh, kai mes skaitome.

Atsijungęs Išmintinga

• Voll Mitglied 2
  • Pranešimas: 154
  • Lygis 19
  • Lytis: Moterų
« Atsakyti #25: 28 m. Kovo 2007 d. 08:41:52 »
Aš užduosiu klausimą, kai, pavyzdžiui, kai kurie vokiečiai kalba
Jie akcentuoja ıch like s son paskutiniame žodyje, mes pasakysime uh, kai jį perskaitysime, ar tai suprantama?

Jei turkiškas žodis pasirodys, mes jo tikriausiai nesuprantame, yra daug žmonių, kurie jį naudoja kaip s¸, bet iš tikrųjų tai netiesa.

Deja, negaliu čia parašyti gandų apie ich, rekomenduoju išgirsti iš vokiečio ir pakartoti.

Nežinau, ar bus verta, bet pabandykite. Turkijoje yra tokių, kurie vietoj to nepasako. Jūs bandote pasakyti, kad yih. Manau, jūs priartėsite.
Linkėjimai
Išmintinga

Atsijungęs remzi55

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 7
  • Lygis 0
« Atsakyti #26: 30 m. Kovo 2007 d. 12:44:27 »
danke sehr

Atsijungęs BestrafeMich

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 3
  • Lygis 0
« Atsakyti #27: 21 m. Birželio 2007 d., 10:23:11 val. »
akis
Iš kvailumo mane išvarė iš šio forumo

Atsijungęs štai tu

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #28: 25 m. Birželio 2007 d., 11:21:24 val. »
Aš ką tik prisijungiau prie jūsų, bet manau, kad svetainė gali būti labai naudinga. Norėčiau šiek tiek išmokęs pasimokyti su jumis.

Atsijungęs rockn

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 5
  • Lygis 0
« Atsakyti #29: 25 m. Birželio 2007 d. 03:21:24 »
Aš ieškojau choq, mano draugas pagaliau rado jūsų svetainę. Aš pirmiausia žiūrėjau į šį puslapį. Pradėsiu nuo abėcėlės. Aš išmoksiu šią vasarą. Ačiū, ačiū, beje, ir Nazire ...:D

cnnaydn

• lankytojas
« Atsakyti #30: 26 m. Birželio 2007 d. 02:29:49 »
yaa aš noriu išmokti vokiečių tiek daug, ką atradau naršydamas internete, tikiuosi, kad galėsiu išmokti svetainę :) ačiū iš anksto

Atsijungęs paslaptingas_berniukas

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
« Atsakyti #31: 28 m. Birželio 2007 d., 10:08:19 val. »
SVEIKAS AČIŪ TAM DĖL DARBO

Atsijungęs paslaptingas_berniukas

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
« Atsakyti #32: 30 m. Birželio 2007 d. 08:43:04 »
Ačiū už jūsų pastangas, ačiū už jūsų pastangas.

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu