Vokiečių kalba, Vokietija 2 pamoka: vokiečių abėcėlė - vokiečių

2 pamoka: vokiečių abėcėlė

• 94 Atsakyti
  • 102443 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs mufuso

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 18
  • Lygis 2
  • Lytis: įlanka
Re: 2 pamoka: vokiečių abėcėlė
« Atsakyti #11: 07 m. Rugpjūčio 2006 d. 12:40:19 »
Pavyzdžiui, turkų kalba yra daugybė tarmių ir tarmių, ir esu tikras, kad Vokietijoje tas pats skiriasi. bavariškas akcentas liūdnai pagarsėjęs akcentas zurto akcentas - Taigi dabar tai, ko mus išmokei, ar akcentuoji bet kurią Turkiją, tai yra kažkas panašaus į Stambulo burną turkų kalba - tą akcentą kalba kultūriškiausi Vokietijos žmonės ar šiaip tarmė. Aš stebėjausi apie jį
yahu tai labai charizmatiška kalbėti vokiškai. Noriu išmokti tik jam

Atsijungęs Nazira

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 1860
  • Lygis 243
  • Lytis: Moterų
« Atsakyti #12: 07 m. Rugpjūčio 2006 d. 01:43:40 »
Taip, vokietis (Hochdeutsch), kurį jūs čia išmokote, tai yra mandagus vokietis, jokio sive.
Maldos prasmė yra Visagalio Dievo malda ir pagyrimas. Kitaip tariant, pasakyti, kad kavalerija prieš celalą ir de facto SubhânAllah; apačia, paskirti Allahu akbarą prieš smuiką, kad galėtų pasakyti; apačia, bendruomenė ir širdis bei kalba ir Alhamdullah pasakyti.
Risale-i Nur (žodžiai)

Atsijungęs mufuso

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 18
  • Lygis 2
« Atsakyti #13: 07 m. Rugpjūčio 2006 d. 06:06:47 »
Nazire, po kiekvieno atsakymo negaliu tau padėkoti, bet ačiū už visus
ačiū
Labai ačiū
yahu tai labai charizmatiška kalbėti vokiškai. Noriu išmokti tik jam

fcbarcelona20

• lankytojas
« Atsakyti #14: 02 m. Gruodžio 2006 d., 04:06:08 »
Vien tik skaitant raides nėra jokių problemų, tačiau ji gali visiškai pasikeisti skiemenimis ar žodžiais. :)

Atsijungęs kanoja

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #15: 28 m. Gruodžio 2006 d., 12:45:13 »
Sveiki, neseniai atradau šią svetainę. Labai ačiū visiems, kurie prisidėjo, viskas buvo paaiškinta labai aiškiai. Aš nuo šiol visada įeisiu.

Atsijungęs zeynoli1815

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
« Atsakyti #16: 10 m. Sausio 2007 d. 02:45:40 »
jūs, vaikinai, esate nuostabūs

Atsijungęs „KorteX“

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 1
« Atsakyti #17: 15 m. Sausio 2007 d. 09:14:18 »
Draugai, aš ką tik atėjau pas jus .. Ir aš esu pasiryžęs išmokti vokiečių kalbą .. Aš labai noriu išmokti. :)

Atsijungęs Ieškote stebuklas

• Pro Mitglied
  • Pranešimas: 264
  • Lygis 73
« Atsakyti #18: 27 m. Sausio 2007 d. 07:17:31 »
PAVADINIMAS BUCHSTABIEREN:
Antonas
Berta
Nustoti
Dora
Emilis
Friedrichas
Gustavas
Heinrich
Ida
Jot
Konradas
Liudvikas
Kiaunė
Šiaurės ašigalis
Otto
Österreich
Paula
Qu
Richard
Siegfried
Teodoras
Ulrichas
Apie
Viktoras
Wilheimas
X
Y_Üpsilon
Dirižablis

Tikiuosi, kad tai man padės, kai sužinojau, tai aiškiai mane palietė, pavyzdžiui, mes vadiname stipendijos „ankaran's ab“ ar panašiai, kur jie nesupranta mūsų vardo, jie sako, kad bitte buchstabieren MESALA hande _heinrich_anton_nordpol_dora_emil šitaip, taigi Myliu tave. ......

Atsijungęs Gramanas

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 1
« Atsakyti #19: 17 m. Vasario 2007 d., 03:02:21 val. »
dėkoju

Atsijungęs tan_umut_xnumx

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 26
  • Lygis 2
« Atsakyti #20: 18 m. Vasario 2007 d., 10:33:57 val. »
ačiū tikiuosi, kad tai bus naudinga mums visiems .....

Atsijungęs selina

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
« Atsakyti #21: 25 m. Vasario 2007 d., 05:43:39 val. »
Sveiki, ką tik radau šią svetainę ir tikrai tikiu, kad ji man padės išmokti vokiečių kalbą. Norėjau padėkoti visiems, prisidėjusiems prie šios svetainės. Aciu rrr ......

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu