Vokiečių kalba, Vokietija 1 pamoka: Bendra informacija apie vokiečių kalbą - vokiečių

1 pamoka: bendroji informacija apie vokiečių kalbą

• 83 Atsakyti
  • 102047 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs Schenner

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 11
  • Lygis 0
  • Lytis: Moterų
Re: 1 pamoka: Bendra informacija apie vokiečių kalbą
« Atsakyti #77: 12 m. Sausio 2011 d. 06:03:18 »
Tavo dėka mano vokiečių kalba gali būti geresnė ..
Ačiū.               ;)
- Kai myli neįmanomą dalyką, tada myli tikrąjį.

Atsijungęs elif tunc

• Voll Mitglied 1
  • Pranešimas: 96
  • Lygis 1
« Atsakyti #78: 24 m. Gruodžio 2012 d., 01:24:28 »
Bisey klausia, kur nicht ar keine naudoja cumlen. Aš žinau ich komme nicht schule. Bet nesuprantu, kad kai kuriuose sakiniuose jis naudoja zondą.

Atsijungęs lukeskywalk yra

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 24
  • Lygis 0
  • Lytis: įlanka
« Atsakyti #79: 23 m. Sausio 2014 d., 02:07:57 val. »
Šį vokišką dalyką pradėsiu nuo nulio ir tvirtai tarp semestrų. Tikiuosi, kad man pasiseks.

Atsijungęs „BlueSaKaL01“

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
  • Viskas gerai;)
« Atsakyti #80: 22 m. Gegužės 2015 d. 10:56:05 »
1 mėnesį einu į kalbos kursus. Tikiuosi, kad viskas bus gerai, ir iš visų girdėjau, kad išmokti vokiečių kalbą yra sunku, tačiau iki šiol nepatyriau daug neigiamumo, mes darome teigiamą ir neigiamą sakinį. Straipsniai yra šiek tiek sunkūs, todėl manau, kad su laiku tai įveiksiu. Nieko negali padaryti žmogus paprašęs, tik kantrybė ;)
Aller Anfang ist schwer.

Šalyje nėra išganymo, nebent sąžiningi žmonės yra tokie pat drąsūs, kaip negarbingi.

Atsijungęs trhn

• pi
  • Voll Mitglied 1
  • Pranešimas: 92
  • Lygis 0
  • (...)
« Atsakyti #81: 27 m. Rugpjūčio 2015 d., 01:42:33 »
dėkoju

Atsijungęs tc_elaaz

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 4
  • Lygis 0
« Atsakyti #82: 21 m. Gruodžio 2017 d., 01:49:24 »
Man patinka ši svetainė. Vokietijoje visais būdais galiu gauti pagalbos įgyvendinant savo svajones apie gyvenimą. tobula šeima.

Mano Viešpats rodo dienas, kai galiu įgyvendinti savo ketinimus ir padėti kitiems, InshaAllah.

Atsijungęs scurtel

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 3
  • Lygis 0
« Atsakyti #83: 23 m. Spalio 2018 d., 11:35:05 »
Mano anglų kalba yra panaši į gimtąją, bet nemoku vokiečių kalbos. Kaip galiu gauti pagalbos.

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu