Vokiečių kalba, Vokietija 22 pamoka: vokiečių kalbos daiktavardžiai - vokiečių

22 pamoka: pranašūs užkariaujantys žodžiai vokiečių kalba

• 33 Atsakyti
  • 59699 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs Derwisch

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 354
  • Lygis 144
  • Lytis: įlanka
Re: 22 pamoka: Turimi įvardžiai
« Atsakyti #11: 21 m. Vasario 2007 d., 02:55:14 val. »
Labai ačiū už atsakymą. Sveikata jūsų pirštams. Bet yra problema. Aš vakar daviau neteisingą sakinį, kai pateikiau kiekvieno müllerio pavyzdį ... nes aš išsiunčiau pranešimą arti ryto, mano galva buvo aišku, atsiprašau .....

Aš taisau sakinį, bet vėlgi problema yra tose pačiose nuosavybiniuose įvardžiuose, todėl aš naudojau „sein“, knygoje jis buvo pavadintas „ihnen“

kann sabine ihnen freund mitbringen, wenn sie zu deiner party kommt?
kann sabine sein freund mitbringen, wenn sie zu deiner party kommt?

Nes tas asmuo yra Sabine, panele „ihren“ teisinasi. „seinas Freundas“ vistiek trūksta ... "seinenas Freundas" kita vertus, atsižvelgiant į toricelli pateiktą informaciją, galima pasakyti apie draugo vaikiną, kurio lytis yra vyriška. Mano nuomone...

LG
Derwisch

Atsijungęs gokas61

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 15
  • Lygis 2
« Atsakyti #12: 21 m. Vasario 2007 d., 03:06:25 val. »
Jūs dabar suprantu įvykį. Aš ką nors sužinojau, po to aš nedirbu ryte. Viskas eina kartu.

Atsijungęs Derwisch

• almancax Fanatiker
  • Lygis 144
« Atsakyti #13: 21 m. Vasario 2007 d., 03:15:43 val. »
Aš suprantu hee, todėl sakydami sein sužinome, kam jis priklauso, bet kai sakome ihren, jis turi tik vieną draugą, ar ne? Taigi, kaip sakėte, būtų teisinga, jei seininiai savininkai būtų laisvi

"sein" yra vyriškos giminės įvardis ...
„ihr“ moterims ...
„Ihr“ yra maloniai savininkiškas įvardis antram asmeniui, kurį vadiname „Tu“.

Tarkime, mes kalbame ir kalbame apie „Ayse“:
- Ich habe ihren Freund gesehen.  Malonia išraiška, kad mes jūsų ne itin gerai pažįstame. "tavo draugas" Aš sakau.

Tada mes susitinkame su Ayse:
- Frau Ayse, ich habe Ihren Freund gesehen. BURADA  „Ihren“... Bet saugokitės, jis parašytas didele dalimi. Sakyčiau, jei būtume nuoširdūs su Ayse „deinenas Freundas“

Vėl susitinku su kitu ir pasakoju jam apie tavo draugą Muratą:
- Ich habe seinen Freund gesehen. Aš sakau.

Tikiuosi, kad taip nutiko. Svarbu, ar jūsų draugas yra vyras, ponia ar jis pats "tu„Tai priklauso draugui ar vadybininkui, į kurį kreipiamės ...

LG
Derwisch

Atsijungęs gokas61

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Lygis 2
« Atsakyti #14: 21 m. Vasario 2007 d., 03:30:55 val. »
Negalėjo būti geresnio paaiškinimo nei šis derwish.ich danke ihnen wieder.wenn ich noch fragen habe dann werde ich ihre kind kloppfen.  :) 

Atsijungęs Derwisch

• almancax Fanatiker
  • Lygis 144
« Atsakyti #15: 21 m. Vasario 2007 d., 03:37:55 val. »
Vietoj „Ihre Tür“ galite pasakyti „deine Tür“ ... :)
Manau, kad ir tavo sakinys yra gražus, išskyrus nedideles rašybos klaidas. ;)

LG
Derwisch

Atsijungęs gokas61

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Lygis 2
« Atsakyti #16: 21 m. Vasario 2007 d., 03:44:08 val. »
ačiū iki pasimatymo ....  :)

Atsijungęs AtLantis

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 31
  • Lygis 5
« Atsakyti #17: 16 m. Kovo 2007 d. 09:57:06 »
Labai ačiū Gute nacht :D Auf Wiedersehen

Atsijungęs protingas84

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 40
  • Lygis 6
« Atsakyti #18: 14 m. Gegužės 2007 d., 08:03:48 »
VISI, KURIE RENGĖ ŠĮ DALYKĄ, ALLAHAS RAZI, JIE TIKRAI PATINK AČIŪ VISIEMS PUSĖJE.

Atsijungęs baltas vilkas

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
« Atsakyti #19: 19 m. Gegužės 2007 d., 11:23:16 »
Tu super arba Dieve, aš dar nemačiau vietos, kur būtų aprašytas toks vokiečių kalba.

Atsijungęs allkann

• allkann
  • Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #20: 29 m. Gegužės 2007 d., 01:19:36 »
Negaliu jums pakankamai padėkoti, man pasisekė, kad radau šią svetainę. Sveikatos jūsų rankoms.
Ar wollt ihr von leben?

Atsijungęs ozgexnumx

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 14
  • Lygis 1
  • Lytis: Moterų
  • sprendimų priėmimas yra pusė sėkmės ........
« Atsakyti #21: 23 m. Birželio 2007 d., 01:33:20 val. »
 :D ; Diste dabar aš supratau visiškai išsamiai. Aš supratau, bet tai ne taip pateko į mano galvą. Taigi mes naudojame jį pagal tai, ką jūs kreipiatės. Taigi pavyzdys ....... die schwester .. meine, deine oder ihre schwester ..... der vater ,, das haus ..... sein, unser oder euer vater und haus, taip, tai buvo labiausiai įstrigęs klausimas, soooooooooookkkkkk ačiū, kad suprantate :D ;)

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu