Vokiečių kalba, Vokietija 20 pamoka: vokiečių kalbos vardo versija („Genitiv“ dalyko išraiška) - vokiečių kalba

20 pamoka: vokiečių vardas-in-hali (genitive lecture)

• 51 Atsakyti
  • 68418 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs acelyaxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Pranešimas: 94
  • Lygis 29
  • Lytis: Moterų
Re: 20 pamoka: Vardo būsena
« Atsakyti #22: 26 m. Sausio 2007 d. 01:33:29 »
Sveiki, Toricelli, ačiū už jūsų susidomėjimą, aš gavau idėją iš nieko, jūsų dėka. Tai atrodo taip miela. Ačiū dar kartą ...
Gimimas tą pačią akimirką nėra brolija, brolija - tai susivienijimas tuo pačiu geru tikslu.

Atsijungęs Derwisch

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 354
  • Lygis 144
  • Lytis: įlanka
« Atsakyti #23: 26 m. Sausio 2007 d. 02:42:31 »
mieloji azalija 11,
Mūsų draugas derwischas taip pat sakė, kad būkite atsargūs
das haus, dessen fenster sakė blau sind, sakydamas, kad "dessen" priklauso das haus.
Jei turime omenyje tai, kas priklauso žodžiui, kurio straipsnis yra das arba der, tai yra genitivi des
das haus, des hauses / ev, namas / kažkas, kas jam priklauso, das fenster (pavyzdyje daugiskaita), nes sakoma „blau sind“.
Mes sakytume „das haus, dessen fenster blau sind ...“ reiškia namą su mėlynais langais. Jei norėtume reikšti namą su mėlynomis durimis („Die Type“), vis tiek sakytume „das Haus“, „dessen Tür blau ist“ ...
Žodžiuose su die mes vartojame, pavyzdžiui, „deren“, tarkime, moteris, kurios sūnus yra gydytojas.
„Die Frau, turėtume pasakyti, Sohnas Arztas, mes sakome.
deren ve dessen ----------- Naudojamas situacijose, kurios gali atsakyti į wessen klausimą (kieno?).
Mano išraiška nebuvo labai stipri, bet galbūt mūsų draugai, išmanantys šią temą, paaiškins tai mums visiems suprantamu būdu. Parašiau skubiai pagalbai. sveikinimai.

Sveiki,

Tiksliai sutinku su toricelli ...

Be to, keletas dalykų ...

Dessen ... sako, das
deren ... mirti
deren ... die (daugiskaitos)

Tai rodo, kaip straipsniai pasikeis santykiniu aukščiau pateiktu sakiniu. Į turkų kalbą kaip wörtlich kad jo yra išverstas. Jei išversta forma yra teisinga "yra"

"Namai, kad jos langai mėlyni, tai mano. "... Das Hausas, Deß, kuris Fenster blau sind, ist meins. vienas namas mano ...

"Namai, kad jų langai yra mėlyni, mano. "... Die Häuser, tavo upelis Fenster blau sind, sind meine. Taigi ... langai mėlyni vienas namai mano.

Dar vienas dalykas; Kaip matote, genetinė forma tokiuose sakiniuose verčiama kaip būdvardis-veiksmažodis, o ne kaip turkų interesų būsena. Jei norite paaiškinimo apie būdvardį-veiksmažodį, parašysiu forume ...

LG
Derwisch

Atsijungęs beepha

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 14
  • Lygis 1
« Atsakyti #24: 27 m. Sausio 2007 d. 01:30:12 »
Šiame forume pateikiama tikrai naudinga informacija
Pirmiausia norėčiau padėkoti mūsų draugams, kurie mums suteikė šią informaciją, ir komandai, kuri tvarkė svetainę ...
Matau, kad matau vokiečių kalbą prieš vienerius metus vidurinėje mokykloje, bet koledžo parengiamasis laikotarpis, manau, kad „öğrendi“ informacija man labiausiai patiko žinoti vokiečių kalbą kalakutijoje taip stipriai, kad esu universiteto studentė ir pati mokau tikėti, kad ribotas buvimas aš nuolat stebiu čia esančius žmones, ką jie duoda mokytojui, bet pirmą kartą išmokti pamatyti dalykus tikrai sunku :(

Atsijungęs acelyaxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Pranešimas: 94
  • Lygis 29
« Atsakyti #25: 29 m. Sausio 2007 d., 10:42:03 val. »
Dervis mokytoja, labai ačiū.
Gimimas tą pačią akimirką nėra brolija, brolija - tai susivienijimas tuo pačiu geru tikslu.

Atsijungęs AtLantis

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 31
  • Lygis 5
« Atsakyti #26: 16 m. Kovo 2007 d. 09:52:43 »
Derviş Labai ačiū, prašau, brolau, mes paklausime to, ko nežinome, į klausimų banką. Labai ačiū visiems.

Atsijungęs Sanem

• Voll Mitglied 2
  • Pranešimas: 158
  • Lygis 18
« Atsakyti #27: 29 m. Kovo 2007 d. 01:21:12 »
Labai ačiū, kad žiūrėjau į tokias knygas ir panašius dalykus, bet dabar tai matau pirmą kartą, man šiek tiek sunku suprasti, bet, ko gero, suprasiu ir ateityje.
Kas mėgsta rasti Dievo malonumą

Atsijungęs 23

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
« Atsakyti #28: 25 m. Balandžio 2007 d., 06:50:18 »
Sveiki, dėka jūsų pastangų atlikti šį gerą tyrimą
Bet kur galėčiau rasti užduotų klausimų apie vardo būseną
Džiaugsiuosi, jei man padėsi :))

yazyagmuruxnumx

• lankytojas
« Atsakyti #29: 26 m. Balandžio 2007 d., 03:13:27 val. »
Nustebino 23, jei čia žiūrėsite, tikiuosi, kad rasite tai, ko ieškote

https://www.almancax.com/forum/index.php?action=search2

Atsijungęs sausainių

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 7
  • Lygis 1
« Atsakyti #30: 15 m. Gegužės 2007 d., 11:28:30 »
ačiū už jūsų pastangas

Atsijungęs 17

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 3
  • Lygis 0
« Atsakyti #31: 23 m. Gegužės 2007 d., 06:19:55 »
Dirbome prieš 3 dienas, aš nesupratau šio klausimo ten, dabar geriau, labai ačiū.

Atsijungęs allkann

• allkann
  • Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #32: 29 m. Gegužės 2007 d., 12:17:07 »
Dėkojame, kad pasidalijote savo informacija su mumis, nieko nelaukdami.
Ar wollt ihr von leben?

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu