Vokiečių kalba, Vokietija Pamoka 19: Vokiškas vardas -e Hali (Dativ paskaita) - GERMANCAX

19 pamoka: vokiečių vardas e-hali (Dativ paskaitų išraiškos)

• 54 Atsakyti
  • 72569 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs mmeelliiss

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
Re: Lesson 19: Pavadinimas
« Atsakyti #22: 23 m. Balandžio 2007 d., 01:39:43 »
Na, kai mes sakome, valgyk susi, kaip mes galime pasakyti
Pavyzdžiui, anke kalbėjo apie knygą „Susiye“. Kaip mes būsime suši su ten?

yazyagmuruxnumx

• lankytojas
« Atsakyti #23: 23 m. Balandžio 2007 d., 11:25:58 »
anke hat zum susiye das buch erzählt
(Anke pasakojo sisiye knygą)

Atsijungęs ŠYPSENOS

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
« Atsakyti #24: 30 m. Balandžio 2007 d., 03:44:20 »
Aš svečiuojuosi Šveicarijoje ir nuėjau į kursus 3 mėnesius, man čia yra naudinga ir labai ačiū tiems, kurie juos gerai paruošė: juokiasi:

Atsijungęs black00

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
« Atsakyti #25: 15 m. Gegužės 2007 d., 11:17:46 »
labai lengvai suprantama ir išsami. DANKESCHÖN!

Atsijungęs geležis40

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 4
  • Lygis 0
« Atsakyti #26: 12 m. Birželio 2007 d., 10:55:16 val. »
Draugai, nuo tada, kai ieškojau tokios svetainės, ji man labai patiko.

Atsijungęs ozgexnumx

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 14
  • Lygis 1
  • Lytis: Moterų
  • sprendimų priėmimas yra pusė sėkmės ........
« Atsakyti #27: 22 m. Birželio 2007 d. 03:58:17 »
Supratau tiksliai tą dalyką, kurį matėme kursuose, bet jūsų dėka supratau plačiau, nes negalėjau suprasti tikslios informacijos, nes mūsų kurso dėstytoja mums pasakė vokiškai, bet kai pamačiau čia turkų pavyzdžius, suprato tai. ;) ;) :D : juoktis:

Atsijungęs sausas

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 65
  • Lygis 1
« Atsakyti #28: 22 m. Birželio 2007 d. 04:21:32 »
Ooo super yaaa draugai, sunku ir nuobodu normaliai dėstyti vokiečių kalbos pamokas ... tai paaiškinote geriau nei daugelis mokytojų ... labai ačiū

Esu pakankamai kvaila, kad iš savo forumo pavogtą informaciją galėčiau paskelbti savo vardu, tarsi ji priklausytų man
SERATAS IŠ MERSINO

Atsijungęs štai tu

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #29: 30 m. Birželio 2007 d. 02:30:49 »
ya, matyt, visi supranta, bet nesuprantu, kodėl keine yra keinen banken, kai keine frau yra keiner frau. taigi kodėl keine yra keinen, o ne keiner? ačiū iš anksto už atsakymą ...

Atsijungęs sausas

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 65
  • Lygis 1
« Atsakyti #30: 30 m. Birželio 2007 d. 03:14:51 »
Jis sako, kad žiūrėk --- dem okyoo, dimi ... das --- dem vyksta ... tai gerai ... mirti --- tai gerai ...

der-dem
das-dem
die-der

Bidee daugiskaitos daiktavardžiai visada yra ant jų.
das kind-die kinder ..

Na, nors šie daugiskaitos matricos straipsniai virsta e, iš jo gaunama + n.

Tai reiškia dei arba .... ir jūs dedate vieną "n" raidę vardo das ist alles ok pabaigoje pabaigoje.

zB .. DUOKIME PAVYZDĮ

MIRTI VAIKUS - vaikai -------- NUO VAIKŲ - vaikams
DIE LEHRER..mokytojai ........ DEN LEHRERN ... mokytojams.

Tai aš dabar išmokau. Žinoma, yra ir subtilesnių punktų, bet manau, kad tai yra atsakymas į klausimą. Būčiau dėkingas už savo atsakymą, jei jis būtų naudingas.
Esu pakankamai kvaila, kad iš savo forumo pavogtą informaciją galėčiau paskelbti savo vardu, tarsi ji priklausytų man
SERATAS IŠ MERSINO

Atsijungęs protingas

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
« Atsakyti #31: 08 m. Liepos 2007 d. 04:57:12 »
Tema yra sudėtinga, bet jūsų dėka tai labai lengva. Jūs labai aiškiai ir suprantamai paaiškinote temą. Labai ačiū.

Atsijungęs erenrecep

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 19
  • Lygis 1
« Atsakyti #32: 08 m. Spalio 2007 d., 06:21:35 »
Tai labai gražus pasakojimas, bet, deja, sunkus dalykas.

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu