Vokiečių kalba, Vokietija Pamoka 19: Vokiškas vardas -e Hali (Dativ paskaita) - GERMANCAX

19 pamoka: vokiečių vardas e-hali (Dativ paskaitų išraiškos)

• 54 Atsakyti
  • 72568 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs acelyaxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Pranešimas: 94
  • Lygis 29
  • Lytis: Moterų
Re: Lesson 19: Pavadinimas
« Atsakyti #11: 27 m. Vasario 2007 d., 11:52:59 val. »
Tiesą sakant, aš eidavau į bylos pavadinimą, bet manau, kad šis dalykas yra sunkus, ir aš pradėjau cuvallama, manau, aš pradedu cuvallama mane apie šį dalyką geriau, jei siūlote džiaugsmo būdą.  : '(
Sveiki, žinių bazės skyriuje pradėjau temą, kurioje pagal daiktavardžius rodomi įvardžiai, būtent asmenvardžiai, manau, kad tai jums šiek tiek padės.
Gimimas tą pačią akimirką nėra brolija, brolija - tai susivienijimas tuo pačiu geru tikslu.

Atsijungęs supi

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 1
« Atsakyti #12: 01 m. Kovo 2007 d. 07:41:31 »
Aš tikrai dėkoju už jūsų slm informaciją, mano klausimas yra, kiek aš galiu išspręsti vokiečių kalbą šioje svetainėje.

Atsijungęs MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administratorius
  • Pranešimas: 1566
  • Lygis 442
  • Lytis: įlanka
    • almancax
« Atsakyti #13: 02 m. Kovo 2007 d. 11:24:04 »
Po savaitės pradedi dainuoti kaip lakštingala  :D :D

Atsijungęs selina

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #14: 04 m. Kovo 2007 d. 01:04:06 »
Labanakt, aš paprastai mokausi vėlai ir šiomis valandomis niekas nėra :( Dabar esu Prancūzijoje ir galvoju persikelti į Vokietiją per 1 ar 2 mėnesius. Bandau išmokti vokiečių kalbą naudodamasis šia svetaine, tačiau užstrigau nesant žmogaus, kalbančio vokiškai. Jei tai buvo pavyzdžiuose .

Atsijungęs MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administratorius
  • Pranešimas: 1566
  • Lygis 442
    • almancax
« Atsakyti #15: 04 m. Kovo 2007 d. 04:02:20 »
Insha'Allah tai įvyks ateityje.

Atsijungęs alfonetiškas

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 3
  • Lygis 0
« Atsakyti #16: 09 m. Kovo 2007 d. 09:29:33 »
labai tk
super paaiškinimas ir paaiškinimas.

Atsijungęs AtLantis

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 31
  • Lygis 5
« Atsakyti #17: 16 m. Kovo 2007 d. 09:41:46 »
Labai ačiū, ačiū visiems

Atsijungęs remzi55

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 7
  • Lygis 0
« Atsakyti #18: 30 m. Kovo 2007 d. 12:59:56 »
Ačiū, sveikata tavo rankoms

Atsijungęs pavasario gyvenimai

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #19: 02 m. Balandžio 2007 d., 12:53:23 val. »
Sveiki, aš jau lankiau kursus anksčiau, patikėk manimi, aš net nesupratau 10% to, ką supratau čia, labai ačiū.Sveikata tavo rankose yra tiesiog nuostabi.

Atsijungęs tan_umut_xnumx

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 26
  • Lygis 2
« Atsakyti #20: 07 m. Balandžio 2007 d., 07:21:31 »
:) Labai ačiū, gerai pasiruošęs, aš įstrigau daugiskaitos, i ir e būsenose, šiaip ar taip, sėkmės visiems tiems, kurie ruošia Danke Zehr Schön

Atsijungęs ibozer

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 15
  • Lygis 1
« Atsakyti #21: 08 m. Balandžio 2007 d., 01:33:23 val. »
guten nacht das site ist viel schön und ıch liebe deutschland und .....

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu