Vokiečių kalba, Vokietija Kursas 18: Vokiečių vardas-i Hali (Akkusativ paskaita) - GERMANCAX

18 pamoka: vokiečių vardas-I (Akkusativ paskaita)

• 52 Atsakyti
  • 76083 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs išeivis

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
Re: pamoka 18: valstybės pavadinimas
« Atsakyti #44: 21 m. Spalio 2008 d., 12:14:18 »
Sveiki, draugai
Esu naujas narys, man reikia daug pagalbos, tęsiu kursus, nesuprantu vandens dativ nominativ ir akusativ, nežinau, kaip suprasti, kad sakinys yra akusatinv dativ, kuris neatsako į klausimus Net jei aš užduodu klausimus, kad jei aš parašysiu sakinio pavyzdį, kas man paaiškins šį sakinį, jei aš parašysiu sakinio pavyzdį Prašau, klausimai tampa vis sunkesni
Laukiu tavo pagalbos.
..
1-ich trinke einen kavinė
2 žarnų žarna kauft die frau
3-ich gehe mit seiner freundin aus.

Prašau, tegul kas nors padeda man rasti šiuose sakiniuose aku.dativ.nominativ ....

Atsijungęs angel255

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 7
  • Lygis 5
« Atsakyti #45: 28 m. Spalio 2008 d., 05:04:41 »
mano draugas sakinys nėra visiškai akkusativ dativ arba nominativ. žodis ar frazė tampa nominativ arba dativ. aktorė tampa nominativ. asmuo ar dalykas, kurį paveikė tavo darbas, tampa akkusativ.
1-ich trinke einen kaffee čia einen kaffee tampa akkusativ. Be to, vienas iš svarbiausių dalykų, kurį turime žinoti apie akkusativ, ne visada yra vardo i būsena. Sakydamas akkusative -i būsena juos šiek tiek supainioja. Kai kuriems priežastis, tęskime. Negaliu to paaiškinti kaip dominativi akkusativ.bi leiskite man paaiškinti pavyzdžiu.
ich kaufe Franziska die blume.burda Franziska dativdir.bn nusipirko franziskaya gėlių. arba, žinoma, tai ne visada taip paprasta.
Paprasčiausias būdas suprasti sakinyje dativi ar akkusativi yra pažvelgti į straipsnius. Tokiu būdu sunkiau suprasti akkusativą, nes jis yra tik gilus, bet tampa dativde den-de, die-der, das-dem. Naudinga prisiminti veiksmažodžius daiktavardžiams).
gehören: priklausyti
helfen: padėti
gefallen: patinka
folgen: sekti
pasirodo: klausytis
antworten: atsakyti
erklären: paaiškinti
erzählen: pasakoti, pasakoti istorijas
Aišku, dativ veiksmažodžių nėra tiek daug, bet aš galvoju apie šiuos.
kas man ateina į galvą akkusative
photographieren: fotografuoti
sehen: žiūrėti, žiūrėti
kaufen: pirkti
haben: turėti
suchen: ieškoti
nehmen: gauti
Atitinkamai jūs darote kitus 2 sakinius, mano drauge. Aš esu studentas, bet gerai suprantu šį dalyką. Geriau bus, jei čia esantys mokytojai man padės, bet ...:(:(:( Tikiuosi, kad padėjau: D

Atsijungęs Sehiv

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 3
  • Lygis 0
« Atsakyti #46: 23 m. Lapkričio 2010 d., 10:24:07 »
Mano draugas, sveikinu tave. Kol buvau šioje svetainėje nei Turkijoje. Jau dvejus metus gyvenu Vokietijoje. Aš pasakiau, kad vėl pažiūrėčiau. Jei neprisimenu klaidingai, svetainę pavertėte forumu iš senosios versijos. Manau, kad tai daug detaliau. Jūs teikiate puikią ir labai išsamią paslaugą. Dėkoju brangiam savanoriui. Didžiausia problema čia yra straipsniai. Jūsų ką tik aprašytas įvykis bus labai naudingas tiems, kurie yra čia arba ateis. Net aš dar ne iki galo išmokau. Bet jūsų dėka aš vėl pradėsiu dirbti. Tikiu, kad tai bus labai naudinga, ypač turkų paaiškinimais. Dar kartą ačiū. Tegu Dievas jus džiugina tūkstantį kartų.

Atsijungęs f_tuba26

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 1308
  • Lygis 22
  • Lytis: Moterų
« Atsakyti #47: 24 m. Lapkričio 2010 d., 12:06:26 val. »
labai paprasta, pakanka šiek tiek dėmesio ....

frau kauft die Hose ... (kaufen) yra akkusativ ir matrica lieka ta pati, nes straipsnis nesikeičia.

ich gehe mit seiner freundin raus ... (rausgehen) taip pat gali būti dativ .. yra sakinys su cvp klausimu (su kuo) ...

Atsijungęs ahmet_ayaz

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 8
  • Lygis 0
« Atsakyti #48: 03 m. Birželio 2012 d. 04:11:44 »
 plojimai :) plojimai :) plojimai :)  Labai ačiū, dėkoju už jūsų gražią ranką, labai ačiū.

Atsijungęs ahmet_ayaz

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 8
  • Lygis 0
« Atsakyti #49: 01 m. Liepos 2012 d., 10:39:08 »
Sveiki draugai čia

ICH-meinem-Vater
Di-Deinem-Vater
ER-seinem-Vater
UAB-Ihrem-Vater
ES-seinem-Vater
WR-unserem-Vater
Aš-TST-EUREA Vater
SIE IHREM-VATER

meine vater, kol aš sakaum Vater, tai yra, ar šis m juvelyrinis dirbinys yra straipsnis? Straipsnis nurodytas raidėmis m arba r, ar aš jį sumaišiau ....:(

Atsijungęs Balotelli

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 6
  • Lygis 0
  • Lytis: įlanka
« Atsakyti #50: 27 m. Birželio 2013 d. 05:42:16 »
Labai ačiū, sveikatos jūsų darbui  plojimai :)
PRIE VISUOMENĖS FASCIZMO

ETMAS MEHMETAS ABDULLAHAS yra nemirtingas

Atsijungęs lukeskywalk yra

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 24
  • Lygis 0
  • Lytis: įlanka
« Atsakyti #51: 14 m. Sausio 2014 d. 11:14:29 »
Aš suprantu šiuos klausimus, tik mūsų mokytojas prašo išsiaiškinti, kurie žodžiai yra akkusativ ir kurie yra vardiniai iš akuzatyvinio sakinio (arba nominahiv). Ar galite pasakyti ir apie tai.

Atsijungęs tugce_doerj yra

• Pasaulinis moderatorius
  • Pranešimas: 1202
  • Lygis 48
« Atsakyti #52: 15 m. Sausio 2014 d. 12:58:37 »
pavadinimai turi straipsnius.
jie tampa veiksmažodžiais pagal veiksmažodžius arba lieka nominuoti arba dativ.

Pavyzdžiui, haben veiksmažodis akkusativ gets.nehmen, sehen, brauchen .... kadangi šie veiksmažodžiai gauna akkusativ, daiktavardis tampa i. taigi jis tampa akkusativ.

ich habe einen Bruder. der Bruder = haben tampa den Bruder, nes veiksmažodis yra akkusativ.

Veiksmažodis brauchen vis dar tas pats. du brauchst den Bleistift. Todėl veiksmažodis der Bleistift = brauchen buvo tankus.

Jums bus patogiau, jei įsiminsite veiksmažodžius juos atskirdami. Sąrašų galite rasti internete. Yra sąrašų internete, kuriuose vartojami veiksmažodžiai, vartojantys fiiler.dativ.

Kai jūsų mokytojas jūsų paklaus, galite paprasčiausiai išspręsti klausimą.

Straipsniai aiškūs.

paskirti straipsnius: der, die, das, ein, eine, ein, kein, keine, kein.

„Akkusativ“ straipsniai: diena, mirti, das, einen, eine, ein, keinen, keine, kein.

Atsakote, kad ir koks straipsnis būtų sakinyje pateiktame pavadinime. bet kadangi die ir das straipsniai nekeičiami, kaip sakiau, jūs atsakote į veiksmažodį, kaip sakiau, nesvarbu, ar jis akkusativ, ar nominuoti.  Gerai:)

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu