Germanas, Vokietija 14 pamoka: straipsnių patarimai - GERMANX

14 pamoka: "Artikeller" patarimai

• 119 Atsakyti
  • 116276 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administratorius
  • Pranešimas: 1566
  • Lygis 442
  • Lytis: įlanka
    • almancax
Re: 14 pamoka: straipsnių patarimai
« Atsakyti #22: 02 m. Gruodžio 2006 d., 05:54:01 »
Kaip išimtis, informacija jau buvo pateikta.
Nepraleiskite pamokų, eikite tvarkingai.

Atsijungęs acuta

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 1
« Atsakyti #23: 05 m. Gruodžio 2006 d., 09:48:27 »
Turiu įsiminti rytoj

Atsijungęs niūrus

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 1
« Atsakyti #24: 07 m. Gruodžio 2006 d., 02:10:32 »
Manau, kad šie straipsniai yra labiausiai kankinanti vokiečių kalbos dalis. pirmiausia leiskite man juos įsiminti
Žmogų, pamiršusį vokiečių kalbą.

Atsijungęs istanbul1985

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 1
« Atsakyti #25: 07 m. Gruodžio 2006 d., 02:49:53 »
   Aš nesuprantu, kodėl vokiečiai padarė šį straipsnį, mano broli, įdomu, ar jie tai padarė, kad užsieniečiai negalėtų atvykti ir kalbėti mūsų Vokietijoje.

Atsijungęs Michailo

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 1461
  • Lygis 761
« Atsakyti #26: 07 m. Gruodžio 2006 d., 07:23:44 »
Kai išmokstame žodį vokiečių kalba ir kartu suvokiame jo turkišką ir daugiskaitos formą, tai būtų nuolatinis ir naudingas darbas. Aš taip išmokau greičiau. Aš rekomenduoju.
Pastaba: Tačiau nėra naudinga įsiminti kaip poeziją. Turėtume padaryti daug sakinių pavyzdžių ir sustiprinti tai, ką išmokome.
Jei tai entuziastingai ir noriai tai padarysite, niekada nebūsite pavargę ir pavargę.

Atsijungęs AQUeTTe

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 1
« Atsakyti #27: 13 m. Gruodžio 2006 d., 03:54:39 »
dėkoju..

Atsijungęs Ugurel

• umut
  • Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 52
  • Lygis 7
« Atsakyti #28: 23 m. Gruodžio 2006 d., 10:56:03 »
draugai, aš taip pat stengiuosi įsiminti vardus kartu su jų ir jų straipsniais. Jei tikrai dirbate sistemingai, galite prisiminti straipsnius ir daugumą vardų. Todėl, kaip mūsų draugas sakė aukščiau, jei mintyse rašome kaip das Hausas / Häuseris, net tie žodžiai, kurių mes neatpažįstame, yra teisingi. Mes pradedame spėti, kad nors dirbu apie 2 mėnesius, manau, kad pamažu pradedu instinktyviai išgauti straipsnius. Manau, kad pasiekęs tam tikrą brandą ir patirtį, au straipsniai nebus problema, kaip sakė mano mokytoja, jei gražiais sakiniais naudojami nauji žodžiai, jų straipsniai gali būti patrauklūs žodžiui die Wohnung; Jei mes padarysime paprastą, bet veiksmingą pavyzdinį sakinį meiner Wochung habe ich ein ....., žodžio Wohnung straipsnis išliks mūsų smegenyse kaip mirštantis, kurį mes įsimename dėka der transformacijos dativ.
Taip pat dėkoju savo mokytojams, kad jie parengė pirmiau pateiktus sąrašus.
Jetzt lerne Deutsch Deutsch ...

Atsijungęs serkanceylan

• Serkanas Ceylanas dar nebuvo aktyvus „Medium“.
  • Atvykėlis
  • *
  • Lygis 0
    • serkanceylan.net
« Atsakyti #29: 24 m. Sausio 2007 d., 03:12:17 val. »
Aš nesiėmiau nieko kito, ko ištraukiau iš šių straipsnių. Pradėjau vidurinėje mokykloje, iki vidurinės pabaigos išmokau vokiečių kalbą kaip antrąją kalbą, nes dėl straipsnių mano vokiečių kalba visada buvo bloga. Žinoma, mes nedirbome. Dabar jau praėjo 2 metai, kai baigiau vidurinę mokyklą. Vėl pradėjau vokiečių kalbą, vėl straipsniai yra problema.
Taip pat yra straipsnis panašus į renginį italų kalba, daug labiau nei vokiečių kalba. Bet tu mokaisi akimirksniu, ne tiek roti, kiek vokiškai.
Prašau pasidalinti, jei rasite super praktišką būdą. Jūs žinote tinginių būdą :)
Labai ačiū už svetainę, beje, tai labai geras šaltinis. Jei tai parašyta knygoje, taip dirbti negalima.

Atsijungęs Eurovizija

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 23
  • Lygis 8
« Atsakyti #30: 15 m. Vasario 2007 d., 01:38:45 val. »
PASIŪLYMAS:

der Löwe (liūtas)
die Königin (karalienė)
das Feuer (ugnis)

Jūs galėsite geriau prisiminti ir išmokti vokiečių kalbos straipsnius dėka trijų aukščiau minėtų žodžių su skirtingais straipsniais. Šie 3 žodžiai bus jūsų kiti pagalbininkai. Pagalvokite apie juos kaip apie paveikslėlius ir įsirašykite į savo prisiminimus.

Kažkas yra liūtas, tarsi gyvulys, riaumojantis su kailiu ir visur dejuojantis. Ši liūto piktograma nuo šiol primins žodžius „sako“.

Lygiai taip pat tai padės įsiminti žodžius, kurie gauna „karliçe“ „mirti“, ir žodžius „das“ „ugnyje“.

Tarkime, kad jūs dabar mokotės naujų žodžių.

Mūsų žodžiai

der Hofas (vidinis kiemas)
die Nudel (makaronai)
das Bettas (lova)

vistiek ...

Bet kaip mes turime omenyje šiuos straipsnius ???

Su žodžiais, kuriuos paminėjau aukščiau, ir jų nuotraukomis prisiminimuose ... Dabar turime susieti žodį der Löwe su žodžiu der Hof mūsų prisiminimuose (tai visada bus taikoma tiems patiems straipsniams)

Kitaip tariant, liūto, klaidžiojančio per kiemą, vaizdas įsikurs mūsų galvose. Taigi, prisiminsime, kad kadangi žinome žodžio liūtas straipsnį, žodis „kiemas“ taip pat turi „pasakyti“ su šia asociacija.

Liūtas kieme (der Löwe, der Hof)

taip pat

Pagalvokite apie pelną valgydami makaronus.

Kadangi „die“ yra Königin, makaronai taip pat bus „die“. Taigi karalienė valgys makaronus, o ne liūtą. Pastebėsite, kad dirbdami su tokiais paveikslėliais ir simboliais mokysitės efektyviau ir nustebsite net patys.

Koks vokiškas straipsnis „lova“ 3 pavyzdyje? Ši lova bus deganti lova. Lovą susiesite su „ugnimi“ - „das Feuer“. Lovoje niekada nebus miegančio liūto ar karalienės. Lova degs. Deganti lova taip pat primins, kad žodyje „Bett“ yra straipsnis „das“.

Padarykime keletą bandymų dabar.

pieštukas (Stift)
Liūto skrandyje įstrigęs rašiklis.
Taigi, koks yra žodžio „Stift“ straipsnis šiuo atveju?

Deja, mano langas dega. Kyla gaisras .. (Šiuo atveju kokį straipsnį užima žodis „Fenster“?)

Karalienė užlipo ant karvės. Tada jis nulipo nuo pavargusios karvės ir melžė bei gėrė. (Ar šiuo atveju galite pasakyti, kuriuos straipsnius vartoja „Kuh“ ir „Milch“?

Tai nuo šiol darysi. Kiekvieną iš esmės susiesime su šiais trimis objektais / įvykiais, kuriuos nustatėme nuo pat pradžių, ir išsaugosime jį savo atmintyje, tarsi tai būtų paveikslėlis. Pamatysite, tai bus labai malonus ir efektyvus motyvuojantis darbas.

Dienos su daugybe straipsnių visiems :)

Atsijungęs FikoMedceziras

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 4
  • Lygis 1
« Atsakyti #31: 15 m. Vasario 2007 d., 08:49:04 val. »
Na, jūs padarėte puikią išraišką, kalbą galima išmokti naudojant šias teorijas ir praktiką, ačiū.

Atsijungęs Eurovizija

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 23
  • Lygis 8
« Atsakyti #32: 15 m. Vasario 2007 d., 09:12:22 val. »
Tau taip pat ačiū ...
Taigi ar jūs kada nors bandėte šį metodą? Pavyzdžiui, kaip jūsų liūtai, karalienės ir gaisrai? Ką jie daro?

Liūtas vijosi mano šunį. (Hundas)
Jei tai buvo mano namų darbas, aš to nepadariau, bet man pasirodė, kad tai karalienė. :) (Hausaufgabe)
Dainą išmokau ir šiandien. dainoje kalbama apie gaisrus, gaisrus ... (Melavo)

Sėkmės jums visiems ...

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu