Vokiečių kalba, Vokietija 10 pamoka: vokiški straipsniai - GERMANX

10 pamoka: vokiečių rašytojas

• 45 Atsakyti
  • 71337 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs irfanas77

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 6
  • Lygis 0
  • Lytis: įlanka
Re: 10 pamoka: straipsniai
« Atsakyti #22: 24 m. Lapkričio 2007 d., 04:58:20 »
Ačiū tau labai už viską

Atsijungęs išvakarės

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 3
  • Lygis 0
« Atsakyti #23: 25 m. Lapkričio 2007 d., 05:33:54 »
Meraba, aš neprieštaravau savo vokiečių kalbos gramatikai, tačiau jūsų svetainės dėka buvo padaryta didelė pažanga.

Atsijungęs merigulas

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
« Atsakyti #24: 06 m. Gruodžio 2007 d., 01:09:38 »
Praėjo 10 minučių, kai įėjau į gatvę. Aš jau pamilau šią vietą. Tikiuosi, kad sveikata yra labai gera tiems, kurie mus laiko. Tikiuosi, kad išmoksiu vokiečių kalbą šioje pusėje.

Atsijungęs nesubalansuotas

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 17
  • Lygis 1
  • Lytis: Moterų
prašau padėti
« Atsakyti #25: 29 m. Sausio 2008 d. 10:52:59 »
Sveiki draugai, aš taip pat pradėjau mokytis vokiečių kalbos, bet kaip manote, kur galėčiau pradėti dirbti? Kursą pradedu po 1 mėnesio. Jei iki šiol yra dalykų, kuriuos turiu išmokti, klausiu draugų, kurie nuėjo į Žinoma, ką jie išmoko pirmosiose pamokose apskritai. Aš turiu išlaikyti A1 egzaminą ir gauti vizą iki rugpjūčio. Ačiū visiems. ; :)
Crocus

Atsijungęs „CuoreSacro“

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
« Atsakyti #26: 02 m. Vasario 2008 d., 10:53:02 val. »
sveiki, ačiū už paaiškinimus apie straipsnius. 

Der (m / r) Tischas -> lentelė
 Die (f / e) Jacke ---> Striukė
 Das (n / s) Buch ---> Knyga

Pagarbiai ...:)

Atsijungęs SMC-403

• ultrAslan
  • almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 745
  • Lygis 17
« Atsakyti #27: 09 m. Balandžio 2008 d., 12:05:33 val. »
Šiuos straipsnius praėjau prieš 3 dienas, bet negalėjau išlaikyti temos, neradau jokios logikos, spėju, kad nėra sprendimo, išskyrus įsiminimą.
GS

Atsijungęs D_MATMAZEL

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #28: 10 m. Balandžio 2008 d., 12:15:39 »
Tikrai išeik

Atsijungęs Esma 41

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 7382
  • Lygis 560
  • Viskas, ką aš patyriau ... Ačiū, auga su tavimi
« Atsakyti #29: 14 m. Birželio 2008 d., 01:20:04 val. »
sveiki, ačiū už paaiškinimus apie straipsnius. 

Yra trys konkretūs straipsniai vokiečių kalba: der, das ir die.
Kaip minėta anksčiau, kiekvieno žodžio straipsnis yra skirtingas.
Todėl žodžiai turėtų būti išmokti kartu su jų straipsniais. Daugelyje šaltinių straipsniai sutrumpinami taip:

kaimas Kodas r veya m žymimas raidėmis.
mirti Kodas e veya f žymimas raidėmis.
das Kodas s veya n žymimas raidėmis.
Pasaulis yra gerbėjas. Kol gyvenimas trumpas. Kadangi būtina atlikti daugybę užduočių. Kol gyvenimas bus laimėtas amžiams. Kadangi pasaulis nėra apleistas. Kadangi svečias pasaulyje gana teisėjas ir Kerimas. Kadangi nei geras, nei blogas nebus nenubausti. Kol nekenksmingas kelias, kenkiantis kelias klesti. Nuo pasaulinių draugų ir gretų yra iki kapo vartų.

Žinoma, jam labiausiai pasisekė, Nepamirškite „Hereafter“ pasauliui, Jis neaukos savo ateities pasauliui, Nepažeisk amžinojo pasaulietiško gyvenimo, Tegul jis nepraranda savo gyvenimo, Tegul jis laiko save svečiu ir elgiasi pagal svečių namų savininko nurodymus, tegul atidaro kapo duris ir įeina į saadet-i amžinybę.
„Risale-i Nur“ (laiškai)

Şvalus vanduo

• lankytojas
« Atsakyti #30: 20 m. Rugpjūčio 2008 d. 01:57:59 »
Draugai, mano mokytojas teisus, aš tai išbandžiau, pasakiau, ką daryti, jei įsimenu be straipsnio, bet kai kalbiesi su vokiečiu, kyla problema, jis tavęs nesupranta.

Atsijungęs mekin2000

• mekin2000
  • Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 59
  • Lygis 7
« Atsakyti #31: 23 m. Rugsėjo 2008 d. 03:23:50 »
Draugai, mano mokytojas teisus, aš tai išbandžiau, pasakiau, ką daryti, jei įsimenu be straipsnio, bet kai kalbiesi su vokiečiu, kyla problema, jis tavęs nesupranta.

bravo prisiekiu, aš ketinau to paklausti. Net jei kartais vartojate neteisingus veiksmažodžius anglų kalba, tai yra, net jei padarote įtemptą klaidą arba naudojate verslą daugiskaita, kitas asmuo jus supranta, net jei dažniausiai negalite padaryti teisingo sakinio, net kelių žodžių . Taigi ar jie tikrai nesupranta ir vokiečių kalbos? Taigi, užuot sakęs der lehrer, jei sakinyje sakau tik lehrer arba die lehrer, argi jis manęs nesupras? Ar šie vaikinai neturi tolerancijos? :(

Atsijungęs marti

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 10
  • Lygis 0
« Atsakyti #32: 05 m. Lapkričio 2008 d., 09:54:26 »
Tai tikrai sunki kalba, aš gyvenu Šveicarijoje, bet mes sužinosime, kad kito kelio nebėra.
Bet rimtai jie padarė puikų darbą, labai ačiū už šią svetainę, visi, insha'Allah, jūsų pastangos neliks neatlygintinos ...

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu