Vokiečių kalba, Vokietija 8 pamoka: vokiečių asmenvardžiai - GERMANX

8 pamoka: vokiečių kalbos įvardžiai

• 39 Atsakyti
  • 70119 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

Atsijungęs atomas

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 14
  • Lygis 1
  • Lytis: įlanka
  • pradėti yra pusė pabaigos
būdvardžiai
« Atsakyti #22: 17 m. Balandžio 2007 d., 06:57:31 »
klug ............... tai protingas būdvardis.kaip tai galime panaudoti sakinyje !!!!!!! pasakyk tai trumpiausiai ;;;;;

Taq (galime sakyti) bet kuris būdvardis, kurio asmenvardžiai užfiksuoti pseudonimu

as esu .................... .klug ,,,,,,,, esu protinga
du ............................. bist ................... .kišinys ,,,,,,,, tu protingas
er-sie-es ..................... ist ..................... klug, ,,,,,,, jis yra protingas

wir ............................. sind ................... .klu g ,,,,,,,, mes protingi
ihr .............................. seid .................. ..kl ug ,,,,,,,, tu protingas
sie ............................. sind ................... ..kl ug ,,,,,,,,, jie protingi
Jūs ............................. sind ................... ..kl ug ,,,,,,,, tu protingas         

Mūsų naudojama šiukšliadėžė, bist, ist, sind, seid, sind, sind yra paimami tik savininkams ir jų negalima naudoti vietoje kitų, todėl ::::::::: du bin klug negalima vadinti
      Galite padaryti skirtingus sakinius, vietoj klug pakeisdami bet kurį būdvardį.
  ich bin fleißig ..... Aš kaip darbuotojas ...
pradėti yra pusė pabaigos

Atsijungęs reindžeriai2006

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 4
  • Lygis 0
Re: 8 pamoka: asmenvardžiai
« Atsakyti #23: 26 m. Gegužės 2007 d., 05:28:50 »
Taip, bet su žodžiu ist arba kaligrafijos pagalbinis veiksmažodis vartojamas sie jie arba Sie naudojami mandagiame adresu arba naudojami haben pagalbiniai veiksmažodžiai ir yra keletas panašių pagalbinių veiksmažodžių privilegijų. Nedalyvaukite, gerai

hab, sind haben yra pagalbinis užpildas arba veiksmažodis.

Atsijungęs Schwartz

• SCHWART ADLER
  • Voll Mitglied 1
  • Pranešimas: 92
  • Lygis 10
« Atsakyti #24: 27 m. Gegužės 2007 d. 02:35:03 »
Jei ieškosite modalinio veiksmažodžio mūsų svetainėje, gausite išsamesnį rezultatą.

Atsijungęs ozgexnumx

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Lygis 1
  • Lytis: Moterų
  • sprendimų priėmimas yra pusė sėkmės ........
« Atsakyti #25: 24 m. Birželio 2007 d., 12:28:34 val. »
Labai gerai, ačiū

Atsijungęs mieloji

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 1
  • Lygis 0
« Atsakyti #26: 01 m. Gruodžio 2007 d., 09:28:52 »
:(

Atsijungęs kholp gauti $

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 1349
  • Lygis 116
« Atsakyti #27: 09 m. Sausio 2008 d. 11:12:49 »
Sveikata jūsų darbui.
Ergenekon yurdun vardas
Šuns vardas
Stotelė keturiasdešimt metų, būk!
Čia esame, šimtai ietis

Atsijungęs LEE 19

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 9
  • Lygis 0
« Atsakyti #28: 20 m. Sausio 2008 d. 06:19:07 »
Danke, mes pamažu einame į vokiečių kalbą ..
KIEKVIENAS KIEKIS turi SILVER LINING

Atsijungęs 581. nešioti

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Lygis 0
« Atsakyti #29: 21 m. Sausio 2008 d. 12:41:22 »
ačiū, baigiau šią pamoką ^ ^

muzikantas

• lankytojas
« Atsakyti #30: 23 m. Sausio 2008 d., 04:44:07 val. »
Kas būtų, jei šiandien užsirašyčiau į kursą ir sumokėčiau mokestį. Ką daryti, jei aš atgausiu pinigus! ;D

Atsijungęs vervaroz

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 28
  • Lygis 1
« Atsakyti #31: 10 m. Kovo 2008 d. 02:22:03 »
Jūs mielai turite „almancax“ ..

Atsijungęs MESO

• mezo
  • Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 58
  • Lygis 1
  • KAS TU ESI Mane
« Atsakyti #32: 17 m. Balandžio 2008 d., 03:47:48 »
Patikėk, patikėk, tai labai gera svetainė, linkiu tau ir toliau sėkmės, aš daug atrodžiau, gusel, yra daug dalykų, bet svarbu yra gauti galvą :) Aš tavęs paklausčiau, jei jūs apie tai turite informacijos ir ja dalinatės, būčiau labai laiminga.
Aš myliu tave tai, kas tu man esi :)

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu