Vokiečių kalba, Vokietija 5 pamoka: vokiečių numeriai (0–100) - GERMANX

5 pamoka: vokiečių numeriai (0-100)

• 99 Atsakyti
  • 114932 parodymai

0 narys ir 1 lankytojas peržiūri.

yazyagmuruxnumx

• lankytojas
Re: 5 pamoka: Skaičiai (0–100)
« Atsakyti #22: 28 m. Rugsėjo 2006 d. 01:14:08 »
Mano drauge, iš kur tu žinai turkų numerius mintinai?

Atsijungęs lankytojas

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 2
  • Lygis 0
« Atsakyti #23: 28 m. Rugsėjo 2006 d. 09:26:23 »
Draugai, mes turime vokiečių kalbos pamokas, bet kai pamokose klausomės šio kompaktinio disko, jie sako greitus numerius, pavyzdžiui, telefono numerius. Mes nieko nesuprantame, kai tariame greitai. Taigi, kaip mes galvojame apie skaičius kaip visumą? Džiaugsiuosi, jei padėsite :D

Bet jei aš nemoku neteisingai, vokiečių kalba, skirtingai nei turkų kalba, telefono pranešimai sakomi po vieną, o tai leidžia lengviau skaityti, aš nežinau neteisingai, tiesa?

Atsijungęs „StoraX“

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Pranešimas: 8
  • Lygis 3
« Atsakyti #24: 29 m. Rugsėjo 2006 d. 06:07:30 »
Draugai, mes turime vokiečių kalbos pamokas, bet kai pamokose klausomės šio kompaktinio disko, jie sako greitus numerius, pavyzdžiui, telefono numerius. Mes nieko nesuprantame, kai tariame greitai. Taigi, kaip mes galvojame apie skaičius kaip visumą? Džiaugsiuosi, jei padėsite :D

Bet jei aš nemoku neteisingai, vokiečių kalba, skirtingai nei turkų kalba, telefono pranešimai sakomi po vieną, o tai leidžia lengviau skaityti, aš nežinau neteisingai, tiesa?

Tiesą sakant, tai, ką pasakėte, yra tiesa, kaip sakiau kompaktiniame diske, kurio klausėmės, sakoma kaip 2-2-2. Vienintelis būdas tai padaryti yra daug pakartoti. :) Jei jis bus skaitomas po vieną, tai bus lengva, suprasime iš karto!

Atsijungęs ebrums_e

• Atvykėlis
  • *
  • Pranešimas: 5
  • Lygis 1
« Atsakyti #25: 13 m. Spalio 2006 d., 09:06:06 »
Sveiki, draugai, kažkas atkreipė mano dėmesį, kai dirbau su numeriais. Skaičiai čia skaitomi kitaip, nei turimi mano knygos skaitiniai: kuris iš jų yra teisingas: Pavyzdžiui;

mano knygoje dreizehn (draytse: n)
    čia (drayseiyn)

Džiaugčiausi, jei man praneši, kuris iš jų yra teisingas. Labai ačiū iš anksto.

Atsijungęs aybastili ekrem

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 381
  • Lygis 53
« Atsakyti #26: 13 m. Spalio 2006 d., 11:20:23 »
Sveiki, draugai, kažkas atkreipė mano dėmesį, kai dirbau su numeriais. Skaičiai čia skaitomi kitaip, nei turimi mano knygos skaitiniai: kuris iš jų yra teisingas: Pavyzdžiui;

mano knygoje dreizehn (draytse: n)
    čia (drayseiyn)

Džiaugčiausi, jei man praneši, kuris iš jų yra teisingas. Labai ačiū iš anksto.

ebrums; čia yra tarimo skirtumas.:) punktyrinis ženklas informuoja, kad ankstesnė raidė pratęsta. Čia y raidė jau yra o (:) tai punktyrinio ženklo atitikmuo.

Atsijungęs aybastili ekrem

• almancax Fanatiker
  • Pranešimas: 381
  • Lygis 53
« Atsakyti #27: 13 m. Spalio 2006 d., 11:23:03 »
Aukščiau išvardintas šypsenas sukėliau dvitaškiu, bet nesupraskite tokios formos, kad suklaidintumėte jus!

Atsijungęs ebrums_e

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 1
« Atsakyti #28: 15 m. Spalio 2006 d., 02:31:15 »
Aš jau žinojau, kad to dvitaškio prasmė yra pratęsimas, bet vis tiek buvau sutrikęs.

fcbarcelona20

• lankytojas
« Atsakyti #29: 02 m. Gruodžio 2006 d., 04:32:51 »
Pamačiau, kad 16 ir 17 rašyba ir tarimas skiriasi nuo visų skaičių, prasidedančių ar baigiančių kitais 6 ir 7 numeriais. Tai mane šiek tiek išblaškė, bet dabar moku ir skaityti, ir rašyti. Aš vis dar nemanau, kad aš m pakankamai greitai, bet manau, kad galiu tai įveikti daugiau praktikuodamas.

Atsijungęs mein teil

• Atvykėlis
  • *
  • Lygis 1
« Atsakyti #30: 24 m. Sausio 2007 d. 04:07:14 »
Super, aš galiu suskaičiuoti 10 kadrų. Aš nežinau tavo dewamo. ;)
bewahret einander vor der zweisamkeit

Atsijungęs tan_umut_xnumx

• Junior Mitglied 2
  • Pranešimas: 26
  • Lygis 2
  • Lytis: įlanka
« Atsakyti #31: 20 m. Vasario 2007 d., 05:37:17 val. »
Arba tai buvo labai naudinga, ji buvo labai gera mūsų draugui, kuris ją paruošė, bet aš esu įstrigęs dainuodamas 4, kaip manai, ką turėčiau daryti būdamas 40?

Atsijungęs MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administratorius
  • Pranešimas: 1566
  • Lygis 442
  • Lytis: įlanka
    • almancax
« Atsakyti #32: 20 m. Vasario 2007 d., 05:39:42 val. »
Turėtumėte atsisiųsti ir klausytis failo su skaičių tema iš mp3 paskaitų skyriaus.

Vokiečių kalbos vertimas | Mokytis vokiečių kalbos | Vokiečių numeriai | Pristatome vokiečių vokiečių kalbą
Vokietijos dienos | Vokiečių kelimeleris | Vokiečių dainos | Vokiečių spalvos | Forumas Archyvas

PALAIKOMOS KALBOS: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu