Vaistas tiems, kurie sako, kad esu prislėgtas. „Žmogus gyvena tai, kas vyksta smegenyse“

> Forumai > Cafe almancax > Vaistas tiems, kurie sako, kad esu prislėgtas. „Žmogus gyvena tai, kas vyksta smegenyse“

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    naktis
    lankytojas
    281068.jpg
    Smegenys yra tokia galia.

    Kafadan geçen her düşüncenin bir talep olduğuna inanıyorum… iyi şey ister güzel şeyler düşünürseniz cevabı aynen öyle gelir ,Ama hep korku ve kuşkuyla yaşarsanız aynen bunları da çağırırsınız.

    Į avarijas visada patenka žmonės, bijantys eismo įvykių. Jei keliausite su baime ir nuolat tai įsivaizduosite savo smegenyse ir skleisite aplinkui neigiamą energiją, tikrai sukelsite vairuotoją į avariją, tačiau jei vairuojate automobilį ir turite tokių baimių, nevažiuokite...

    Pernelyg saugančių tėvų vaikams visada kas nors nutinka, todėl net jei kas mestų akmenį, jis ateis.
    sizin çocuğunuzun kafasını bulur o zaman siz şunu düşünürsünüz “onu kollayıp korumasam hep başına olumsuz şeyler geliyor.

    Įdomu kodėl ?

    Ar ne taip (mano kiaušinis išeina iš vištos ar vištos)?

    Mes tapome tokia nelaiminga visuomene, kad negalime vienas kitam pasakyti labas rytas, susirinkę visada kalbame apie neigiamus įvykius, bijome pasakyti, kad man viskas gerai, jei kas nors pasakys, kaip sekasi, kad ir kaip sakykim, iskart skundžiamės ir sakome, kad viskas darosi vis blogiau ir blogiau, kalbame apie savo ligas ir mirtis.Dingo grožis ir malonumas plepėti su draugais.

    Visada skundžiamės, kad nėra pinigų, neva kas to paprašys, prašys mūsų pinigų.
    Tiesiog tęsk, kad ir ką pasakytum NE, vis naikink, nuolat skųsdamasis ir atrodydamas neigiamai bei apgailėtinai, viskas dingo.
    pasiilgai jo palaiminimo ir suprasi, kad po viso šito verkšlenimo pasiilgai draugų.

    Žmonės, kurie visada sako, kad neturi pinigų, taip pasiilgsta savo pinigų palaiminimo, kad vieną dieną ateina ir pamato, kad jiems tikrai pritrūko pinigų, tačiau tai gali būti privalomos išlaidos, kurių nėra sąskaitoje, arba gali būti sumų, kurias reikės išleisti sveikatai.

    Žmonės, kurie visada sako, kad serga, tikrai sirgs. Tegul smegenys būna kondicionuojamos, bet kokia liga, kurios bijote ir pakviesite, ją atneš.

    Po kurio laiko Kūrėjas pradeda gauti šiuos palaiminimus iš savo tarnų, kurie nemoka būti dėkingi už suteiktus palaiminimus.
    Apsidairykite aplinkui ir pamatysite daug pavyzdžių.

    Ateik pas tuos, kurie sako, kaip sekasi nuo šiol
    Pradėkite sakydami, kad aš esu LABAI GERAS. :)

    Öyle bir toplum olduk ki karşımızdakini yargılamaktan sevmeye zaman bulamıyoruz. ya:)

    Tačiau meilės mums reikia kiekviename amžiuje.

    Jei meilė nesiūloma, tai nėra meilė.

    Kad ir ką mylėtumėte, bet viduje jaučiate stiprų meilės jausmą.

    Kai pasakai kam nors savo meilę ir sustiprini ją gestais, tu siunčia jam tokią gražią energiją, kad tavo laimė sugrįžta tau energijos pavidalu.
    Nieko kitur nerasite teigiamo dalyko.

    Jei motina, susilaukusi kūdikio, turi problemų arba yra neigiamos asmenybės, laikykite kūdikį ant rankų ir palieskite jos pliką odą, kai ji yra pozityviausia.
    Jei norite, kad jūsų kūdikiai būtų taikūs ir sveiki, stenkitės juos auginti ramioje, taikioje ir pozityvioje aplinkoje.  
    Stenkitės nelaikyti jo ant rankų, kai jis pyksta, ir parodykite jam savo beribę meilę.
    Bučiuokite, kvepėkite ir žinokite, kad šios dienos greitai praeis ir
    Žinokite, kad jie auga labai greitai.

    Nors kai kurie tėvai labai myli savo vaikus, jie negali to išreikšti ir parodyti.

    Kodėl taip?

    Kada parodysi?
    Argi ne padėka ir padėka parodyti meilę šiai Dievo dovanai geriausiu įmanomu būdu?

    Smegenys yra tokia jėga, kad

    Žmogus gali paralyžiuoti save, nusižudyti arba nugalėti vėžį naudodamas savo smegenų galią.
    Tol, kol galite kondicionuoti savo smegenis.
    Mūsų smegenyse yra beveik 13 milijardų nervų ląstelių
    turi. Kiekviena ląstelė išskiria apie 7.3 kilovolto energijos.
    Praktiškai tai neįmanoma, bet teoriškai, darykime prielaidą, kad visos smegenų nervinės ląstelės išleidžia savo energiją vienu metu, išsiskiria apie 350 milijonų kilovoltų energija, o tai reiškia visus didelio metropolio elektros poreikius.
    turi galių tai sau leisti.
    Noriu papasakoti apie įvykį, kuris pateko į medicinos knygas,

    „Traukinys šaldytuvas, kuriuo buvo gabenama mėsa, sustoja valymui stotyje.
    Darbuotojai pradeda valyti vagonus, o vienas darbuotojas valo vagoną, kitas darbuotojas mano, kad vagonas tuščias, ir užrakina jo duris iš išorės.
    Po akimirkos traukinys išvyksta, o po vienos stotelės sustoja stotyje nusipirkti mėsos.
    Kai atidaromos darbuotojo, kuris lieka uždarytas, vagono durys, darbuotojo
    Atrodo, kad jis mirtinai sušalo.
    Bet jie mato, kad vagono temperatūra normali, tai yra neperkelta į šaldiklį.
    Tačiau kadangi uždarytas darbuotojas to nežinojo ir manė, kad mirtinai sušals, smegenys paruošė sąlygas sušalti,
    Jis pritaiko savo kūną prie to rodydamas visus sušalimo požymius.

    Taigi nukreipkite savo smegenis į teigiamus dalykus.
    Yra žmonių, jei aš gyvenu ilgiau, kai jie visą laiką kalba
    Aš kalbu apie tai, kaip galiu gyventi dar 1-2 metus ir tai daryti dažnai.
    jie kartoja ir nustato sau mirties laiką.
    Aš labai bijau šio žodžio, jei jie jį pasakys su tikėjimu, jie taip sureguliuos savo smegenis, kad jie numirs, kai tikrai tai pasakys.
    Štai kodėl, nesvarbu, kiek jums metų, visada turėkite tikslą ir svajones, kad galėtumėte gyventi ilgai.
    Žmogus gyvena tol, kol svajoja.
    Koks tikras posakis, ar ne?

    Vakar viskas baigėsi. Vakar dienos nepasikartoja, kaip ir sapnai.
    Niekada nežinome, rytoj gali būti gerai ar blogai.

    Bet aš žinau savo akimirką, man sulaužyta koja, rašau šį straipsnį, bet mano žmona yra su manimi, mano vaikai gyvi, todėl aš esu laimingiausias žmogus pasaulyje ir dėl to, kad nežinau savo ateities, aš gali panaudoti šią akimirką geriausiu, maloniausiu ir pozityviausiu būdu.
    Aš vertinu.

    Negaliu sugadinti šios akimirkos galvodama apie ateitį, kurios nežinau.

    Padarykite tą patį ir padalykite savo gyvenimą iš 3, su sąlyga, kad jo nesumaišysite.

    Vakar, šiandien, rytoj...

    Mums patinka staigūs stresai.

    Kadangi staigaus streso metu organizme padaugėja adrenokortikotropinio hormono (AKTH) ir atmintis, suvokimas bei energija tampa super.

    Kitaip tariant, šis hormonas yra organizmo draudimas nuo streso.

    Bet jei šį stresą paversite užburtu ratu, tai yra, jei nuolat jį kursite savo smegenyse, jei visada apie tai galvosite, visi teigiami dalykai, kurie ateina, grįš atgal.

    Kitaip tariant, užmaršumas, energijos praradimas, nenoras, migrena, virškinimo trakto sutrikimai, nemiga, smegenų augliai, kraujospūdžio svyravimai, įvairių kūno dalių tirpimas, nelaimingas jausmas, net depresija, su širdimi susiję.
    Padėsite pagrindą skundams ir vėžiui.

    Kodėl tu pats tuos pamatei?

    Užtenka būti protingam, kontroliuojamam ir pozityviam.

    Jei patiriate daug streso, susiraskite pomėgių, todėl išvalykite mintis.

    Nukreipkite jį į kitus darbus, kad stresoriaus poveikis būtų mažesnis, arba darykite tai, kas jums patinka ir kurie jus džiugina.

    Jei negalite to padaryti, melskitės, mistiškas maldų poveikis žmonėms daro jas teigiamas.

    Ben evde sokakta bile hep iyilik diler ve hayır için dua ederim… :angel:

    Ačiū Yildiz Batirbaygil

    ATAAN2
    Dalyvis

    ben AŠ ESU LABAI GERAI Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    naktis 2
    Dalyvis

    plojimai:) plojimai:) plojimai:)

    alyvmedis
    Dalyvis

    ben AŠ ESU LABAI GERAI

    ben böyle bi kitap okumuştum ve bir süre işe yaradı ama ondan sonra ben uygulamayınca etkisini kaybetti yinede denicem denemekten vazgeçmicem… alkis:) ablacım sen süpersin teşekkürler bu güzel paylaşımın için… :-*

    Love-40
    Dalyvis

    gerai Gerai:)

    tam senlik sevgicim bu… alkis:) (sen iyi ol sonsuza kadar… :-* )

    Nepraleisk
    Dalyvis

    hay Allah razi olsun bize iyi yönde düsündürdügünüz icin.emeginize saglik.cokkk mutluyum.sukurler olsun Rabbime.cok iyi olucam.

    naktis 2
    Dalyvis

    gerai:) gerai:) gerai:)

    naktis 2
    Dalyvis

    ben AŠ ESU LABAI GERAI Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    Bende yarin öyle basliycam güne ;)
    Sanirim arada bu yaziyi okumaliyim okey:)

    naktis 2
    Dalyvis

    Aš laikiausi žodžio, ;)
    ben Man labai gerai diyerek basladim güne alkis:)

    plojimai:) plojimai:)

    naktis 2
    Dalyvis
    Vakar viskas baigėsi. Vakar dienos nepasikartoja, kaip ir sapnai.
    Niekada nežinome, rytoj gali būti gerai ar blogai.

    Bet aš žinau savo akimirką, man sulaužyta koja, rašau šį straipsnį, bet mano žmona yra su manimi, mano vaikai gyvi, todėl aš esu laimingiausias žmogus pasaulyje ir dėl to, kad nežinau savo ateities, aš gali panaudoti šią akimirką geriausiu, maloniausiu ir pozityviausiu būdu.
    Aš vertinu.

    plojimai:) plojimai:) plojimai:)

    plojimai:) plojimai:)

    naktis 2
    Dalyvis
    Ateik pas tuos, kurie sako, kaip sekasi nuo šiol
    Pradėkite sakydami, kad aš esu LABAI GERAS.

    plojimai:) plojimai:) plojimai:)

    yok ben ÇOK İYİYİM demesem… :haha: “Süperim” kesmez mi?? kur;) ;D

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 19)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.