„Zam“ atsakymas į brangiausią pasaulio pasą ..

> Forumai > Vokietijos ir kitų Europos šalių generalinis sekretorius > „Zam“ atsakymas į brangiausią pasaulio pasą ..

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Pasų mokesčių padidėjimas naujaisiais metais sukrėtė piliečius. 2012–162 metų galiojantys pasai, kurie 4 m. Siekė 10 eurus, padidėjo iki 49 euro, o padidėjo 211 eurais, taip sustiprindami savo, kaip brangiausių pasaulyje, poziciją. Į padidėjusius mokesčius reaguojantys piliečiai reikalavo, kad žygiai būtų nedelsiant atšaukti.

    Piliečiai, kurie naujaisiais metais Europoje lankėsi pas generalinius konsulatus gauti pasų, patyrė „keliamą šoką“. Naujas 10 metų pasas buvo padidintas 49 eurais. Naujas 2012–162 metų galiojantis pasas, kuris 4 m. Siekė 10 eurus, padidėjo iki 211 euro. Vokietijos piliečiai už 10 metų pasą moka 59 eurus, ispanams - 25 eurus, italams - 42.50 eurų, o su ekonomine krize kovojantiems graikams - 84 eurus. Vokietija taip pat ima tik 26 euro už 10 metų pasą iš savo piliečių iki 37.50 metų amžiaus. Mūsų piliečiai, griežtai reagavę į pernelyg didelį žygį, paklausė: "Ar taip brangu būti Turkijos piliečiu?" Štai atsakymai į žygį:

    KAIP MOKĖS DARBUOTOJAI
    Hakan Büyükkaya (Düren): „Aš atėjau dėl naujo paso. Nustebau išgirdęs, kad mokestis padidintas nuo 162 eurų iki 211 euro. Ponios pasą išduosime kitais metais. Taip pat yra du vaikai. Kaip bedarbiai ir pensininkai mokės šiuos pinigus?

    IŠMOKĖTAS ATVEJU
    Ramazanas Kalay (Burscheidas): „Kasoje girdėjau, kad naujas pasas padidėjo iki 211 euro. Norėčiau perduoti valdžiai, kad niekas nėra patenkintas padidėjimu. Nežinau, ar visi gali sau leisti sumokėti šį mokestį “.

    OFICIALUS apiplėšimas
    Özgür Çetinkaya (Kelnas): „Turiu tris vaikus. Žmona pernai nusipirko už seną kainą. Vakar stebėjau pasų kainų padidėjimą naujienose. Tai visiškas apiplėšimas. Karinės tarnybos mokestis jau yra didelis, dabar pasas padidintas. Ar valdžia mano, kad užsienyje gyvenantys žmonės turi daug pinigų? “

    NĖRA SENOS VOKIETIJOS
    Ali Yamakas iš „Olpe“, Haydaras Taşkıranas iš „Refrath“ ir Kemalas Yılmazas iš „Olpe“ taip pat teigė, kad pasų mokesčių konsulatuose didinimas yra nepriimtinas. Nurodę, kad jie turi po tris šeimas, Yılmazas ir Yamakas sakė: „Mes mokėsime maždaug 150 eurų daugiau už kiekvieną šeimą. Ekonominė krizė ištiko visus. Vokietija jau nėra senoji Vokietija. Kaip skurdžiai ir daugiavaikės šeimos mokės šį mokestį?

    Gėda man Hüseyin Koç (Bochumas): „Kuo pateisinamas šis žygis? Aš nežinau, iš kur jis atsirado? Padidėjo iki 30 proc. Aš smerkiu ir smerkiu “.

    DAUG Fikret Afat (Dortmundas): „Ne tiek jau ir daug. Kaip bedarbis pilietis, turiu penkių asmenų šeimą. Mano trys vaikai taip pat mokosi. Kaip mums išeiti iš šio žygio? Ekonominės krizės Europoje to yra per daug “.

    KARŠTA NAUJŲ METŲ DOVANA Fahrettin Ertürk (Dortmundas): „Buvo surinkta beveik 50 eurų. Tai panašu į karčią naujųjų metų dovaną. Aš smerkiu šį žygį ir reikalauju, kad valdžia persvarstytų padėtį. Ar mūsų valstybė stengiasi sumažinti biudžeto deficitą dėl mūsų, turkų, Europos? “

    NĖRA KĄ PASAKYTI
    Volkanas Afatas (Dortmundas): „Nebėra ką pasakyti. Jie kankina. Aš smerkiu šį pakėlimą. Ekonominė krizė Europoje jau nulenkė mūsų nugarą. Prašau, leiskite mūsų valstybės pareigūnams suprasti, kad beveik 50 eurų padidėjimas yra nesąžiningas. Aš esu studentas, kaip galiu sumokėti tiek pinigų? "

    NEGAUSIU TURKŲ PASO
    Mehmetas Koças (46) Kirpėjas: „Pasų didinimas yra beprasmis. Tai mentalitetas, kai užsienyje gyvenančius piliečius matai kaip žąsis, kurias reikia plėšti, kaip ir mokamą karo tarnybą. Kadangi aš, mano žmona ir mano vaikai turime Belgijos pilietybę, mes nusipirksime 150 metų Belgijos pasą už 10 eurų ir vyksime į Turkiją. Daugiau negausime Turkijos pasų “.

    MŪSŲ VALSTYBĖ NETEISINGUMAS
    Mehmetas Topkaya (58 m.) Išėjo į pensiją: „Kiekvieną dieną konsulinės paslaugos yra vis didesnės. Ši kaina nėra tokia, kaip pasaulyje. Ar yra toks pasas? Ar yra tokia pilietybė? Sakoma, kad aš turiu piliečių Europoje. Manau, kad valstybė su turkais Europoje elgiasi neteisingai, kaip ir su kariuomene “.

    RIMTAS ​​AR JOKAS
    Mithadas Serhadlıoğlu (62 m.) Vaistininkas: „Dauguma turkų, su kuriais kalbėjausi, sakė:„ Ar tai rimta, ar tai pokštas? “ sakė. Aš sveikinu šį pakėlimą su šypsena, ar tai bus naudinga! “

    GRĄŽINAMA
    Zübeyde ir jos futbolininko sūnus Demircanas Dikmenas sakė: „Su naujaisiais metais televizijos ir radijo mokesčiai buvo padidinti. Nors nuoma, elektra ir gyvenimo sąlygos kasdien didėjo, pridėjus paso mokesčius, mes patekome į sunkią padėtį. Žygiai turėtų būti kuo greičiau atšaukti “.

    NETURIAME REIKŠMĖS Yusufui ir jo sūnui Alaaddinui Kaplanui: Tėvas ir sūnus, kurie negalėjo suprasti paso mokesčių padidėjimo, sakė: „Žmonės čia ir taip sunkiai sutaria. Gyvenimo sąlygos kasdien brangsta. Kaip daugiavaikės šeimos moka šį mokestį?

    TAUPANT 49 EURO Mehmetas Şahinas: Mehmetas Şahinas, sumokėjęs 2012 eurus už naują pasą už kreipimąsi į generalinį konsulatą 162 m. Gruodžio mėn., Savo laimę pareiškė sakydamas: „Džiaugiuosi, kad pasielgiau iš anksto ir sutaupiau 49 eurus“.

    NETURIU DAUG
    Gönül Turgut: Gönül Turgut, atvykęs į generalinį konsulatą gauti naujo paso, teigė gyvenantis iš socialinės paramos ir pasakęs: „O aš nežinojau. ką aš dabar darysiu? Aš neturiu su savimi 211 euro “, - ir paprašė giminės atnešti pinigų telefonu.

    Mes nesame ožka eiti
    Hayati Aktürk (žvejys): „Mes vis dar laikome žąsį, kurią reikia plėšti. Kai tik buvo išleisti šie dešimties metų pasai, mokesčiai buvo nepaprastai dideli, ir tai šiek tiek sumažėjo dėl mūsų piliečių reakcijos ir žiniasklaidos palaikymo. Dabar negaliu suprasti, kodėl jis vėl keliamas “.

    TIK NETIKĖJAMĖS
    Orhanas Yanıkas, buvęs pasų eilėje prieš Miuncheno konsulatą su sūnumi Gökhanu ir jo žmona Fatma, sakė: „Tikėjomės, kad metų pradžioje padidės mokesčiai už pasus. Bet tiek daug nesitikėjome. Dabar trys žmonės sumokės 150 eurų daugiau. Taip pat yra šalutinių išlaidų, pavyzdžiui, čia vykti du kartus ir padaryti nuotrauką, tai yra šiek tiek pasigailėjimas “, - sakė jis.

    KAIP NEĮMANOMA
    Zaferis Aksütas, laukęs savo eilės ilgoje eilėje prieš konsulatą, sakė: „Kaip gali būti, neįmanoma. Dar vakar žiūrėjau internete, jame buvo parašyta 162 eurai. Kodėl jie apie tai nepraneša iš anksto? Bent tegul jie keičia kainos ženklą internete, tegul žmonės ateina su reikmenimis. Tai jau buvo brangu, dabar puiku “, ir Mahmutas Türkoğlu, atvykęs į konsulatą dėl kito sandorio, sakė:„ Jei pasas padidintas, padidėjo ir kiti. Pamatysime, kokia staigmena mūsų laukia, kai pakilsime “.

    MOKAMA NUO 2012 m. Tvarkaraščio
    İlknur Savam, trijų vaikų motina, praėjusiais metais gavusi pasą iš Frankfurto konsulato ir sumokėjusi 2012 eurus už 10 metų pasą pagal 162 m. Tarifą, nustatė, kad už 10 metų pasą naujųjų metų paraiškose reikia sumokėti 211 eurų. . "Yra daug turkų, kurie negali to spręsti", - sakė Savamas. Jos sesuo Semra Savam taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad trijų vaikų šeima už penkis pasus turėjo sumokėti 55 162 eurus ir pasakė: „Kadangi mano sesuo praeitais metais kreipėsi, ji išsisuko su XNUMX eurais. Tačiau artimiausiomis dienomis jis vėl kreipsis į savo vaikus. Turime daug piliečių, kurie negali už tai susimokėti “, - sakė jis.

    AR YRA KRIZĖS LAIKAS?
    Su sūnumi naujo paso atvykęs Familas Arasas sakė: „Mes atėjome praėjusią savaitę, nes prieš Naujuosius metus bus pakeltas pakėlimas. Taikomi seni tarifai. Bet dėl ​​trūkstamo dokumento mano ir sūnaus operacijų atlikti nepavyko. Perkelta į naujus metus. Pareigūnai sakė, kad kils pakėlimas, tačiau nebuvo žinoma, kiek. dabar aš čia sužinojau. Ponios pasas yra mums nuo seno mokesčio, kuris yra nuo naujo mokesčio. 50 eurų žygis už pasą. Ar krizės metu yra toks padidėjimas? “

    KUR YRA ŠI PINIGA išleista
    Eilėje laukę Mustafa Akyol, Seyfettin Bozkurt ir İlhan Gümüş reagavo ir į žygį, ir į ilgą laukimo laiką žiemą. Mustafa Akyolis sakė: „Karo tarnyba padidėjo, pasas padidėjo, tad koks bus šis uodegos išbandymas?“ Sakė: „Tiek daug pinigų surenkama iš piliečių, bet kam jie išleidžiami? Jau daug metų ateinu į šį konsulatą, tvarka vis dar tokia pati. Nagi, mes šiek tiek jauni, eilėje yra senagalvių žmonių “, - sakė jis.

    KONSULATAS: TAI PER DAUG
    Šveicarijos konsulato pareigūnai Ciuriche, kaip ir piliečiai, mano, kad pakėlimo normos yra aukštos. Konsulato pareigūnas pareiškė, kad nuo vakar jie pratęsė 40 pasų ir pritaikė naujus mokesčius: „Akivaizdu, kad žmonės nėra patenkinti, tačiau iki šiol negavome jokių garsių skundų. Tačiau neabejotinai prasidės skundai “.

    MES esame šokiruoti
    Volkanas ir Sibelis Erçinai: „Mus oficialiai šokiruoja pasų žygiai, paskelbti naujaisiais metais. Šveicarija yra turtinga šalis, bet mes, turkai, nerenkame pinigų iš medžių. Keturių asmenų šeima už paso pratęsimą mokėtų daugiau nei tūkstantį frankų. Neįmanoma suprasti, kokia tai logika “.

    Sunkiai mokame savo nuomą
    Selma Özcan: „Mūsų atlyginimai lieka ten, kur jie yra. Ekonominė krizė jau ištiko visus. Be to, padidėjus konsulinėms procedūroms, mūsų piliečiams kils dar daugiau problemų. Mes vos mokame savo nuomą. Niekas nėra patenkintas paso padidėjimu “.

    Galvok apie mus
    Mehmetas Özkanas: „Aš išleidau 1500 kronų iš Orhuso į Kopenhagą. Taip yra todėl, kad nedirbu. Darbuotojai netenka darbo, kai išeina atostogų. Jei didelė šeima kilusi iš Arhuso, jie turi išleisti 5-6 tūkstančius kronų. Manau, kad mokesčiai jau buvo dideli, dabar jie dar didesni. Kodėl mes visada turime galvoti apie savo valstybę? Tegul mūsų valstybė galvoja apie mus ir atidaro konsulato skyrių Orhuse “.

    MES NEGALIMA, KAD TU Galvoji
    Erolis Tınas: „Man sunku suprasti šio aukšto žygio priežastį. Nors konsulatai, dirbantys užsienyje, suteiks mums geresnes paslaugas, esame priversti mokėti didesnius mokesčius. Žmonių ekonominė padėtis nėra tokia gera, kaip mano mūsų valstybė “.

    NĖRA DAUG JOS ŠALYJE
    Yusufas Can Çayıras ir Yusufas Çayıras: „Nė vienoje kitoje Europos šalyje nėra tokio aukšto paso mokesčio. Mes nesuprantame kainų padidėjimo, viršijančio infliacijos lygį, taikymo. Kaip žinoma, ekonominis sunkumas Europoje yra labai didelis. Nedarbas kenkia mūsų piliečiams. Daugelis mūsų piliečių stengiasi gyventi tik iš socialinių pašalpų. Žygius reikėtų persvarstyti “.

    PASirašėme įrašą
    Hakanas Karakašas: „Mane nustebino padidėjęs pasų skaičius. 5 asmenų šeima už naują pasą turi sumokėti 1055 eurus. Turkija pasiekė rekordinį mokesčių padidėjimą. Bedarbiai ir gaunantys socialines pašalpas negali mokėti šio darbo užmokesčio. Dėl šių padidėjimų pilietybė nebegalioja. Turkijos nevyriausybinės organizacijos neturėtų likti abejingos šiam klausimui “.

                                                                                                                              Cituota iš Europos laisvės.

    reyyan į
    Dalyvis

    Tuo reikia griežtai pasirūpinti. Jei jūs einate į Turkijos konsulatus Vokietijoje, jie nori pinigų. Esu susidūręs su panašiomis problemomis. jie oficialiai mane apgavo dėl paso nuotraukos. :) Jiems nepatiko mano lauke padaryta biometrinė nuotrauka (kuri buvo standartinė nuotrauka), o ji paėmė iš pačios nuotraukos. Tuo pat metu senas pensininkas dėdė nemėgo 3 skirtingų nuotraukų, kurias jis padarė konsulate, o ten buvęs pareigūnas jas darė dar kartą. Tai išgirdęs, pasiėmiau dėdę su savimi ir nuėjau į direkciją ir pasiskundžiau, bet jie negrąžino išleistų pinigų. Be to, dar viena labai linksma darbuotoja sakė, kad man nereikia nuotraukos. atvirai pasakius, tai atėjo į mano kvailumą. nes tik pasą pratęsiau  ;D . bet tai labai negražūs dalykai. Niekada daugiau nebeisiu i Mainco konsulata.
    horizonte, turiu atnaujinti savo pasą šių metų pabaigoje. pasibaigia. Gegužės mėnesį važiuosiu į Turkiją. Įdomu, ar aš tai padariau Ankaroje, tai kainuotų pigiau .. Be to, nėra konsulato, kuriame gyvenu. taip toli. Taigi mano leidimas baigiasi 2013 m. Lapkričio mėn. Ar gerai, jei tai darau Turkijoje, kai atostogauju, o ne Vokietijoje?

    reyyan į
    Dalyvis

    bet mokestis, kurio jie paprašė už elektroninį užsieniečių biuro leidimą, man atrodė brangus. Aš turiu susitikimą rytoj. Mokestis siekė 135 eurus.  :-

    EL-TURCO
    Dalyvis

    Žinoma, jį galite pratęsti Turkijoje, tačiau Turkijoje jis brangesnis! „Google“

Rodoma 3 atsakymų – nuo ​​1 iki 3 (iš viso 3)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.