SELAMUNAS ALEYKUMAS MANO BROLIAI KOVO 17 d. VIZOS PARAIŠKĖJAI ??

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.

    17 2015 32 kreipiausi i Vokietijos konsulate Izmire viza.Kai zmona nuvaziavo ir paklause sake kad dokumentai atkeliavo elektroniniu ir dar neatvyko paštu ir praėjo XNUMX dienos.Ar tai normalu ? Mano žmona yra Turkijos pilietė, jos atlyginimas geras, jokių problemų, valstybės pagalbos negauna.
    Vieta Diuseldorfas
    Ar yra brolis, kuris galėtų man padėti su informacija apie tai?
    Telaimina tave Dievas ramybės..

    heidi 078
    Dalyvis

    Sveiki broli, aš ką tik tapau nariu.Papasakosiu, mano paraiškos pateikimo data buvo kovo 19 d., mano sąraše trūko tik dokumentų, užpildžiau kovo 26 d., pateikiau, mano tikslas yra REMSCHEID Diuseldorfas, aš Esu labai arti Diuseldorfo REMSCHEID, kelis kartus buvau Vokietijoje, ten yra mano šeima. Žmona dirba užsieniečių tarnyboje. Mano dokumentai dingo, bet jie buvo labai užsiėmę ir dar negalėjo jų apžiūrėti. pasakė: "Kaip žinote, yra daug prieglobsčio prašymų, mes kuo greičiau atsiųsime jums laišką, laukiame. Duok Dieve lengvumo ir kantrybės visiems mūsų draugams, laukiantiems vizų, tai bene skaudžiausia ir sunkiausia dalis“.


    Assalamu alaikum, labai ačiū
    Ar jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis?
    O iš kurio miesto kreipėtės?
    Žmona gavo elektroniniu būdu, bet jai buvo pasakyta, kad iš Izmiro dar neatvyko popieriai.
    Teigiama, kad problema yra Izmire

    heidi 078
    Dalyvis

    Sveiki atvykę.Mano žmona yra Turkijos pilietė.Ji dirba įprastą 8val.darbą ir papildomą darbą.Iki šiol niekada negavo jokios valstybės pagalbos.Mano prašymo vieta yra Vokietijos konsulatas Ankaroje.Manau, kad gali būti delsimas susijęs su Izmiru.Maždaug prieš 5 metus mano sesuo vėl susijungė su šeima.Jis išvyko į Vokietiją,manau užtruko 17 dienų kol gavo vizą,jo žmona yra Vokietijos pilietė.Dabar pagal mūsų tyrimus čia o ten, manau, situacija skiriasi priklausomai nuo valstijų ir tankumo. Netikiu, kad kiekvienas karininkas diskriminuoja turkų ir vokiečių kalbas. Sakau, kad jei sąlygos bus tinkamos, tai atsitiks, net jei tai bus šiek tiek pavėluota. viena sutikau Ankaroje.Ponia sake kad jusu zmona sutvarkys dokumentus per 15 dienu, vieta kur eini maza, ilgai netruks, paziuresim lauksim.

    Telaimina mus Dievas, mums reikia kantrybės ir pasitikėjimo.
    Labai ačiū už pagalbą.Jei yra kokių nors pokyčių, parašykite man.
    Rūpinkitės

    heidi 078
    Dalyvis

    Ne demek rica ederim, bi yardımım olduğunu sanmıyorum ama bilgi paylaşımı bizim durumumuzda olanlara iyi geliyor biraz.üye olmadan önce bi süre ben de yazılanları okumuş takip etmiştim,gerçi her yazılana takılmak anlamsız çünkü herkesin durumu ve bulunduğu konum başka…tabi gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim..bol şans kardeş,Allah hepimize sabırlar ve kolaylıklar versin.

    Assalamu alaikum mano broliai ir seserys
    Jei kreipėtės kovo mėnesį ir yra pažanga, praneškite čia, padėkime vieni kitiems ir palaikykime vieni kitus vardan Dievo.
    Tegul Dievas suteikia kantrybės visiems mano broliams, kurie laukia ir padaro tai palaima.
    AMINAS

    erddinc
    Dalyvis

    Sa. Per kiek dienų po paraiškos pateikimo gausite elektroninį laišką?Ar kas nors turi informacijos šia tema?

    lizdus
    Dalyvis

    Sa. Per kiek dienų po paraiškos pateikimo gausite elektroninį laišką?Ar kas nors turi informacijos šia tema?

    Žmona iš Izmiro kreipėsi kovo 11 d. Dokumentai buvo įvesti į sistemą kovo 17 d. Dokumentai atkeliavo į Užsieniečių tarnybą kovo 30 d.

    erddinc
    Dalyvis

    Žmona iš Izmiro kreipėsi kovo 11 d. Dokumentai buvo įvesti į sistemą kovo 17 d. Dokumentai atkeliavo į Užsieniečių tarnybą kovo 30 d.

    Jie lėtai apdorojami internete, tiesiog paklauskite:$

    Iš kurio miesto jis kreipėsi kovo 11 d.?
    O kuriame mieste jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis?
    nes tai mums svarbu norint gauti informaciją, labai ačiū

    lizdus
    Dalyvis

    Iš kurio miesto jis kreipėsi kovo 11 d.?
    O kuriame mieste jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis?
    nes tai mums svarbu norint gauti informaciją, labai ačiū

    Taip, aš esu Vokietijos pilietis, parašiau savo žmonai des, ji kreipėsi iš izmiro, čia yra limburgo a..hessen valstija.. bet panašu, kad mūsų darbas užtruks šiek tiek ilgiau, konsulatas paprašė kryžminės apklausos, bet jie dar nedavė nė dienos. :(

    heidi 078
    Dalyvis

    Birbirimzi bilgilendirelim şeklinde konuşmuştuk en son mektup bugün gelmiş,üç aylış maaş bordrosu,sınırsız iş sözleşmesi olduğunu gösteren iş yerinin dolduracağı evrak,ev sahibinin doldurması gereken evrak,pasaport…hoşçakalın ,kandiliniz mübarek olsun

    Tepadeda mums visiems Dievas
    Netrukus Insha'Allah, visa tai išliks kaip mielas prisiminimas mūsų atmintyje.

    lizdus
    Dalyvis

    Labas broli,
    Šiandien turėjote kryžminę apklausą, kaip sekėsi?? Ko jie klausė?

    erddinc
    Dalyvis

    Insha'Allah viskas klostėsi gerai.

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 21)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.