Vokiečių kambario reklama

> Forumai > Klausimai ir atsakymai apie vokiečių pamokas > Vokiečių kambario reklama

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    darkinoglu_
    Dalyvis

    Draugai Turiu namų darbus vokiečių kalba Pirmiausia pristatysiu kambarį Pirmiausia pasirinksime nuotrauką Mes pristatysime kambarį pagal jo pavyzdį Pavyzdys: šalia mano lovos turiu naktinį stalą.

    Paveikslėlis:

    0NnLqR.jpg

    konkretus.
    Dalyvis

    Sveiki
    Apgailestauju, kad esate čia. Ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke…Mein Bett ist 100×200 cm groß und hat auch ein Bettkasten… Ich kann mansche unbenutzte Sachen hier das Bettkasten reintun…. Neben dem Bett befindet sich eine Nachtkommode mit 2 Schubladen….Über meinem Bett, gibt es auf der Wand ein schönes Panorama Bild….Es gibt noch ein fast gleiches Bild auf anderer Wand…. Auf der Rechten Seite von der Nachtkommode, gibt es Computertisch… Ich kann aber diesen Tisch auch als Schreibtisch….Ich hab einen Stuhl in der Farbe gelb….noch eine Kommode mit 5 Schubladen und 2 türige Kleiderschrank mit jach auch ha…. Die Frontfarbe der Möbeln sind blau und der Korpus ist in der Farbe buche… Das letzte Teil meines Zimmers ist ein schöner Teppich auch in blau aber noch in beige…. Taip pat wie gesagt, ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke….

    Stengiausi kuo daugiau padėti, mano drauge. Tikiuosi, kad tai jums pasiteisins.

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Mano nuolanki nuomonė. Jei mes atliksime šį pristatymą, nesate gera. Manau, kad čia pristatysite, ką žinote, mes randame ir ištaisome trūkumus, tai jums bus naudingiau.
    Selametle

    Draugai Turiu namų darbus vokiečių kalba Pirmiausia pristatysiu kambarį Pirmiausia pasirinksime nuotrauką Mes pristatysime kambarį pagal jo pavyzdį Pavyzdys: šalia mano lovos turiu naktinį stalą.

    Paveikslėlis:

    0NnLqR.jpg

    darkinoglu_
    Dalyvis

    Taip, jūs esate teisus, bet nesuprantu nieko iš vokiečių :D

    darkinoglu_
    Dalyvis

    Bu Arda

    Sveiki
    Apgailestauju, kad esate čia. Ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke…Mein Bett ist 100×200 cm groß und hat auch ein Bettkasten… Ich kann mansche unbenutzte Sachen hier das Bettkasten reintun…. Neben dem Bett befindet sich eine Nachtkommode mit 2 Schubladen….Über meinem Bett, gibt es auf der Wand ein schönes Panorama Bild….Es gibt noch ein fast gleiches Bild auf anderer Wand…. Auf der Rechten Seite von der Nachtkommode, gibt es Computertisch… Ich kann aber diesen Tisch auch als Schreibtisch….Ich hab einen Stuhl in der Farbe gelb….noch eine Kommode mit 5 Schubladen und 2 türige Kleiderschrank mit jach auch ha…. Die Frontfarbe der Möbeln sind blau und der Korpus ist in der Farbe buche… Das letzte Teil meines Zimmers ist ein schöner Teppich auch in blau aber noch in beige…. Taip pat wie gesagt, ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke….

    Mano draugas, kuris tai parašė Ar tikrai parašėte? Gražus ilgas, bet

    kaan3
    Dalyvis

    Visi paveikslėlyje esantys elementai atitinka vokiečių kalbą, kurią pasakė jūsų draugas, trumpai tariant, jie visi yra teisingi. :)

    e yra
    Dalyvis

    Dėkoju…..

Rodoma 6 atsakymų – nuo ​​1 iki 6 (iš viso 6)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.